• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?

Hotel Sentral Kuala Lumpur 

  • Malajzia
  • Malajzia
  • Kuala Lumpur
  • Kuala Lumpur
32 °C
teplota vzduchu
28 °C
teplota vody
12:00 h
dĺžka letu
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Dôležité informácie:
Naše ceny sú aktualizované a sú platné v čase rezervácie. Vďaka modernej technológii dynamického balenia sa ponuky obnovujú 24 hodín denne. Náklady na rezerváciu okamžite potvrdzujeme v ten istý deň (pracovné dni).

Cena zahŕňa:
Let - Ubytovanie - Transfer - Poistenie: KL NNW Bagaż.

vybavenie:
Hotel ponúka celkom 192 izieb. Zariadenie ponúka 24-hodinovú recepciu a 24-hodinový check-out. Väčšinu poschodí je možné dostať výťahom. K dispozícii je trezor a zmenáreň. Wi-Fi vo verejných priestoroch poskytuje neustály prístup k sieti. V hoteli je reštaurácia, jedáleň a bar. Hostia, ktorí prichádzajú s vlastným autom, môžu využiť parkovisko. Ďalšie poskytované služby zahŕňajú izbovú službu a bielizeň.

izby:
Izby sú vybavené klimatizáciou, ventilátorom a vlastnou kúpeľňou. Dvojlôžková posteľ zabezpečí pokojný nočný spánok. Samostatné izby sú k dispozícii ako možnosť. Okrem toho môžete využiť trezor a minibar. K dispozícii je tiež mini chladnička a kávovar / čajník. Ďalšou výhodou je žehliaca sada. Dodatočným vybavením je internet, telefón, TV, rádio, budík a Wi-Fi. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. Kúpeľne sú vybavené sušičom vlasov. Rodiny s deťmi môžu žiť v rodinných izbách špeciálne pripravených pre nich.

Ponuka športu a zábavy:
Hotelové aj externé firmy sa usilujú poskytnúť správne športové prostredie a organizovať svoj voľný čas. V objekte je bazén. Bar ponúka osviežujúce nápoje. Pre hostí aktívne tráviť čas, odporúčame golf (za poplatok).

board:
Možnosť nákupu all-inclusive je možné zakúpiť. Stravovanie na mieste zahŕňa raňajky, obedy a večere. Na mieste sa podávajú alkoholické nápoje.

Kreditné karty:
K dispozícii sú nasledujúce kreditné karty: American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard.

Záloha v hoteloch - Záloha:
Záloha (v opačnom prípade záloha) je stanovená čiastka peňazí účtovaná niektorými hotelmi pri registrácii. Hotely si vyberú zálohu na pokrytie dodatočných nákladov, ktoré vzniknú v súvislosti s pobytom hosťa v hoteli, pričom vklad môže byť zablokovaný na kreditnej karte ako predbežnú autorizáciu, alebo alternatívne môže byť hotovostná platba vykonaná na recepcii. Záloha je vratná bez dodatočných nákladov.

Registrácia / odhlásenie:
Upozorňujeme, že v súlade s medzinárodnou štandardnou hotelovou nehnuteľnosťou:
- začína hlásením - od 14:00 v deň príchodu
- končí po odhlásení - do 12:00 v deň odchodu
Tieto hodiny sa môžu mierne líšiť v závislosti od krajiny a hotela.
Prístup ku všetkým nakupovaným hotelovým službám, vrátane jedla a nápojov, je možný iba v čase registrácie hotela.
V prípade polpenzie, plnej penzie a možností all inclusive, prvé dostupné jedlo po hodine registrácie je zvyčajne obed (vydané v hotelovej reštaurácii hodín), ak zostanete so snídaním, servíruje sa nasledujúce ráno.
Niektoré hotely ponúkajú zaplatenú skoršiu registráciu a neskoré odhlásenie. Takáto potreba by mala byť hlásená priamo na recepcii v deň príchodu a jeho realizácia závisí od dostupnosti hotelových izieb v daný deň.

Dôležité - lety v noci:
V prípade nočných letov a príchodu o 4:00 hod. A neskôr sa registrácia v hoteli uskutoční o 14:00.
Pre nočné spiatočné lety a odchod do 3:45 nasledujúci deňodhlásenie z hotela sa uskutoční o 12:00 predošlým dňom.
V závislosti od dostupnosti izieb je možné predĺžiť dňový hotel alebo skoré odhlásenie za príplatok po požiadaní na hotelovej recepcii.

Informácie o leteckých linkách - pravidelné letecké spoločnosti:
Pre medzimestské (medzikontinentálne) pravidelné letecké spoločnosti, napríklad: Emirates (EK), Qatar Airways (QR), Air France (KL), Lufthansa (LH) ), Letecké spoločnosti (PS), Aeroflot (SU), Air Mauritius (MK), cena zahŕňa príručnú batožinu 7 kg a zapísanú batožinu min. 20 kg.
+ V prípade charterových letov (napr. Smart Wings, Travel Service, Enter Air) cena zahŕňa 5 kg príručnej batožiny a 15 kg zapísanej batožiny.
Všetky informácie o obmedzeniach batožiny a palubných službách v cenách letov všetkých leteckých spoločností, s ktorými spoločnosť TOP Touristik spolupracuje, nájdete na našej webovej stránke www.TOPtouristik.pl v záložke Všetko o lietaní / batožine:
www.vcms.eu/upload/getbyid/260107/Airlines_Policies.pdf
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Hotel Sentral Kuala Lumpur ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Hotel Sentral Kuala Lumpur

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30