Chorvátsko Chorvátsko
Chorvátsko, Makarská riviéra, Brela Chorvátsko, Makarská riviéra, Brela

Villa Luka 

Villa Luka 

Chorvátsko Chorvátsko
Chorvátsko, Makarská riviéra, Brela Chorvátsko, Makarská riviéra, Brela
Teplota vzduchu: 27 °C
Teplota vody: 21 °C
Dĺžka letu: 0:40 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Poloha
Rodinný penzión postavený vo svahu cca 50 m od vily Jadranka, v krásnej a kľudnej osade Jakiruša, ktorá je súčasťou strediska Brela. Do centra Brely sa dostanete pohodlne po cca 1 km dlhej prímorskej promenáde - voľnou chôdzou cca 30 min. Jakiruša je jedno z najobľúbenejších miest Makarskej riviéry pre svoju kľudnú romantickú atmosféru.

Hotelové izby
Uvedené ceny sa vzťahujú na izbu 2+0. Taktiež dostupné izby 2+1, 3+0 a 3+1. Ceny na vyžiadanie.

Nový, klasický, rodinný penzión s vľúdnou atmosférou. Izby 2+0 a 3+0 - niektoré majú možnosť prístelky. Ďalej sú tu 2 izby 2+2, ktoré tvoria 2 miestnosti so spoločným sociálnym zariadením, v jednej miestnosti je poschodová posteľ - horné lôžko len pre dieťa do 12 rokov. Veľmi vhodné pre 4 člennú rodinu. 1 izba na prízemí bez balkóna a 1 izba na 1. poschodí s malým balkónom - obe na severnú stranu (veľmi príjemné v horúcich dňoch), ostatné izby majú väčší či menší balkón s výhľadom na more alebo do okolia (rozlíšené v cenníku). Izby sú vybavené novým nábytkom, sú dostatočne priestranné i pre viacčlenné rodiny.

Stravovanie
Raňajky a večere sa podávajú v klimatizovanej reštaurácii alebo na terase. Jedlo nesie prvky miestnej domácej kuchyne. Bohaté raňajky s obsluhou, večere výberom z 2-3 menu. 1x v týždni galavečer. Uvítací prípitok.

Šport a zábava
Niektoré vodné športy na pláži, ostatné spoločenské vyžitie možné v stredisku Brela.

Pláž
Krásna, okruhliaková pláž s priezračnou vodou je vzdialená od penziónu cca 150 m. Vzhľadom k tomu, že cesta k penziónu je mierne do kopca, nedoporučujeme osobám so zníženou pohyblivosťou. Na pláži je reštaurácia s občerstvením. Pobrežie lemujú ďalšie malé pláže, takmer súkromného charakteru.

Stredisko
Brela-Jakiruša
Villa Luka recenzie
Celkový dojem 60 %
Pláž a more 80 %
Izby 60 %
Strava 40 %
Personál 20 %
Petr
Termín pobytu: Dec 2017 Publikované 02.08.2018
50 %
Klasický betonový dúm kde je vše slyšet. Pokoje mají již něco zasebou. Matrace tvrdé. V průměru strava slušná. Na úvod překvapili zvěřinou. Naopak další dny špatné. Personál líný a bez valného zájmu o hosty. Syn majitele a jeho žena. Dávejte si pozor. Navíc nás chtěl ošidit při závěrečném placení konzumovaných nápojů. Velká ostuda. Měli jsme konflikty i s jeho malým synem. Naopak pan majitel je třída. Bohužel, sám to nezachrání. Pláž je opravdu pěkná. Jen vás při návratu čeká šílený kopec ale to poznáte sami. Pokud pojedete svým autem na výlet nemusíte při zpáteční cestě zaparkovat. Vaše místa obsadí místní kamaradi pana syna. Čítať celú recenziu
Otázky a odpovede - Villa Luka
Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 21.06.2022
Je hotel Villa Luka kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Všetky ubytovacie zariadenia musia spĺňať zdravotné a bezpečnostné postupy uvedené ministerstvom cestovného ruchu a športu.


Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 26.06.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 27°C a teplota vody 21°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie na Makarskej riviére
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 26.05.2022 9:30
Dĺžka letu Chorvátsko
Let trvá približne 0:40 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30