Upresnite svoje filtrovanie

Palace Suites Heritage Hotel 

  • Chorvátsko
  • Chorvátsko
  • Stredná Dalmácia
  • Split
17 °C
teplota vzduchu
13 °C
teplota vody
0:40 h
dĺžka letu
cca 0:15 h
Od letiska
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
klimatizované; v strede; v starom meste

Palace Suites ponúka luxusne zariadené ubytovanie s množstvom vymožeností vrátane TV s plochou obrazovkou, bezplatného Wi-Fi a postelí typu "king". Nachádza sa hneď vedľa Diokleciánovho paláca v Splite, ktorý je chránený UNESCO. Staré kamenné steny paláca a moderný nábytok sa prekrásne spája s exotickými brazílskymi podlahami z tvrdého dreva. Všetky izby majú klimatizáciu, minibar a vlastnú kúpeľňu so županom a sušičom vlasov. Stôl a trezor sú tiež zahrnuté vo všetkých izbách. Z okna môžete zažiť pulzujúcu atmosféru hlavného námestia v Splite so svojimi magickými kaviarňami, operami, koncertmi a inými predstaveniami. Okrem toho existujú luxusné obchody a predovšetkým úchvatná historická architektúra. Kontinentálne raňajky sa podávajú v jedálni od 7:30 do 10:30. Krátka prechádzka z hotela Palace Suites vedie k mnohým reštauráciám, ktoré ponúkajú rôzne možnosti stravovania.

Vzdialenosti: more je vzdialené asi 220 m, betónová pláž je vzdialená asi 1200 m, piesočná pláž je vzdialená asi 1200 m, skalnatá pláž je vzdialená asi 1200 m, najbližší supermarket je vzdialený asi 10 m, Najbližšia reštaurácia je vzdialená asi 10 m, najbližší bar je vzdialený asi 10 m, more (ako letiskové letisko) je vzdialené asi 200 m, najbližšia nemocnica je vzdialená asi 1800 m, najbližšia lekáreň je cca 30 m Verejná doprava je vzdialená asi 270 m, letisko je vzdialené asi 25000 m, vlaková stanica je vzdialená asi 700000 m, dom sa nachádza asi 270 m od hlavnej cesty

Gastronómia: raňajky formou bufetu

Jednotka - dvojlôžková suita - 214962:
Klimatizácia, satelitná TV, trezor, chladnička, internet (WLAN), bezplatné používanie, telefón, klimatizácia Ak nie je uvedená samostatne, v základnej cene je zahrnutá miestna daň a akékoľvek ďalšie poplatky, ako sú registračné poplatky. V prípade, že niektorá z nasledujúcich možností ponúka a používa vám, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napríklad: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Počas sezóny (september až jún ) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene

Bytová jednotka - Junior Suite - 214968:
Klimatizácia, satelitná televízia, internet (WLAN), bezplatné používanie, telefón, klimatizácia Ak nie je uvedená samostatne, v základnej cene je zahrnutá miestna daň a všetky ostatné poplatky, ako sú registračné poplatky. Ak sú niektoré z nasledujúcich možností ponúkané a využívané, platia na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ, Parkety Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún), kvôli poveternostným podmienkam alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov, nie je možné niektoré zariadenia použiť alebo ich možno použiť iba v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene

Apartmán - Luxusné apartmá - 214971:
Klimatizácia, satelitná TV, trezor, chladnička, internet (WLAN), bezplatné používanie, telefón, klimatizácia Ak nie je uvedená samostatne, v základnej cene je zahrnutá miestna daň a akékoľvek ďalšie poplatky, ako sú registračné poplatky. V prípade, že niektorá z nasledujúcich možností ponúka a používa vám, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napríklad: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Počas sezóny (september až jún ) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa týkajú najmä zariadení na pláži a bazénov, animáciea vonkajšie športy alebo nakupovanie.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene

Apartmán - Penthouse Suite - 214980:
Klimatizácia, satelitná TV, chladnička, telefón, nádherný výhľad (panoráma), klimatizované na 2 poschodiach. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že niektorá z nasledujúcich možností ponúka a používa vám, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napríklad: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Počas sezóny (september až jún ) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 0:15 hod
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Palace Suites Heritage Hotel ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Palace Suites Heritage Hotel

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 08.03.2021
Je hotel Palace Suites Heritage Hotel kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Na základe všeobecných odporúčaní verejného zdravia týkajúcich sa fyzického odstupu, osobnej hygieny a dezinfekcie sú tieto služby otvorené. Ubytovanie je možné uspokojiť alebo slúžiť len hosťom, ktorí sú ubytovaní v ubytovacom zariadení. Pre viac informácií si môžete prečítať odporúčania pre hotely a prenajímateľov
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 05.04.2021 12:04:51
Koľko stojí zájazd do hotela Palace Suites Heritage Hotel?
Cena zájazdu je od 898€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 18.04.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 17°C a teplota vody 13°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie v Strednej Dalmácií.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 18.03.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 0:40 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia