57%
Hodnotenie
Kuba Kuba
Kuba, Varadero, Varadero Kuba, Varadero, Varadero

Melia Marina Varadero Hotel & Apartments 

Melia Marina Varadero Hotel & Apartments 

Kuba Kuba
Kuba, Varadero, Varadero Kuba, Varadero, Varadero
Teplota vzduchu: 31 °C
Teplota vody: 27 °C
Dĺžka letu: 10:50 h
Od letiska: cca 3:00 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Hotel sa nachádza priamo na promenáde prístavu Varadero. Pláž je vzdialená cca 300 m. Do centra Varadera je to asi 15 km. Do Havany sa dostanete po cca 140 km. Letisko VRA cca 34 km.
Zariadenie:
Hotel má 771 izieb. K vybaveniu hotela patrí 24-hodinová recepcia, obchod so suvenírmi, reštaurácie, bary, výťah, bazén so slnečnou terasou a biznis centrum. Na pláži má hotel priestory so slnečníkmi, ležadlami, uterákmi a plážovým barom.
Ubytovanie (dostupné v závislosti od sezóny):
Dvojlôžková izba (cca 43 m2): má vaňu alebo sprchu / WC, sušič vlasov, LCD TV so satelitným príjmom, telefón, trezor na prenájom, minibar (denne dopĺňaný vodou, nealko a pivo), WiFi (za poplatok), kávovar, klimatizácia a balkón alebo terasa.
Jedlá (dostupné v závislosti od sezóny):
All inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa, káva / čaj a pečivo v popoludňajších hodinách. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje sú zahrnuté v inzerovaných časoch v baroch, ktoré sú otvorené. Importované nápoje a všetky ostatné doplnky ako čerstvo vylisované ovocné šťavy za poplatok.
Gril reštaurácia na pláži à la carte za poplatok
Na jedlo je potrebné vhodné oblečenie.
Deti (dostupné v závislosti od sezóny):
- detský klub
- detský bazén
- detské ihrisko
- opatrovanie detí (na vyžiadanie, za poplatok)
- Detské menu
- vysoké stoličky pre deti
Šport / zábava (k dispozícii v závislosti od sezóny):
- telocvičňa
- vodné športy (za poplatok od miestnych poskytovateľov)
- golfové ihrisko (cca 7 km)
- požičovňa bicyklov
- tenisový kurt
Wellness:
Za poplatok:
- Kozmetický salón
- wellness zóna
- masáže
- Kaderník
Zmiešaný:
Akceptované kreditné karty: Mastercard, VISA, Eurocard
Kategória krajiny:
5 hviezd
Informácie o krajine Kuba:
- Vezmite, prosím, na vedomie aktuálny vstupný a očkovací poriadok, ako aj aktuálne informácie z Ministerstva zahraničných vecí Kuby. Nevyhnutné je uzavrieť súkromné cestovné zdravotné poistenie do zahraničia. Pri vstupe cez USA berte na vedomie vstupný a očkovací poriadok ako aj aktuálne informácie Federálneho ministerstva zahraničných vecí pre USA (platí aj pre lety s medzipristátím v USA, aj keď neopustíte tranzitný priestor) .
- Ak cestujete z / do / cez USA, letenku je možné vystaviť len vtedy, ak sú "Údaje o cestujúcich zabezpečeného letu" včas dostupné. Za týmto účelom pošlite e-mail na adresu service@ferien-touristik.de v deň vašej rezervácie s úplnými menami všetkých spolucestujúcich (vrátane krstných mien), ako sú uvedené v biometrickom pase, ako aj dátumom narodenia a pohlavie všetkých cestujúcich. Oneskorený prenos údajov môže mať za následok dodatočné náklady na vystavenie letenky. Váš organizátor postúpi tieto údaje dôverne príslušnej leteckej spoločnosti.
- Turistická karta nie je zahrnutá v cene zájazdu a je potrebné ju predložiť pri vstupe. Tie si máte možnosť objednať vopred na internete, na konzuláte alebo na kubánskom veľvyslanectve. Na turistické účely to potom platí 30 dní.
Všeobecné informácie:
Aktuálne informácie o koronavíruse (Covid-19):
Pre vašu vlastnú bezpečnosť sa prijímajú ďalekosiahle opatrenia na zamedzenie pandémie koróny vo vašej dovolenkovej destinácii alebo hoteli. V závislosti od destinácie a regiónu to môže viesť k určitým zmenám alebo obmedzeniam služieb v dôsledku oficiálnych pokynov v hoteloch, ktoré môžu ovplyvniť hotelové zariadenia, vonkajšie zariadenia, stravovacie služby a aktivity. Okrem toho sa na plne zaočkovaných, uzdravených alebo nezaočkovaných ľudí môžu vzťahovať odlišné predpisy. Niektoré zariadenia môžu byť k dispozícii len plne zaočkovaným osobám.
Mimoriadne okolnosti spôsobené pandémiou koróny môžu tiež viesť k zrušeniu letov, zmenám letových časov/letových plánov, ako aj k zatvoreniu hotelov a neskôr hotelov.Otváranie a nadmerná rezervácia - dokonca aj vo veľmi krátkom čase. V týchto prípadoch sa vám budeme snažiť čo najskôr ponúknuť vhodnú alternatívu. Ak by sme aj napriek tomu museli zrušiť váš zájazd kvôli Corone, budeme vás kontaktovať.
Čas príchodu:
Venujte prosím pozornosť otváracím hodinám recepcie. Ak prídete mimo otváracích hodín recepcie, informujte, prosím, hotel, ktorý ste si zarezervovali, o svojom príchode vopred.
Detské postieľky (neplatí v hoteloch pre dospelých):
Detská postieľka na vyžiadanie a v závislosti od dostupnosti. Môžu byť ubytovaní v posteli svojich rodičov. Na mieste môže byť potrebné zaplatiť príplatok.
Znížená pohyblivosť:
Hotelový komplex z nášho pohľadu nie je vhodný pre osoby s obmedzenou schopnosťou pohybu.
Letové informácie:
Informácie o pravidlách týkajúcich sa batožiny, palubného stravovania a odbavenia pre vašu rezervovanú leteckú spoločnosť nájdete na internete na adrese:
http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Ak máte rezervovaný let, prepravíte sa v ekonomickej triede.
Minimálny vek:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník rezervácie musí mať 18 rokov.
Nočné lety:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú zvyčajne k dispozícii len okolo 14:00 v deň príchodu. Ak prídete do 3:59, okamžite dostanete svoju rezervovanú izbu.
Cestovné, bezpečnostné a lekárske rady:
Kvôli našim predzmluvným informačným povinnostiam dostanete aktuálne cestovné, bezpečnostné a zdravotné informácie pre občanov EÚ ešte pred rezerváciou alebo od vašej cestovnej kancelárie. Tieto informácie vám budú prezentované na internetových portáloch pred rezerváciou.
Sezónne obmedzenia:
Upozorňujeme, že uvedené hotelové zariadenia, stravovacie služby, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15.10.) do konca mája (31.05.) môžu byť dostupné iba v obmedzenom rozsahu alebo vôbec, v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostné podmienky. Niektoré priestory vonkajšieho areálu ako aj športovo-zábavné zariadenia môžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo môžu byť v tomto období zrušené.
Jazyk:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízne programy nemusia byť nevyhnutne ponúkané v nemčine, pokiaľ v popise hotela nie je uvedené nič viac.
Transfer na mieste / špeciálna alebo športová batožina:
Upozorňujeme, že v niektorých hoteloch vás namiesto vášho individuálneho hotela/ubytovania vyhodia na povinných zastávkach v blízkosti vášho hotela. Vzhľadom na umiestnenie niektorých hotelov (napr. na peších zónach) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytovať službu door-to-door. V takom prípade vás vodiči vyložia na najbližšom mieste k vášmu ubytovaniu. Poskytovateľ nezodpovedá za prepravu vašej batožiny do ubytovacieho zariadenia.
Prosíme vás, aby ste informovali vašu transferovú agentúru a hotel, ktorý ste si rezervovali, ak váš let mešká počas vášho príletu.
Ak ste si rezervovali zájazd bez transferu a do svojho rezervovaného hotela dorazíte po 18:00, informujte o tom hoteliera pred príchodom, aby bola zaručená rezervovaná služba.
Upozorňujeme, že špeciálnu a športovú batožinu je potrebné zaregistrovať u nás pred odletom a pri transferoch sa účtujú poplatky za prepravu.
Melia Marina Varadero Hotel & Apartments recenzie
Odporúčanie 39 %
Poloha 58 %
Šport a zábava 55 %
Izby 58 %
Strava 42 %
Personál 55 %
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Melia Marina Varadero Hotel & Apartments ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Melia Marina Varadero Hotel & Apartments
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.04.2023 15:04:46
Koľko stojí zájazd do hotela Melia Marina Varadero Hotel & Apartments?
Cena zájazdu je od 1403€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 30.05.2023 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 31°C a teplota vody 27°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie Varadero
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 30.04.2023 9:30
Dĺžka letu Kuba
Let trvá približne 10:50 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30