Mexiko Mexiko
Mexiko, Cancún a Riviera Maya, Playa del Carmen Mexiko, Cancún a Riviera Maya, Playa del Carmen

City Express Suites Playa del Carmen 

City Express Suites Playa del Carmen 

Mexiko Mexiko
Mexiko, Cancún a Riviera Maya, Playa del Carmen Mexiko, Cancún a Riviera Maya, Playa del Carmen
Teplota vzduchu: 34 °C
Teplota vody: 29 °C
Dĺžka letu: 11:50 h
Od letiska: cca 1:15 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Hotel City Express Suites Playa del Carmen sa nachádza mimo Playa del Carmen. Centrum mesta s nákupnými a zábavnými zariadeniami je vzdialené asi 4 km. Letisko Cancún je vzdialené približne 53 km.
Zariadenie:
Zariadenie, ktoré bolo naposledy zrekonštruované v roku 2015, má 56 izieb, ktoré sú rozmiestnené v hlavnej budove a prístavbe, ako aj na troch poschodiach. K vybaveniu patrí foyer s recepciou, WLAN (prípadne za poplatok), hotelový trezor (prípadne za poplatok), klimatizácia a bazén. K dispozícii sú ležadlá a slnečníky (prípadne za poplatok).
Ubytovanie:
Dvojlôžkové izby majú vaňu alebo sprchu/WC, fén, klimatizáciu, WiFi (prípadne za poplatok), trezor (prípadne za poplatok) a TV.
Jedlá:
Možnosť rezervácie s raňajkami.
deti:
detská postieľka (možno za poplatok)
Všeobecné informácie Mexiko:
Upozorňujeme, že od 1. apríla 2021 sa bude v Mexiku vyberať turistická daň. Suma je momentálne 224 MXN (cca 11 USD) a je vypočítaná pre všetky osoby vo veku 4 a viac rokov. Poplatok nie je zahrnutý v cene zájazdu a je potrebné ho zaplatiť pri prílete alebo odlete na letisku na vyhradených termináloch alebo online cez webovú stránku Visitax (www.visitax.gob.mx). Pri odlete si na letisku vyžiadajú doklad/potvrdenie o zaplatenej dani. Ak to nebude k dispozícii, prístup do odletovej a bezpečnostnej oblasti bude zamietnutý. (predmet zmeny)
Dôležité informácie o koronavíruse (Covid-19):
Dôležité informácie o koronavíruse (Covid-19): Upozorňujeme, že vzhľadom na súčasnú globálnu situáciu môžu existovať obmedzenia výkonu z dôvodu oficiálnych pokynov v Nemecku a vo vašej dovolenkovej krajine. Tieto môžu mať vplyv na hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity, ale zahŕňajú aj obmedzenia vstupu/výstupu (napr. povinné koronatesty) a všeobecné miestne predpisy (napr. požiadavky na masky v obchodoch alebo reštauráciách alebo uzavreté atrakcie/pamiatky).
Poznámka pre zájazdy (let+hotel):
Upozorňujeme, že naše informácie o pravidlách pre batožinu a palubnom stravovaní vašej rezervovanej leteckej spoločnosti, ako aj pravidlá vstupu, destinácie a špeciálne informácie sú súčasťou vašej cestovnej zmluvy. Tieto informácie môžete nájsť na internete na adrese: Informácie o letoch a destináciách LMX (http://www.lmx.info).
Poznámka k obsadenosti izby:
Upozorňujeme, že pri obsadení dvojlôžkovej izby s viacerými prístelkami sa úžitková plocha izby zmenší. Odporúčame preto, ak je to možné, rezervovať si priamo rodinnú izbu pozostávajúcu z jednej izby alebo viacerých izieb v závislosti od dostupnosti a ponuky príslušného hotela.
upozornenie:
Obmedzená pohyblivosť
Upozorňujeme, že naše balíčky vo všeobecnosti nie sú vhodné pre osoby so zníženou pohyblivosťou, pokiaľ nie je v popise produktu uvedené inak, na požiadanie vám však radi poskytneme bližšie informácie o takejto vhodnosti s prihliadnutím na vaše potreby.
City Express Suites Playa del Carmen recenzie
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre City Express Suites Playa del Carmen ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - City Express Suites Playa del Carmen
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 31.07.2022 08:07:34
Koľko stojí zájazd do hotela City Express Suites Playa del Carmen?
Cena zájazdu je od 1155€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 17.08.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 34°C a teplota vody 29°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie Cancún a Riviera Maya
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 17.07.2022 9:30
Dĺžka letu Mexiko
Let trvá približne 11:50 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30