Kanárske ostrovy Kanárske ostrovy
Kanárske ostrovyFuerteventuraMorro Jable Kanárske ostrovyFuerteventuraMorro Jable

Hotel Riu Calypso 

18 °C
23 °C
0 m
4:30 h
cca 1:30 h

Najlacnejšie termíny podľa mesiaca

Vyhľadávanie

nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
18 °C
23 °C
Pláž: 0 m
Dĺžka letu: 4:30 h
Od letiska: 1:30 h
Dovolenka pre dvoch
Fitness
Hotel iba pre dospelých
Masáže
Parkovanie v objekte
Piesočnatá pláž
Práčovňa
Pre invalidov (bezbariérový prístup)
Priamo na pláži
Reštaurácia
Surfing
Vonkajší bazén
Vyhrievaný bazén
Wellness & spa
WIFI dostupná
WIFI zadarmo
Čo môžete očakávať: Sensimar je útočiskom pre páry staršie ako 18 rokov. S kokteilom v ruke, kochať výhľadom z odpočinkovej terasy nad piesočné pláže a na otvorenom mori. Fuerteventura, "ostrov blažených", víta vás !!
Získanie okolo prázdnin pri mori, na jednej z najlepších pláží na ostrove Fuerteventura! Nachádza sa na šikmé terasou. Tu jasný, jemné piesočnatej pláže "Playa de Jandia", čo môže byť dosiahnuté prostredníctvom niekoľkých krokoch začína. Bezpočet nákupné a zábavné zariadenia sa nachádzajú v blízkosti. Bývalá rybárska dedina Morro Jable je asi 300 m na nábreží, cesta do dediny beží vedľa a za hotelom. Doba prenosu: cca 2 hodiny.
umiestnenie
  • na plážovej promenáde, tichý
  • Piesok, plytké
Playa de Jandia

vzdialenosti:
  • Letisko cca 90 km, vodičské dobe: 2 hodiny (čas prenosu sa líši od toho).
  • Playa de Jandia pláž priamo
  • Centrum mesta/centrum Morro Jable 300m
  • autobus 200m


Ponúkané za ubytovanie:
  • Minimálny vek ubytovanie: 18 rokov
  • Nemecky hovoriace Sensimar Gästebetreuung
  • Recepcia: jazyky: nemčina, angličtina, španielčina
  • výťah
  • Záhrada, Slnečná terasa
  • Bazény: 2
  • Pool: sladkovodné, vyhrievané, povrchy paluby: stoličky: bez poplatku, Slnečníky: bez poplatku
  • Whirlpool: kúpele
  • Osušky: Bez poplatku
  • kaderník
  • Lekár: jazyky: angličtina, nemčina
  • Internet: WLAN/WiFi, na recepcii/v lobby: zadarmo
  • Práčovňa
  • Platba: TUI/VISA, MasterCard, Diners
  • Domáce zvieratá: Pes povolený, mačka nie je povolené
  • Parkovanie:
  • Budova Počet: 1, počet izieb: 250
  • Oficiálne trieda: hviezdičiek 4,5


Popis produktu:
  • DZM1 - dvojlôžková izba s výhľadom na more type1 (DZM1), dvojlôžková izba, výhľad na more, 30 m², kombinovaný obývacia izba/spálňa, 1x dvojposteľ, klimatizácia: centrálne riadené, sušič vlasov, trezor: príplatok, stropný ventilátor, posedenie, rozkladacia pohovka, telefón, káva/kávovar, rýchlovarná kanvica, minibar: za poplatok, Internet: WLAN/WiFi: bez poplatku, TV: nemecký kanál, satelitný TV, sprchovací kút, WC, župan, balkón alebo terasa s posedením
  • DZX1 - Double type1 (DZX1), dvojlôžkové izby, cca 30 m², kombinovaný obývacia izba/spálňa, 1x dvojposteľ, klimatizácia: centrálne riadené, sušič vlasov, trezor: príplatok, stropný ventilátor, posedenie, rozkladacia pohovka, telefón, čaj/kávovar, rýchlovarná kanvica , minibar: za poplatok, Internet: WLAN/WiFi: bez poplatku, TV: nemecký kanál, satelitný TV, sprchovací kút, WC, župan, balkón alebo terasa s posedením


Jedlo pitie: ubytovanie je k dispozícii Verpflegungsangebote:
  • Polpenzia: raňajky, večere

Popis ponuky jedál:
  • Raňajky: švédske stoly, večera: bufetové
  • Snacks čas: 13:00 hod - 15:30 hod za poplatok
  • Reštaurácia: 2
  • Hlavná reštaurácia: bezlepkové možnosti: žiadosť nevyhnutné, vegetariánske jedlá, bufet, s terasou, Nefajčiarsky
  • Reštaurácia "Culinarium": poplatok, časť polpenziou sa počíta, à la carte, s tematickými večery et al Timeless večera
  • Tematické večery min. 2x týždenne, okrem iného Gala večera, Sunset večera Sunset Večera, rybie večera, miestne nočný
  • Oblečenie: šaty vhodne žiaduce športovo-elegantný, dlhé nohavice
  • Bary viac: 3
  • lobby bar
  • bar pri bazéne Outdoor
  • snack bar


Šport Fitness:
  • TUI vyškolení Sensimar Športové Animačný tím, v nemčine, medzinárodné
  • Fitness Entertainment, 6 krát za týždeň
  • vyvážené športové kurzy pre stálosti, osvieženie a relaxácie, z. B. Nordic walking, aqua fitnes, Body Balance (TN), Body Pump (TN), step aerobic, joga pre začiatočníkov
  • stolný tenis
  • vhodnosť
Za poplatok (niektoré služby tretích strán)
  • jazdecké
  • pádlo tenis
  • Cyklistika: Prenájom bicyklov
Voda poplatok (niektoré služby tretích strán)
  • PADI potápačská škola: treťou stranou


Wellness:
  • Whirlpool: kúpele
  • Fínska sauna, parný kúpeľ, ochladzovací bazén, zážitkové sprchy
Za poplatok (niektoré služby tretích strán)
  • Kúpele/Spa
  • Masáže: športová masáž, reflexná, čokoládová masáž, masáž horúcimi kameňmi
  • Krása/procedúry: tváre, manikúra, pedikúra
  • centrum Ayurveda


zábava:
  • Deň zábava, 6 krát za týždeň
  • diskrétne medzinárodnej večerná zábava niekoľkokrát týždenne, napríklad, Živá hudba, tanečné party a Lounge večery
  • Kreativatelier
  • šípky
  • boccia


Pohodlné zubuchbar: Komfortné zubuchbar
  • súkromných prevodov
  • Auto TUI Cars


Výhody: pridaná hodnota
  • Vlak na rovinu
Včasná rezervácia zľava 15% za osobu/noc pri rezervácii do 30.09.16.
Upozorňujeme! S výnimkou individuálnych rezervácií sa vlakom do lietadla, súkromný prevod a ak je niektorý z Easy Return check-in.
Pre medzinárodné (cezhraničné) letovej balíkov obdržíte na vyžiadanie si cestovný lístok 2. triedy pre nemecký Bahn AG a ÖBB do vášho letiska odletu v Nemecku (siete liniek, vr. Letisko Salzburg a európskeho letiska v Bazileji) alebo v Rakúsku.

Navyše, informácie. Poznámka
  • * Exkluzívne pre World of TUI na nemeckej subjektov na trhu k dostaniu
Všimnite si, príchod/odchod a minimálna dĺžka pobytu: minimálne 3 noci.
Doplatky Povinné príplatok za osobu za gala večeru 25.12. 76 EUR a 31,12. 107 EUR.

Classic: classic Užívajte si môžete nechať rozmaznávať komfort - TUI classic ponúka širokú škálu vybraných hoteloch s pozorný servis, obľúbené výlety skúsený nemecky hovoriaci sprievodca a mestami strednej-hotely v blízkosti hlavných atrakcií. Spoľahlivú kvalitu a pohostinstvá prispieť, ktoré si môžete oddýchnuť bezstarostné, krajiny stretnúť sa s ľuďmi a dobre cítiť všade okolo.

Predbežné informácie: 06.02.2016

Rezervovať iba pre cesty od 11/06/2016 do 30/04/2017
Hotel Riu Calypso
90%
Hotel Riu Calypso
28 recenzií
od 1414 €

Hotel Riu Calypso

Hotel Riu Calypso recenzie
Odporúčanie 93 %
Poloha 93 %
Šport a zábava 83 %
Izby 92 %
Strava 80 %
Personál 95 %
Pavla Esterkes
Publikované 05.05.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
60 %
Skvelá lokalita, veľmi milý personál, jedlo chutné, hotel retro, ale čoskoro bude zrekonštruovaný, izby veľmi čisté. Ale hostia v priemere 70 rokov, najmä nemeckí dôchodcovia, vstávajú veľmi skoro ráno, obsadzujú všetky ležadlá pri bazéne bez toho, aby ich použili, a prídu len o pár hodín alebo vôbec. Ako neskorý vstávač nemáte šancu získať miesto pri bazéne. Jednoducho hrozné. Nikdy som nezažil nič také zlé ako hostia tu, naozaj som bol na každom kontinente. Je to škoda, pretože personál je super milý a pracovitý. Pláž je sen, skrátka bez sebeckých nemeckých seniorov by tu bolo veľmi pekne. Hotel, lokalita a personál si zaslúžia 5 hviezdičiek, no stále sa tam neviem dostať. Je to naozaj taká hanba.
Chris Nix
Publikované 05.05.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
80 %
Cestovali sme ako pár (34/29) a vedome sme si vybrali hotel len pre dospelých. Prišli sme 28. apríla a prekvapilo nás, že okolo 95% hostí malo viac ako 70 rokov. Až po 1. máji prišlo pár mladších ľudí (nad 50 rokov) a tiež pár v našom veku. Publikum bolo prevažne nemecké (t. j. takmer všetko). Čo nás naozaj vystresovalo, bolo, že ležadlá pri bazéne v prvom rade s výhľadom na more s plážovými osuškami boli rezervované o 7:00 a takmer všetky lehátka boli rezervované pred 9:00, keď sme okolo pol jedenástej išli k bazénu, okolo 95% lehátok bolo pokrytých uterákmi a len asi 5% z nich bolo skutočne obsadených. Niektorí majitelia prišli do bazéna až po 13. hodine. a tiež sme si všimli, že niektoré staršie páry si rezervovali 4 ležadlá, aby mali najlepšie miesta na sedenie ráno a poobede (kvôli slnku a tieňu). Keď sme sa na to opýtali hotela a požiadali sme ich, aby pred 9:00 uvoľnili všetky neobsadené ležadlá, jednoducho sme boli požiadaní, aby sme si ležadlá rezervovali skoro ráno. Keď je dom vypredaný, ako tomu bolo v tomto období, je to zbytočný stresový faktor na dovolenke. Hotel sa nachádza priamo na krásnej pláži Playa Jandia, na ktorú máte nádherný výhľad z balkóna izby a bazéna. Z hotelového komplexu sa pár krokov dostanete na plážovú promenádu ​​a ďalších pár krokov na pláž. Za pár minút sa po promenáde dostanete do malej dedinky s niekoľkými reštauráciami a barmi. Do pomerne veľkého supermarketu sa dostanete pešo za 3 až 5 minút. Celkovo hotel trochu starne. Osobne sa na izbu nemôžeme sťažovať. Nemali sme nikoho nad sebou, no boli sme len na druhom stupni a úplne mimo. V noci sme nepočuli nič iné ako šum vĺn. Môžeme však pochopiť mnohé recenzie o výťahoch, pretože sa zdajú byť veľmi hlasné. Celkovo by sme hotel a jeho polohu k pláži nepovažovali za bezbariérové. V hoteli je veľa schodov, takže nebol iný spôsob, ako sa dostať do našej izby. Cesta na pláž sa dá dostať len po schodoch alebo veľmi, veľmi strmou rampou. Izby sú veľmi veľké a ponúkajú dostatok priestoru a zahŕňajú priestranný šatník. Balkóny sú tiež veľmi veľké a ponúkajú možnosť urobiť si pohodlie pomocou dvoch ležadiel, ak sa vám nechce ísť na pláž alebo k bazénu. Personál bol neustále veľmi priateľský a ústretový. Bez ohľadu na to, či vo vstupnej hale, v bare pri bazéne alebo v reštaurácii. Okrem toho sa s väčšinou zamestnancov dalo ľahko rozprávať v nemčine. Animačný program sme považovali za veľmi vhodný pre divákov. Medzi športovými kurzami si môžete rezervovať aj kurzy tvorivých remesiel alebo boccia a šípky. Môžete si tiež požičať šípky alebo loptičky na boccia a hrať mimo ihriska. Raz počas pobytu je možné bezplatne sa najesť v à la carte reštaurácii. Túto možnosť sme však nevyužili, pretože sme tak milovali bufet a radšej sme tam jedli každý deň. Ráno aj večer bol výber taký bohatý, že podľa mňa by mal uspokojiť každý vkus. Každý večer sú k dispozícii tri rôzne druhy mäsa a rýb, ktoré sa podobne ako iné veci čerstvo pripravujú pred hosťami. Zistili sme, že kvalita jedla je veľmi dobrá pre veľmi veľký počet hostí; určite to nebolo na úrovni jedálne. Ak je to možné, odporúčame vyhnúť sa špičkám, pretože tam môžu byť davy ľudí. Celkovo hotel odporúčame na pokojnú, oddychovú dovolenku na jednej z najkrajších pláží, aké sme v Európe videli.
Michael Ramaker
Publikované 22.04.2025 Zdroj: Google - automatický preklad
80 %
Veľmi dobre sme sa zotavili. Personál je veľmi priateľský. Izby čisté. Jedlo je dobré. Len občas sú problémy s výťahmi. Napriek tomu sme si dobre poradili aj napriek chodítku.
Beresford Fray
Publikované 27.11.2024 Zdroj: Google - automatický preklad
60 %
Check in bol chaotický Zlý výhľad zo 4. poschodia Pokazená klimatizácia Zmenená izba na 11. poschodie (1114) Dych vyrážajúce Pokazená klimatizácia Teplota minibaru 11⁰ (špička nechajte otvorené drevené dvierka) Teplé jedlá formou bufetu sú teplé, nie horúce (prepitné jedzte z grilu) Raňajky boli dobré (spropitné o 9:00 je zaneprázdnené) Toto je nemecký zákaznícky hotel Čakajúci personál takmer nehovorí anglicky. Čakajúci personál čiastočne rozumie nemčine. Objednal som si 2 tapas a jeden som dostal. Môj partner si objednáva čokoládový pohár. Dostáva 8 čokolád a šľahačku. V hoteli sa stretávame s množstvom úžasných vracajúcich sa hostí a plánujeme sa opäť stretnúť v roku 2025 po rekonštrukcii. Check-in bol chaotický. Zlý výhľad zo 4. poschodia. Pokazená klimatizácia? Zmenený priestor na 11. poschodí (1114) Ohromujúci Pokazená klimatizácia? Teplota minibaru 110 (drevené dvierka nechajte otvorené) Teplý bufet je teplý, nie horúci (prepitné jesť z grilu) Raňajky boli dobré (spropitné o 9:00 je zaneprázdnené). Toto je nemecký zákaznícky hotel, ktorý čakajúci personál sotva hovorí. Čakajúci personál čiastočne rozumie nemčine. Objednal som si 2 tapas a jeden som dostal. Môj partner si objednáva čokoládový pohár. Dostáva 8 čokolád a šľahačku. Bola to neustála bolesť, takže som sa prestal napravovať. V hoteli sa stretávame s mnohými skvelými hosťami a plánujeme sa opäť stretnúť v roku 2025 po rekonštrukcii. Bola to neustála bolesť, takže som sa prestal napravovať.
Bernd Rohlfing
Publikované 25.11.2024 Zdroj: Google - automatický preklad
80 %
Zostali sme tu týždeň v novembri a naozaj sme si užili teplé a krásne počasie. Boli sme tam, keď sme boli veľmi mladí, okolo roku 1992, a preto sme sa opäť stretli rozhodol sa pre calypso. Poloha je naozaj dobrá. Priamo pri mori a len pár Minúty chôdze do Moro Japle. Veľkosť hotela sa v porovnaní s rokom 1992 takmer zdvojnásobila, preto sú veci oveľa rušnejšie. Tých pár výťahov bolo buď obsadených alebo rozbité, ale to by sa malo výrazne zlepšiť po generálnej rekonštrukcii v roku 2025. Čo by sa podľa nás malo zlepšiť je aj jedlo (každý večer nudný bufet) a prostredie v jedálni. Kvalita jedla bola kedysi oveľa lepšia a dnes nezodpovedá 4 hviezdičkám. Raňajky proste ok. , ale nestojí za zmienku, áno 3 hviezdičky. Večeru sme jedli iba dvakrát. Ostatné dni sme jedli v reštauráciách v Moro, ktoré boli vždy chutné a v príjemnej atmosfére. Ach áno, jedli sme raz v Calypso Culinary Restaurant, čo bolo možné raz za pobyt. Jedálny lístok, ktorý sa tu podáva, bol tentokrát veľmi dobrý! To je to, čo by sme si priali počas celého nášho pobytu. Možno by ste po opätovnom otvorení mali ponúkať len raňajky ako alternatívu. Večerná zábava v hoteli bola dobrá, so skvelými umelcami. Nakoniec nechceme nechať bez zmienky, že všetci zamestnanci boli veľmi priateľskí. Celková služba je vynikajúca.
Všetky recenzie pre Hotel Riu Calypso
Otázky a odpovede - Hotel Riu Calypso
Koľko stojí zájazd do hotela Hotel Riu Calypso?
Cena zájazdu je od 1414€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj Dovolenka.sme.sk 16.05.2025 04:05:40
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 23°C a teplota vody 18°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne.
Počasie na Kanárskych ostrovoch
Zdroj Dovolenka.sme.sk 17.05.2025 9:30
Dĺžka letu Kanárske ostrovy
Let trvá približne 4:30 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti
Zdroj Dovolenka.sme.sk 17.04.2025 9:30
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
02 / 32 202 303
Zavolajte nám, poradíme Po-Pia 9:00 - 18:00