Khan Duidar Inn Pyramids View Rooftop
Egypt Egypt
EgyptKairo & Gizeh & Memphis & IsmailiaGíza EgyptKairo & Gizeh & Memphis & IsmailiaGíza

Khan Duidar Inn Pyramids View Rooftop 

23 °C
28 °C
3:40 h

Najlacnejšie termíny podľa mesiaca

Vyhľadávanie

nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
nerozhoduje
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Popis ubytovania
Khan Duidar Inn Pyramids View Rooftop recenzie
Moks
Publikované 06.10.2024 Zdroj: Google - automatický preklad
20 %
Hrozný hotel. Nechutný vchod. Prišli sme v noci a boli sme ohromení tým, ako hrozne a nebezpečne to vyzeralo. Vchod je mimo hlavnej cesty po nejakej uličke, kde sú divoké psy a drogovo závislí. Tento hotel sa nachádza na najvyššom poschodí obytnej budovy so susednými budovami, ktoré sú vo výstavbe. Výťah je malý a veľmi starý. Betón môžete vidieť, keď idete hore. Nezostali sme viac 30 minút a odišli sme tak, ako sme boli otrasení na tomto hroznom mieste. Nenechajte sa zmiasť názormi. Bezpečnosť je vždy prioritou a existuje veľa ďalších hotelov na streche. Všetky recenzie tu sú falošné, pretože jazyk je presne ten istý, keď s nami hovoril majiteľ. Nezostávajte, ak si ceníte bezpečnosť
Nancy Vásquez
Publikované 03.10.2024 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Našťastie som si prečítal komentár hosťa, kde spomenul, že „nemali by ste súdiť knihu podľa obalu“ a je to najpresnejšia fráza na definovanie hotela. Keď sa blížime k susedstvu, myslíme si, že je to najhoršie, ale keď vyjdete na 13. poschodie budovy (ignorujete výťah), budete prekvapení. Personál je veľmi priateľský a privítanie je veľmi vrelé. Izby sú dobre vybavené, čisté a pohodlné. Pohľad na pyramídy z terasy je veľkolepý. Raňajky sú celkom jednoduché, ale máte to podstatné. Objednávame si aj izbovú službu, majte na pamäti, že to bude trvať 1 hodinu, takže si to môžete naplánovať vopred. Na náš odchod, ktorý bol veľmi skoro, nám personál ochotne pripravil malý box s raňajkami. Jediné, čo skrátka nesedí, je prostredie, v ktorom sa nachádza, no z hľadiska vzdialenosti je celkom dobré na návštevu najdôležitejších atrakcií. DÔLEŽITÉ: Ak ste v Egypte prvýkrát, myslite na to, že na všetko si od vás vypýtajú sprepitné. Ak ste na mieste a niekto vám ponúkne fotku, nebude to preto, že je priateľský, a ešte menej, ak sa odfotíte s ťavou (aj keď nikoho nevidíte, niekto pribehne, keď budete mať urobil fotografiu, aby vás nabil). A na záver a to najdôležitejšie NEPADNITE DO pascí, ako keď vás na zájazdoch vezmú do určitých obchodov. V našom prípade sme pristáli v Národnom centre pre papyrus. Platíme viac ako 10-násobok trhovej ceny a bez ohľadu na to, koľko vám povedia, že ich materiál je certifikovaný, mali by ste utiecť, kým môžete. Dúfam, že vám táto recenzia pomôže!
Kat
Publikované 29.09.2024 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Nesúďte túto knihu podľa obalu. Tento hotel sme rezervovali prostredníctvom balíka veľmi renomovaných Tripmasters. Navonok sa okolie a vchod zdajú sporné, ale realita je taká, že je to štvrť prevažne Egypťanov a neturistických obchodov. Vchod dolu, čo vyzerá ako ulička, je obsluhovaný vrátnikom, ktorý je nápomocný s batožinou a výťahom. Cítil som sa veľmi bezpečne a bezpečne. Ľudia boli úžasne milí a priateľskí. Jedli sme pouličné jedlo a dokonca sme išli do reštaurácie. Na poschodí personál robí všetko pre to, aby bol váš pobyt pohodlný a príjemný. Izba, aj keď jednoduchá, bola dostatočná a pohodlná (vankúše, posteľ, sprcha všetko dobré). Bolo to veľmi čisté. Nie je to luxusný rezort, ale viac ako prijateľné. Prekvapivo bolo ticho. Počuli sme nejaký hluk z ulice, ale nie iné izby alebo halu. Naša izba 110 bola priamo vo vstupnej hale. Dopĺňali vodu a starali sa o akúkoľvek potrebu. Mali sme chladničku, trezor a sušič vlasov. .donášku jedla na izbovú službu a ponúkli sme, že zabezpečíme dopravu a výlety (mali sme si zariadiť vlastné). Každé ráno poskytovali čerstvé raňajky. Najlepší dôvod, prečo tu zostať, je výhľad z terasy. Väčšina izieb zdieľa úžasný priestor na terase. Pyramídy sú priamo tam. Fotky tomu nezodpovedajú. Každé ráno sme raňajkovali na pyramídovej terase. Bolo to magické. Neváhajte s rezerváciou. Milovali sme pobyt medzi ľuďmi.
Saleem Ghulam
Publikované 20.09.2024 Zdroj: Google - automatický preklad
100 %
Poloha je v blízkosti pokladne pyramíd pešo 15 až 20 minút. Hotelový personál je tak nápomocný a priateľský. Najmä prevádzkový manažér (Ahmed) veľmi milý chlapík a počas môjho pobytu urobil veľa láskavostí. Ak potrebujete navštíviť pyramídy, mali by ste zostať na tomto mieste a hotelová terasa má naozaj krásny výhľad na pyramídy.
Všetky recenzie pre Khan Duidar Inn Pyramids View Rooftop
Otázky a odpovede - Khan Duidar Inn Pyramids View Rooftop
Koľko stojí zájazd do hotela Khan Duidar Inn Pyramids View Rooftop?
Cena zájazdu je od 0€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj Dovolenka.sme.sk 18.04.2025 06:04:19
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 28°C a teplota vody 23°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne.
Zdroj Dovolenka.sme.sk 18.04.2025 9:30
Dĺžka letu Egypt
Let trvá približne 3:40 h.
Zdroj Dovolenka.sme.sk 18.03.2025 9:30
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
02 / 32 202 303
Zavolajte nám, poradíme Po-Pia 9:00 - 18:00Piatok 18.4. a Pondelok 21.4. zatvorené