Upresnite svoje filtrovanie
Kuba Kuba
 Kuba, Cayo Coco, Cayo Guillermo  Kuba, Cayo Coco, Cayo Guillermo

Grand Muthu Cayo Guillermo 

Grand Muthu Cayo Guillermo 

11:10 h
31 °C
31 °C
28 °C
cca 6:30 h
cca 6:30 h
1332 €
1332 €
cena hotela od
cena hotela od
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 5 hviezdičiek

miesto:
"Grand Muthu Cayo Guillermo" sa nachádza v meste Cayo Guillermo, Kuba.

adresa:
Cayo Guillermo
Tel .: +351 289 598202
Fax: +351 289 589332

vybavenie:
V hoteli sa nachádza lobby a recepcia. Na väčšine poschodí sú k dispozícii výťahy. Anglicky hovoriaci personál, platená služba hlídania detí, opatrovanie detí, izbová služba a konferenčná miestnosť sú hosťom hotela k dispozícii. Wi-Fi (za poplatok) poskytuje hosťom prístup na internet vo verejných priestoroch. V supermarkete je možné nakupovať tovar na každodenné potreby. K dispozícii je krásna záhrada a detské ihrisko.

Odhlásenie / odhlásenie:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia sa očakáva od 12:00 do 16:00 a odhlásenie sa očakáva medzi 10:00 a 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.

Šport / Zábava:
Vonkajší bazén s priestorom pre deti je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelné aqua-tréning. Na slnečnej terase sú k dispozícii pohodlné lehátka a slnečníky. Horká vanička v kúpalisku sľubuje príjemnú relaxáciu. V bare pri bazéne nájdete osviežujúce nápoje. Oddychové ponuky zahŕňajú plážový volejbal, windsurfing, potápanie, posilňovňu, kúpele, saunu a masáže. Deti sa v detskom klube milujú starostlivo.

Poznámka pre osoby so zníženou pohyblivosťou:
Tento výrobok je vo všeobecnosti obmedzený pre osoby so zníženou pohyblivosťou. Či už naďalej vyhovuje vašim individuálnym potrebám, obráťte sa prosím na rezerváciu pred rezerváciou!

Prevedenie dodatočných nákladov:
Upozorňujeme, že na prepravu na mieste sa môžu vzťahovať príplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové príslušenstvo, kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté vo vašej cene a musia byť zaplatené v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.

Poznámka k predpisom o batožine / stravovaní:
Voľné batožiny a jedlá sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Informujte sa prosím nižšie

JT Touristik informácie o batožine / stravovanie: http://www.jt.de/fluginformation

Poznámka k požiadavkám na vstup:
Požiadavky na vstup sa líšia v závislosti od cieľa.

Informujte sa podľa vstupných predpisov / VISA pod: https://www.jt.de/faq

Prílet cez USA:
Správa USA pre bezpečnosť dopravy (TSA) vás zaväzuje poskytovať osobné informácie o cestujúcich od 01.11.2010. Nasledujúce údaje sa musia zhromaždiť bezprostredne po rezervácii všetkými cestujúcimi za lety do / z USA: celé meno (ako v pasu vrátane všetkých krstných mien), dátum narodenia, pohlavie a, ak je k dispozícii, tzv. Opravné číslo Cestujúci, keď sa objasnilo, že bol neoprávnene na zozname "Watch List". Kontaktujte naše servisné stredisko na adrese service@jt.de, aby ste vyplnili svoje údaje v deň vašej rezervácie cesty s uvedením Vášho rezervačného čísla e-mailom.

USA zaviedli ESTA elektronické cestovné oprávnenie (ESTA) pre všetkých cestujúcich v USA (vrátane nemeckých štátnych príslušníkov) a tranzitných cestujúcich. Informácie o procese online registrácie nájdete na adrese https://esta.cbp.dhs.gov/. Každý cestujúci vrátane detí všetkých vekových kategórií si vyžaduje vlastné povolenie. Schválenie ESTA musí byť podané online aspoň 72 hodín pred odchodom.

Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že pri nočných letoch s časom príchodu 04:00 ráno a neskôr v cieľovej oblasti je check-in v hoteli možný iba v deň príchodu od 14:00 (miestna odchýlka je vyhradená).

Ak ide o nočný let na spiatočný let, miOdlety do 4:00 ráno z cieľovej oblasti, check-out v hoteli je v čase 12:00 (miestna odchýlka rezervovaná) predchádzajúceho dňa.

Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - dlhodobé používanie izby, podľa dostupnosti po konzultácii s hotelovou recepciou!
Pred odletom je možné si rezervovať ďalšiu noc za príplatok. Kontaktujte prosím zákaznícky servis.

Poznámka o vízach:
Vstup na Kubu na turistické účely s pobytom do 30 dní je možný len s vízom vo forme takzvanej "cestovnej karty", ktorá slúži spolu s cestovným pasom na vstup. Cestovné karty musia byť zakúpené pred vstupom a sú k dispozícii na kubánskom veľvyslanectve v Nemecku, ako aj na niektorých leteckých spoločnostiach na letisku. Môžete tiež kontaktovať nášho partnera Visumpoint pre žiadosť o cestovné karty. Stačí použiť nasledujúci odkaz:
www.jt.de/visum

zdravotné poistenie:
Musíte byť schopní dokázať, že máte zdravotné poistenie v zahraničí, keď vstúpite na Kubu. Toto musí byť vydané počas trvania pobytu. Informujte sa prosím na našej webovej stránke pod položkou / VISA na: https://www.jt.de/faq

Dôležitá poznámka:
Kuba sa nachádza v hurikánovej zóne Karibiku (hurikánová sezóna od júna do novembra). Musí sa očakávať s tropickými búrkami, silnými dažďami a pravdepodobne aj so zosuvom pôdy. Cestovatelia by mali dodržiavať regionálne predpovede počasia a dodržiavať miestne bezpečnostné upozornenie.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Grand Muthu Cayo Guillermo ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Grand Muthu Cayo Guillermo

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 02.09.2020 02:09:34
Koľko stojí zájazd do hotela Grand Muthu Cayo Guillermo?
Cena zájazdu je od 1332€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 27.10.2020 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 31°C a teplota vody 28°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Cayo Coco.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 27.09.2020 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 11:10 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30