Upresnite svoje filtrovanie
100%
Hodnotenie

Finca Casa Cueva 

  • Kanárske ostrovy
  • Gran Canaria
  • Barranco las Goteras
26 °C
teplota vzduchu
23 °C
teplota vody
4:40 h
dĺžka letu
cca 0:15 h
Od letiska
100%
Finca Casa Cueva
2 recenzií
od 784 €

Finca Casa Cueva

Odporúčanie 100 %
Poloha 100 %
Šport a zábava 100 %
Izby 100 %
Strava 100 %
Personál 100 %
100%
Celkové hodnotenie
2 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Poloha: Nachádza sa v romantickom údolí La Gotera, tento statok je asi 100 rokov starý. Údolie sa nachádza asi 400 metrov nad morom. Medzi oboma dedinami Telde (asi 8 km) a La Atalaya (asi 3 km), juhozápadne od hlavného mesta ostrova Las Palmas, ktoré je vzdialené asi 25 km. Na letisko asi 18 km.
Vybavenie: Tento rustikálny, útulný objekt sa nachádza v blízkosti malej farmy a bol zreštaurovaný a vkusne zariadený majiteľmi s množstvom lásky.
Veľká vonkajšia terasa má dve ležadlá, terasový stôl s slnečníkom a stoličkami. Okrem toho sa nachádza vonkajšia sprcha a gril. Z terasy máte pekný výhľad do údolia La Gotera.
Rezervovateľné ubytovacie zariadenia:
Finca : Súčasťou domu je stará jaskyňa, kde sa nachádzajú dve spálne a kúpeľňa. Druhá časť domu s obývacou izbou a kuchyňou bola potom pridaná do tejto jaskyne. Jeden vstupuje do domu cez drevenú pitholu pokrytú strešnými taškami. Odtiaľ sa dostanete priamo do veľkej rustikálnej, plne vybavenej kuchyne s chladničkou, mikrovlnnou rúrou, rúrou, umývačkou riadu, elektrickým sporákom so 4 platňami, práčkou a jedálenským stolom so šiestimi stoličkami a dvoma stoličkami. Za kuchyňou je malá toaleta pre hostí. Schodisko vedie do obývacej izby s veľmi peknými prírodnými kamennými stenami a štyrmi gaučovými stoličkami a gaučom, malým stolom s dvoma stoličkami, ako aj obývacou izbou s dekoratívnymi starými doskami, hudobným systémom, TV so satelitným príjmom (zdarma) a podlahovou lampou, ako aj stropným osvetlením.
V jaskyni, ktorá sa nachádza v zadnej časti domu, sú dve spálne. Jedna má manželskú posteľ (granit) s rustikálnym čelo, dve nočné stolíky so lampami a šatníkom a zásuvkou. Druhá má dve samostatné rustikálne samostatné postele, bočný stôl a šatník. Medzi dvoma spálňami je kúpeľňa s vaňou, veľké umývadlo s dvoma umývadlami a zrkadlom. Toaleta je oddelená dverami. (Obsadenosť: dospelí od 1 do 4)
Rezervácia stravovania: Iba cez noc: bez jedla
Kategória krajiny: Finca
Ako sa tam dostať: Z letiska prejdite na výjazd "Las Palmas" na diaľnicu (GC-1). Po prejdení bielou značkou "Telde / Melenara" by ste mali byť v pravom pruhu.
Čoskoro uvidíte modré označenie "Telde, Valsequillo, La Garita, C-814". Odtiaľ odjazdte z diaľnice.
Zostaňte v pravom pruhu. Teraz odbočte vpravo na biely znak "Telde-todas direcciones".
Teraz prídete na rýchlostnú cestu (prosím dávajte pozor na právo cesty), ktorý ide rovno hore. Zostaňte tu v správnom pruhu. Ak uvidíte stenu vpravo, musíte odbočiť doprava, čo je bohužiaľ ukryté ukradnutou dlaňou. Na takmer skrytom znamení stojí: Circunvalacion.
Pokračujte doprava po výjazde, narazíte na veľké kruhové objazd, kde odbočíte vpravo. Tu je nápis "La Pardilla". Zostaňte na tejto ceste a nevypínajte na "Telde / Pardilla". Na pravej strane uvidíte čerpaciu stanicu Texaco. Pred týmto Texaco je biely znak: Jinamar. Nechajte Texaco na pravej strane a prejdite cez kruhový objazd smerom k Jinamarovi. Teraz choďte priamo na malú trať. Než uvidíte križovatku, na ktorej odbočíte doľava na znamení "Sta. Brigida". Tu je potrebné dodržiavať STOP. Po ľavej zatáčke dorazíte na veľmi úzku serpentinovú cestu, ktorú teraz vybehujete asi na 8,5 km a nakoniec až do konca. Môžete sa sem dostať po malých dedinách: Caserones, Higuera Canaria. Tu nasleduje znak s poznámkou: Santa Brigida a teraz dedina: El Palmital bajo, ďalšie znamenie Sta. Brigida nasleduje.
Teraz vás cesta vedie postupne z kopca. Pozrite sa na znamenie "La Culata", tu by ste mali jazdiť veľmi pomaly teraz, pretože teraz odchod do finca čoskoro príde. Ďalšie znamenie bude viditeľné: Barranco de las Goteras. Teraz prejdite cez malý mostík. Na konci tohto mostíka uvidíte jedenZastávka s krytou chalupou so znamením Careterra de las Goteras musíte odbočiť vpravo a potom vždy ísť ľavou rukou do údolia, do ktorého po asi 500 metroch zahnite okrúhly dom Casa Cueva.
Služby: Upratovanie a čistenie pri príchode a odchode. Uteráky a posteľná bielizeň sa mení raz za týždeň.
Poznámky: Ceny zahŕňajú prenájom áut z / na letisko (VW Polo alebo podobné podmienky prenájmu vozidla na adrese www.mietwagenbedingungen.de), ako aj pri rezervácii kódovania LPA629O bez autopožičovne a bez prevodu, dajte nám prosím vedieť čas príchodu týkajúci sa prevodu kľúča.
**
Dôležité: Kontaktujte prosím nášho sprievodcu priamo pri príchode na letisko.
**
Pokyny, kontaktujte nás na letisku prostredníctvom nášho sprievodcu alebo prostredníctvom našej rezervácie. Ďalšia poznámka: hostia hotela Finca navrhujú vaše sviatky individuálne a často sú na ceste. Preto sa nevykonávajú pravidelné konzultačné hodiny turistických sprievodcov. Každý cestujúci má možnosť v prípade potreby telefonicky uskutočniť stretnutie. Kategorizácia finca je len hrubým sprievodcom, pretože zariadenie je individuálne a nemá služby hotela!
**
Veľkosť Casa Cueva asi 120m2 a finca asi 200m2.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 100 %
Poloha 100 %
Šport a zábava 100 %
Izby 100 %
Strava 100 %
Personál 100 %
100%
Celkové hodnotenie
2 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Finca Casa Cueva ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Finca Casa Cueva

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 01.07.2020
Je hotel Finca Casa Cueva kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Po prijatí kráľovského dekrétu č. 21/2020 č. 9/6/2020 musia hotely a iné turistické zariadenia spolu s príslušnými orgánmi zabezpečiť uplatňovanie opatrení týkajúcich sa kapacity, dezinfekcie, prevencie a obnovy, ktoré sú potrebné na zabránenie preplnenosti. Okrem toho musia zákazníci a pracovníci udržiavať bezpečnostnú vzdialenosť najmenej 1,5 metra v každom stave. Osobitná pozornosť sa vyžaduje v spoločných priestoroch s uplatňovaním prísnych hygienických opatrení. Autonómne regióny sa môžu rozhodnúť vrátiť sa do predchádzajúcej fázy (s obmedzeniami) podľa epidemiologickej situácie.
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 15.06.2020 01:06:52
Koľko stojí zájazd do hotela Finca Casa Cueva?
Cena zájazdu je od 784€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 29.10.2020 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 26°C a teplota vody 23°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Gran Canaria.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 29.09.2020 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 4:40 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30