Kuba Kuba
Kuba, Cayo Coco, Cayo Guillermo Kuba, Cayo Coco, Cayo Guillermo

Grand Muthu Cayo Guillermo 

Grand Muthu Cayo Guillermo 

Kuba Kuba
Kuba, Cayo Coco, Cayo Guillermo Kuba, Cayo Coco, Cayo Guillermo
Teplota vzduchu: 32 °C
Teplota vody: 28 °C
Dĺžka letu: 11:10 h
Od letiska: cca 6:30 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 5 hviezdičiek

miesto:
"Grand Muthu Cayo Guillermo" sa nachádza v meste Cayo Guillermo, Kuba.

adresa:
Cayo Guillermo
Tel .: +351 289 598202
Fax: +351 289 589332

vybavenie:
V hoteli sa nachádza lobby a recepcia. Na väčšine poschodí sú k dispozícii výťahy. Anglicky hovoriaci personál, platená služba hlídania detí, opatrovanie detí, izbová služba a konferenčná miestnosť sú hosťom hotela k dispozícii. Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch. V supermarkete je možné nakupovať tovar na každodenné potreby. K dispozícii je krásna záhrada a detské ihrisko.

Odhlásenie / odhlásenie:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva medzi 10:00 a 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Šport / Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. V bare pri bazéne nájdete osviežujúce nápoje. Oddychové ponuky zahŕňajú plážový volejbal, windsurfing, potápanie, posilňovňu, kúpele, saunu a masáže. Deti sa v detskom klube milujú starostlivo.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento výrobok je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, obráťte sa prosím na rezerváciu pred rezerváciou!

Prevedenie dodatočných nákladov:
Upozorňujeme, že na prepravu na mieste sa môžu vzťahovať príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté vo vašej cene a musia byť zaplatené v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka k predpisom o batožine / stravovaní:
Voľné batožiny a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím nižšie

JT Touristik informácie o batožine / stravovanie: http://www.jt.de/fluginformation

Poznámka k požiadavkám na vstup:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa podľa vstupných predpisov / VISA pod: https://www.jt.de/faq

Prílet cez USA:
Správa USA pre bezpečnosť dopravy (TSA) vás zaväzuje poskytovať osobné informácie o cestujúcich od 01.11.2010. Nasledujúce údaje sa musia zhromaždiť bezprostredne po rezervácii všetkými cestujúcimi za lety do / z USA: celé meno (ako v pasu vrátane všetkých krstných mien), dátum narodenia, pohlavie a, ak je k dispozícii, tzv. Opravné číslo Cestujúci, keď sa objasnilo, že bol neoprávnene na zozname "Watch List". Kontaktujte naše servisné stredisko na adrese service@jt.de, aby ste vyplnili svoje údaje v deň vašej rezervácie cesty s uvedením Vášho rezervačného čísla e-mailom.

USA zaviedli ESTA elektronické cestovné oprávnenie (ESTA) pre všetkých cestujúcich v USA (vrátane nemeckých štátnych príslušníkov) a tranzitných cestujúcich. Informácie o procese online registrácie nájdete na adrese https://esta.cbp.dhs.gov/. Každý cestujúci vrátane detí všetkých vekových kategórií si vyžaduje vlastné povolenie. Schválenie ESTA musí byť podané online aspoň 72 hodín pred odchodom.

Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že pri nočných letoch s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v cieľovej oblasti je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna odchýlka je vyhradená).

Ak ide o nočný let na spiatočný let, miOdlety do 4:00 ráno z cieľovej oblasti, check-out v hoteli je v čase 12:00 (miestna odchýlka rezervovaná) predchádzajúceho dňa.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred odletom je možné si rezervovať ďalšiu noc za príplatok. Kontaktujte prosím zákaznícky servis.

Poznámka o vízach:
Vstup na Kubu na turistické účely s pobytom do 30 dní je možný len s vízom vo forme takzvanej "cestovnej karty", ktorá slúži spolu s cestovným pasom na vstup. Cestovné karty musia byť zakúpené pred vstupom a sú k dispozícii na kubánskom veľvyslanectve v Nemecku, ako aj na niektorých leteckých spoločnostiach na letisku. Môžete tiež kontaktovať nášho partnera Visumpoint pre žiadosť o cestovné karty. Stačí použiť nasledujúci odkaz:
www.jt.de/visum

zdravotné poistenie:
Musíte byť schopní dokázať, že máte zdravotné poistenie v zahraničí, keď vstúpite na Kubu. Toto musí byť vydané počas trvania pobytu. Informujte sa prosím na našej webovej stránke pod položkou / VISA na: https://www.jt.de/faq

Dôležitá poznámka:
Kuba sa nachádza v hurikánovej zóne Karibiku (hurikánová sezóna od júna do novembra). Musí sa očakávať s tropickými búrkami, silnými dažďami a pravdepodobne aj so zosuvom pôdy. Cestovatelia by mali dodržiavať regionálne predpovede počasia a dodržiavať miestne bezpečnostné upozornenie.
Grand Muthu Cayo Guillermo recenzie
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Grand Muthu Cayo Guillermo ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Grand Muthu Cayo Guillermo
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 02.09.2020 02:09:34
Koľko stojí zájazd do hotela Grand Muthu Cayo Guillermo?
Cena zájazdu je od 1332€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 10.08.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 32°C a teplota vody 28°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie na Cayo Coco
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 10.07.2022 9:30
Dĺžka letu Kuba
Let trvá približne 11:10 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30