93%
Hodnotenie
Casa los Herrera
Kanárske ostrovy Kanárske ostrovy
Kanárske ostrovyLa GomeraHermigua Kanárske ostrovyLa GomeraHermigua

Casa los Herrera 

21 °C
23 °C
4:50 h
cca 1:30 h

Najlacnejšie termíny podľa mesiaca

Vyhľadávanie

nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Popis ubytovania
Casa los Herrera
93%
Casa los Herrera
7 recenzií
od 776 €

Casa los Herrera

Casa los Herrera recenzie
Odporúčanie 100 %
Poloha 93 %
Šport a zábava 88 %
Izby 100 %
Strava 93 %
Personál 98 %
andy heremans
Publikované 10.12.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
20 %
Absolútne NEVSTUPTE! Tento takzvaný „butikový“ hotel sa hneď po príchode zdá byť pekný, ale izba bola len skladovací priestor bez okien a prirodzeného svetla! Žiadny iný hotel to nenazýva izbou; absolútne si nehodné toho, aby sa ponúkalo ako hotelová izba! Vírivka na strešnej terase nebola udržiavaná; voda mala 40 stupňov Celzia a bola nečistá a všetky ležadlá mali vtáčí trus. Recepcia je bez obsluhy a po 18:00 sa dokonca zamyká.
Peter Kock
Publikované 08.12.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
60 %
Skvelé miesto na pobyt, výhodná poloha. Je to krásna stará budova s ​​drevenými podlahami, vysokými stropmi, niekoľkými terasami a patiom. Raňajky boli jednoducho vynikajúce. Napriek tomu to nie je všetko skvelé. Názov „hotel“ je možno trochu prehnaný. Kedysi tu bola reštaurácia, ale je zatvorená. Bol tam kaviareň, ale je zatvorená. Kedysi tu bol bazén, ale ten je preč. Vankúše na ležadlách a stoličkách boli kedysi svieže a biele. A to som ešte nespomenul čierne plesňové škvrny v kúpeľni. Večer tu už nikto nie je. Nedá sa kúpiť nápoje. A napriek tomu sme sa tu skvele bavili vďaka krásnej strešnej terase vpredu s výhľadom na kostol a hory. Skvelé miesto, nie je to vlastne hotel, a možno trochu predražené na to, čo ponúka.
Marianne Glerum-Vermeule
Publikované 19.11.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Krásne sa nachádza v pokojnej oblasti. Našťastie kostolné zvony v noci nezvonia! Priateľský personál, super čistota a skvelé raňajky. Dva supermarkety a pekné reštaurácie v blízkosti.
michael kaut
Publikované 10.10.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
úžasné! Veľmi útulná izba s veľkou terasou. Dobrá občianska vybavenosť. Hotel má veľa útulných zákutí vrátane krásneho salónika. Fantastické raňajky! Nebojte sa kostolných zvonov — medzi 22. hodinou je ticho. a 8:00 😉.
Carmen Reyes
Publikované 27.09.2024 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Strávili sme štyri nezabudnuteľné dni. Je to malý hotel, ale pohodlný. La Gomera má komplikovanú orografiu. A hotel, ktorý sa nachádza v Hermigue, vám uľahčuje ísť kdekoľvek na ostrove.
Všetky recenzie pre Casa los Herrera
Zaujímavé miesta v okolí
Otázky a odpovede - Casa los Herrera
Koľko stojí zájazd do hotela Casa los Herrera?
Cena zájazdu je od 776€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj Dovolenka.sme.sk 09.12.2017 06:12:46
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 23°C a teplota vody 21°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne.
Zdroj Dovolenka.sme.sk 06.06.2026 9:30
Dĺžka letu Kanárske ostrovy
Let trvá približne 4:50 h.
Zdroj Dovolenka.sme.sk 06.05.2026 9:30
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
02 / 32 202 303
Zavolajte nám, poradíme Po-Pia 9:00 - 18:00