Chorvátsko Chorvátsko
Chorvátsko, Pag, Novalja Chorvátsko, Pag, Novalja

Joel Hotel 

Joel Hotel 

Chorvátsko Chorvátsko
Chorvátsko, Pag, Novalja Chorvátsko, Pag, Novalja
Teplota vzduchu: 27 °C
Teplota vody: 23 °C
Dĺžka letu: 0:50 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
blízko pláže; klimatizované; s bazénom; s bazénom

Úchvatný výhľad na more a staré mesto, blízkosť pláže a luxusne navrhnutý interiér robia z hotela Joel ideálnu voľbu pre relaxačnú dovolenku. Ubytovacie zariadenie má 16 ubytovacích zariadení. Každá z nich je individuálne zariadená a ponúka maximálny komfort. Elegantný a jemný nábytok vytvára atmosféru pravého luxusu, ktorý vytvára osobitný dotyk pokoja a modernosti. Každý apartmán má veľký súkromný balkón, kuchyňu, kúpeľňu, obývaciu izbu a spálňu s nerušeným výhľadom na more. V hotelovej reštaurácii s veľkou terasou Vám ponúkneme výnimočný gastronomický zážitok. Hotelový bar sa nachádza pri krásnom vonkajšom bazéne a ponúka široký výber nápojov a nerušený výhľad na more. Ideálne miesto na vychutnanie občerstvenia. Ak chcete opustiť túto pokojnú oázu, centrum mesta Novalja je vzdialené len 800 metrov.

Vzdialenosti: More je vzdialené asi 200 m, skalnatá pláž je vzdialená asi 200 m, mesto je vzdialené asi 800 m, najbližší supermarket je vzdialený asi 300 m, more (vzdušnou čiarou) je asi 200 m Najbližšia nemocnica je vzdialená asi 2000 m, letisko je vzdialené asi 85000 m

Kúpanie: Bazén

Gastronómia: reštaurácia, bar pri bazéne

Jednotka - Hotelové izby - 234153:
Klimatizácia, trezor, Internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, s výhľadom na more, klimatizované Ak nie je uvedené inak, miestna daň a ostatné poplatky, ako napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Ak vám ponúka a používa niektorú z nasledujúcich možností, tieto sa majú zaplatiť na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, používanie práčky, kotvenie člnov atď. Spálňa 1: garsónka Exteriér: parkovanie, parkovanie zdarma Voliteľná penzia: polpenzia (možnosť rezervácie), plná penzia (možné rezervovať) Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) nie je možné niektoré zariadenia využívať alebo ich používať len v obmedzenom rozsahu z dôvodu poveternostných podmienok alebo nízkeho počtu návštevníkov. Tieto obmedzenia sa týkajú najmä zariadení na pláž a bazén, zábavy a športových aktivít v prírode alebo nakupovania.
Domáce zviera je povolené
Vrátane stravy: raňajky v cene

Jednotka - suita Deluxe s výhľadom na more s balkónom - 234156:
Klimatizácia, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, s výhľadom na more, klimatizované Ak nie je uvedené inak, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ako napríklad registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Ak vám ponúka a používa niektorú z nasledujúcich možností, tieto sa majú zaplatiť na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napr. Garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, použitie práčky, kotvenie člnov atď. Spálňa 1: apartmán, manželská posteľ, oddelené postele, trezor, trezor Bezdrôtová sieť LAN na izbe, telefón, fén na vlasy, vaňa s vaňou alebo sprchou a WC, s výhľadom na more Zvláštnosti o vonkajšej oblasti: parkovanie, parkovanie zdarma Voliteľné jedlo: polpenzia (zubuchbar), plná penzia (zubuchbar) Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až september) Jún) kvôli poveternostným podmienkam alebo z dôvodu nízkeho počtu návštevníkov nie je možné niektoré zariadenia využívať alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa týkajú najmä zariadení na pláž a bazén, zábavy a športových aktivít v prírode alebo nakupovania.
Domáce zviera je povolené
Vrátane stravy: raňajky v cene

Jednotka - Apartmán - 234159:
Klimatizácia, trezor, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, klimatizácia Ak nie je uvedené inak, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ako napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Ak vám ponúka a používa niektorú z nasledujúcich možností, tieto sa majú zaplatiť na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napr. Garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, použitie práčky, kotvenie člnov atď. Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ, oddelené postele, 1 prístelka , Na spanie. na rozkladacej pohovke možná, s balkónom Zvláštnosti oblasti: parkovisko, parkovisko zdarma Voliteľné jedlo: polpenzia (možné objednať), plná penzia (možné objednať) \ tUpozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún), kvôli poveternostným podmienkam alebo nízkym počtom návštevníkov, niektoré zariadenia nemusia byť k dispozícii alebo sa môžu používať len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa týkajú najmä zariadení na pláž a bazén, zábavy a športových aktivít v prírode alebo nakupovania.
Domáce zviera je povolené
Vrátane stravy: raňajky v cene

Jednotka - Apartmán - 234165:
Klimatizácia, trezor, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, klimatizácia Ak nie je uvedené inak, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ako napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Ak vám ponúka a používa niektorú z nasledujúcich možností, tieto sa majú zaplatiť na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napr. Garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, použitie práčky, kotvenie člnov atď. Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ, oddelené postele, 1 prístelka , Na spanie. na rozkladacej pohovke, s balkónom Vonkajšie priestory: parkovanie, parkovanie zdarma Voliteľné jedlo: polpenzia (zubuchbar), plná penzia (zubuchbar) Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) kvôli poveternostným vplyvom alebo kvôli nízkym návštevnostiam, niektoré zariadenia alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa týkajú najmä zariadení na pláž a bazén, zábavy a športových aktivít v prírode alebo nakupovania.
Domáce zviera je povolené
Vrátane stravy: raňajky v cene

Jednotka - Apartmán - 234168:
Klimatizácia, trezor, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, klimatizácia Ak nie je uvedené inak, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ako napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Ak vám ponúka a používa niektorú z nasledujúcich možností, tieto sa majú zaplatiť na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napr. Garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, použitie práčky, kotvenie člnov atď. Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ, oddelené postele, 1 prístelka , Na spanie. na rozkladacej pohovke, s balkónom, s výhľadom na more Výťahy na vonkajšej strane: parkovanie, parkovanie zdarma Voliteľné jedlo: polpenzia (možnosť rezervácie), plná penzia (zubuchbar) Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) kvôli poveternostným podmienkam alebo kvôli nízkym návštevnostiam niektoré zariadenia alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa týkajú najmä zariadení na pláž a bazén, zábavy a športových aktivít v prírode alebo nakupovania.
Domáce zviera je povolené
Vrátane stravy: raňajky v cene
Joel Hotel recenzie
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Joel Hotel ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Joel Hotel
Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 07.06.2023
Je hotel Joel Hotel kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 14.04.2019 21:04:20
Koľko stojí zájazd do hotela Joel Hotel?
Cena zájazdu je od 365€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 10.06.2023 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 27°C a teplota vody 23°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie na Pagu
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 10.05.2023 9:30
Dĺžka letu Chorvátsko
Let trvá približne 0:50 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30