Upresnite svoje filtrovanie
78%
Hodnotenie
78%
Hodnotenie
Juhoafrická republika Juhoafrická republika
 Juhoafrická republika, Juhoafrická republika - Západné pobrežia (Kapské Mesto), Kapstadt  Juhoafrická republika, Juhoafrická republika - Západné pobrežia (Kapské Mesto), Kapstadt

Cresta Grande Cape Town 

Cresta Grande Cape Town 

11:40 h
19 °C
19 °C
20 °C
cca 0:30 h
cca 0:30 h
1068 €
1068 €
cena hotela od
cena hotela od
78%
Cresta Grande Cape Town
4 recenzií
od 1068 €

Cresta Grande Cape Town

Odporúčanie 75 %
Poloha 80 %
Izby 80 %
Strava 75 %
Personál 80 %
78%
Celkové hodnotenie
4 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 4 hviezdičky
miesto:
Hotel sa nachádza uprostred centrálnej obchodnej štvrti Kapského mesta, na rušnej križovatke Strand Straat a Loop Street. Obchodná štvrť Kapského mesta je v pešej vzdialenosti od hotela. Hlavné atrakcie, ako napríklad Stolová hora, ostrov Robben a Victoria a Alfred Waterfront, sú v dosahu hotela. K ďalším významným pamiatkam patrí Kongresové centrum v Kapskom Meste (2 km) a štadión Green Point, ktorý bol postavený v roku 2010 na majstrovstvách sveta vo futbale. Štadión, ktorý je vzdialený asi 3,5 km, je domovom mnohých dôležitých športových turnajov. Železničná stanica je vzdialená asi 500 m a medzinárodné letisko Kapského mesta je vzdialené asi 20 km.
adresa:
Rohové pláže a ulice Loop
Kapské Mesto 8001
Tel .: +27 21 431 7500
Fax: +27 21 419 2422
vybavenie:
Hotel má celkom 242 izieb. K rôznym úrovniam domu sa dostanete výťahom. K dispozícii sú rôzne vybavenie a služby - izbová služba, práčovňa, konferenčná miestnosť a obchodné centrum. Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii vo verejných priestoroch a umožňuje hosťom prístup na internet. K dispozícii je bezbariérové ​​zariadenie. Hostia, ktorí prídu autom, môžu opustiť svoje vozidlo na parkovisku.
Odhlásenie / odhlásenie:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia je od 12.00 do 16.00 hod. A odhlásenie je v čase od 10.00 do 14.00 hod. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.
ubytovanie v rodinnom dome:
Dvojlôžková izba Standard / Double Superior
(cca 27 m²) Izby sa nachádzajú na 3. až 12. poschodí. Zahŕňajú spálňu a kúpeľňu. Medzi výhody ponúkané v hosťovských izbách patria klimatizácia, televízia, bezdrôtový prístup na Internet (za príplatok), telefóny na priame volania, bezdrôtový i káblový vysokorýchlostný prístup na Internet (za príplatok).
Dvojlôžková izba Deluxe
(cca 27 m²) Tieto izby sa nachádzajú na 13. až 16. poschodí. To vám dáva jedinečný výhľad na Kapské Mesto. K dispozícii je bezplatný vstup do klubu Executive a ďalších zariadení.
stravovanie:
s vlastným stravovaním
raňajky

Môžete využiť bohaté raňajky formou bufetu (zvyčajne formou bufetu).
Šport / Zábava:
Vonkajší bazén s detským kútikom je ideálnym miestom pre aktívnu rekreáciu a pravidelnú aquatraining. Na slnečnej terase s lehátkami a slnečníkmi si môžete vychutnať svoju dovolenku. Variety ponúkajú rôzne ponuky vrátane posilňovne, kúpeľov, sauny a parnej miestnosti. Kasíno a nočný klub sú príležitosťami pre voľnočasové aktivity.
Doplnkový prevod nákladov:
Upozorňujeme, že pri prevode môžu vzniknúť mimoriadne náklady na objemnú batožinu (napr. Golfové vybavenie, detský kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.
Poznámka k požiadavkám na batožinu / stravu:
Bezplatná batožina a stravovanie sa môžu líšiť podľa leteckej spoločnosti.
Ďalšie informácie nájdete na adrese:
JT Touristik informácie o batožinách / stravovanie
http://www.jt.de/fluginformation
Poznámka o požiadavkách vstupu:
Vstupné predpisy sa môžu líšiť v závislosti od krajiny cesty.
Ďalšie informácie nájdete na adrese:
JT Požiadavky na vstup do turizmu
http://www.jt.de/einreisebestimmungen
Požiadavky na vstup Maloletí:
Od 1. júna 2015 musia mať deti a mladí ľudia mladší ako 18 rokov úplné osvedčenie o narodení, na ktorom sú registrovaní obaja rodičia.
Ak je maloletý sprevádzaný oboma rodičmi, ktorí majú nárok na starostlivosť, musí sa tiež preukázať, že nevlastný rodič je buď v súlade s cestou (čestné vyhlásenie), pasom a kontaktnými údajmi nepristupujúceho) alebo že vyhlásenie o súhlase sa nevyžaduje (súdne rozhodnutie o výlučnej starostlivosti alebo osvedčení o úmrtí).
Neplnoleté osoby, ktoré sprevádzajú osoby bez práva na výkon trestu odňatia slobody, musia mať overenú kópiu úplného osvedčenia o narodení, ako aj čestné vyhlásenia (nie staršie ako 3 mesiace od dátumu cesty), pasové kópie a kontaktné údaje oboch rodičov alebo zákonných zástupcov.
Okrem toho deti a mladí ľudia musia predložiť potvrdzujúci list spolu s kontaktnými údajmi a pasom osobe, ktorej cestujú v Južnej Afrike.
Potrebné dokumenty sa predkladajú v angličtine. Preklady úradných dokumentov musia byť potvrdené aj príslušným štátnym orgánom. V zásade musia byť všetky dokumenty v origináli alebo musia byť overené ako kópie.
Ďalšie informácie získate na federálnom ministerstve zahraničných vecí.
Informácie o nočných letoch:
Chceli by sme Vás upozorniť na skutočnosť, že pri nočných letoch, ktoré majú čas príchodu cca 04:00 ráno a neskôr v cieľovej oblasti, sa check-in uskutoční iba v hoteli v deň príchodu od 14:00 (miestna odchýlka je vyhradená).
Ak je spiatočný let prenocovací let, s odletom okolo 03:00 ráno od miesta určenia, odchod v hoteli sa uskutoční v čase 12:00 (miestna odchýlka je vyhradená) predchádzajúci deň.
Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - Predĺženie používania izieb závisí od dostupnosti na recepcii hotela v závislosti od dostupnosti.
Pred odletom je možné rezervovať si extra noc za poplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.
adaptér:
Odporúčame vám zabaliť adaptér, aby ste mohli počas vašej dovolenky používať vaše elektronické zariadenia.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 75 %
Poloha 80 %
Izby 80 %
Strava 75 %
Personál 80 %
78%
Celkové hodnotenie
4 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Cresta Grande Cape Town ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Cresta Grande Cape Town

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 19.06.2021 17:06:47
Koľko stojí zájazd do hotela Cresta Grande Cape Town?
Cena zájazdu je od 1068€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 20.06.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 19°C a teplota vody 20°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Juhoafrická republika - Západné pobrežia (Kapské Mesto).
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 20.05.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 11:40 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia