Upresnite svoje filtrovanie
Mexiko Mexiko
 Mexiko, Cancún a Riviera Maya, Playa Maroma  Mexiko, Cancún a Riviera Maya, Playa Maroma

Catalonia Privileged Maroma 

Catalonia Privileged Maroma 

11:50 h
35 °C
35 °C
26 °C
cca 0:45 h
cca 0:45 h
1089 €
1089 €
cena hotela od
cena hotela od
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Hotel sa nachádza v Playa Del Carmen, asi 100 m od pláže. Najbližšou atrakciou je Fundación Maroma Galeria Artistica (cca 800 m). Centrum mesta je vzdialené asi 1 km. Letisko: cca 25 km.
vybavenie:
Hotel má 404 izieb rozmiestnených na 3 poschodiach. Súčasťou interiéru je recepcia (24 hodín), požičovňa trezorov, kaderníctvo, obchod, reštaurácia a bar, ako aj prístup na internet (za poplatok, vo verejných priestoroch) a WiFi (za poplatok, vo verejných priestoroch). K vybaveniu patrí klimatizovaná reštaurácia. Kaviareň a snack bar tiež ponúkajú malé jedlá. Súčasťou bazéna je bazén. Hostia môžu tiež relaxovať v hotelových záhradách. Hoteloví hostia môžu pri bazéne využívať ležadlá a slnečníky.
Deti (v závislosti od ročného obdobia):
- zábava pre deti
- detské ihrisko
Šport / zábava (k dispozícii v závislosti od ročného obdobia):
- V prípade potreby za poplatok: aerobik, basketbal, biliard, boccia, šípky, vodný aerobik, stolný tenis, plážový volejbal, potápanie, lukostreľba, tenis, požičovňa bicyklov, masáže, sauna, kúpele, parný kúpeľ
- zábava pre dospelých
Ostatné:
- Akceptované platobné prostriedky: American Express, Euro / Master Card, Visa
- práčovňa
- Parkovacie zariadenia
Kategória krajiny:
4 hviezdičky
Všeobecné informácie:
Poznámka:
Podľa nášho názoru nie je hotelový komplex vhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.
Poznámka:
Pred rezerváciou dostanete pre občanov EÚ aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie na základe našich požiadaviek pred uzavretím zmluvy
odovzdané cestovnou kanceláriou. Tieto informácie sa pred rezerváciou zobrazujú na internetových portáloch.
Poznámka:
Informujte sa o predpisoch o batožine, stravovaní a odbavení svojej rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Ak ste si rezervovali let, preprava sa uskutoční v ekonomickej triede.
Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že za prepravu môžu vzniknúť špeciálne a športové batožiny.
Upozorňujeme, že niektoré hotely vás odvezú na určených zastávkach v blízkosti vášho hotela namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. Na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné ponúkať službu door-to-door. V takom prípade vás vodiči odvedú na najbližšie možné miesto k vášmu ubytovanie. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu vašej batožiny do nehnuteľnosti.
Prosíme Vás, aby ste informovali svoju transferovú agentúru a rezervovaný hotel, ak by sa počas vášho letu vyskytli oneskorenia počas vášho príletu.
Poznámka:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, zariadenia a aktivity v prírode od polovice októbra (do 15. októbra) do konca mája (do 31. mája) môžu byť k dispozícii iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec, v závislosti od obsadenia hotela a poveternostných podmienok. Niektoré oblasti vonkajšieho komplexu, ako aj možnosti športu a zábavy môžu byť v tomto okamihu zatvorené alebo zrušené bez ohľadu na obsadenosť a počasie.
Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavné programy, programy starostlivosti o deti a televízne programy nie sú nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v našom popise hotela uvedené inak.
Poznámka:
Upozorňujeme, že najmenej jeden cestujúci musí mať 18 rokov.
Poznámka:
Dbajte na otváraciu dobu recepcie. Ak prídete mimo otváraciu dobu, informujte o tom prosím váš rezervovaný hotel pred príchodom.
Poznámka:
Ak ste si rezervovali cestu bez prevodu a dorazíte do rezervovaného hotela po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby bola zaručená rezervovaná služba.
Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Ubytovanie môže byť v posteli rodičov. Ak je to nutné, na mieste sa platí príplatok.
Informácie o nočných letoch:
Prosímuistite sa, že hotelové izby sú v deň príchodu dostupné iba okolo 14:00. Ak prídete pred 15:59 hod., Okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Poznámka:
Upozorňujeme, že príchody od 1. septembra 2017 budú predmetom ekotasa pre trvalo udržateľný cestovný ruch. Environmentálna daň vo výške približne 20 MXN za izbu a noc má byť zaplatená zákazníkom na mieste (v MXN alebo USD) a nie je zahrnutá v cestovnej cene. (Zmeny vyhradené)
Poznámka:
Dodržiavajte platné predpisy týkajúce sa vstupu a očkovania, ako aj aktuálne informácie Federálneho úradu pre zahraničné veci v Mexiku! Pri vstupe cez USA nezabudnite na predpisy o vstupe a očkovaní, ako aj o aktuálnych informáciách Federálneho ministerstva zahraničných vecí USA (to platí aj pre lety s medzipristátím v USA, aj keď nie je ponechaná oblasť tranzitu).
Vstup do Mexika: Nemeckí občania potrebujú pas, ktorý musí byť platný najmenej 6 mesiacov po spiatočnej ceste.
Vstup cez USA: Pre nemeckých občanov je vstup bez strojového pasu možný bez víza. Občania všetkých krajín, ktoré sa zúčastňujú na programe bezvízového styku v USA, musia od 12. januára 2009 predložiť svoje osobné údaje a cestovné informácie na webovej stránke Ministerstva vnútornej bezpečnosti https://esta.cbp.dhs.gov. Zadajte 3 dni pred odchodom. Od 1. augusta 2008 je možné online požiadať o dvojročné povolenie na vstup online na vyššie uvedenej webovej stránke.
Letové lístky sa môžu vydávať iba vtedy, ak sú „údaje o cestujúcich v bezpečnom lietadle“ k dispozícii včas. Za týmto účelom pošlite e-mail na adresu service@ferien-touristik.de v deň rezervácie s úplnými menami všetkých cestujúcich (vrátane vášho krstného mena), ako je uvedené v biometrickom pase, ako aj s dátumom narodenia a pohlavím všetkých cestujúcich. V prípade oneskoreného prenosu údajov môžu vzniknúť dodatočné poplatky za vydanie letenky. Váš organizátor zašle tieto údaje dôverne príslušnej leteckej spoločnosti.
Dôležité: Všetky osobné údaje v cestovných dokladoch musia zodpovedať 100% informáciám v cestovnom pase. Vezmite prosím na vedomie pri rezervácii.
Keďže nariadenia sa neustále aktualizujú, presnejšie podrobnosti nájdete na domovskej stránke amerického veľvyslanectva: www.usembassy.de

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 0:45 hod
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Catalonia Privileged Maroma ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Catalonia Privileged Maroma

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 05.04.2021 12:04:43
Koľko stojí zájazd do hotela Catalonia Privileged Maroma?
Cena zájazdu je od 1089€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 10.04.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 35°C a teplota vody 26°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Cancún a Riviera Maya.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 10.03.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 11:50 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia