Upresnite svoje filtrovanie
Chorvátsko Chorvátsko
 Chorvátsko, Makarská riviéra, Tučepi  Chorvátsko, Makarská riviéra, Tučepi

Villa Andrea 

Villa Andrea 

0:40 h
23 °C
23 °C
17 °C
cca 1:30 h
cca 1:30 h
609 €
609 €
cena hotela od
cena hotela od
Villa Andrea
od 609 €

Villa Andrea

Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
priamo na mori; klimatizované; centrálna poloha
Luxus a komfort - to je spôsob, akým je popisovaná Villa Andrea v Tučepi. Hotel má 17 útulných izieb, ktoré sú zariadené v modernom štýle. V jedinečnej atmosfére elegantne zariadenej à la carte reštaurácie "Olive Tree" môžete začať svoju gastronomickú cestu. Kúzelná ponuka miestnych dalmatínskych a medzinárodných špecialít.
Vzdialenosti: more je vzdialené 50 m, kamienková a kamenistá pláž je vzdialená približne 50 m, mesto je vzdialené približne 1000 m, more (vzdušnou čiarou) je vzdialené približne 10 m, letisko je asi 118000 m preč
Plávanie: prenájom lehátok a slnečníkov, slnečníky a ležadlá zdarma (obmedzený počet)
Gastronómia: A la carte reštaurácia, vináreň
Obchod: internet, bezdrôtový internet
Nakupovanie: obchod so suvenírmi
Služby: práčovňa, požičovňa bicyklov
Jednotka - Dvojposteľová izba (manželská posteľ) Štandard s balkónom otočeným k moru - 202686:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, s výhľadom na more, klimatizovaná kanvica. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že niektorá z nasledujúcich možností je ponúkaná a používaná, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchou a WC Vonkajšie vybavenie: Parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov nie je možné niektoré zariadenia využívať alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - dvojlôžková izba (manželská posteľ) Classic - 202665:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie poplatku, telefón, klimatizácia kanvica. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že niektorá z nasledujúcich možností je ponúkaná a používaná, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchou a WC Vonkajšie vybavenie: Parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov nie je možné niektoré zariadenia využívať alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Superior Suite s francúzštinou Balkón alebo s balkónom smerom k moru - 202689:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, Sat TV, trezor, chladnička, internet (WLAN), bezplatné používanie, telefón, výhľad na more, klimatizovaný, pre 2 dospelých a 2 deti (do 12 rokov) alebo 3 dospelé kanvice s balkónom alebo francúzskym balkónom. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Ak sú niektoré z nasledujúcich možností ponúkané a používané, platia na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napríklad: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ, rozkladacia pohovka pre 1 dospelého alebo max. 2 deti do 12 rokov vhodné, sušič vlasov, vaňa so sprchou a WC, francúzsky balkón vonkajšie vybavenie: parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) kvôli poveternostným podmienkam alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov nie sú niektoré zariadenia alebo v obmedzenom rozsahu môže. Tieto obmedzenia sa týkajú hlavne plážových a bazénových zariadení, zábavy a športového areáluponúkať vonku alebo nakupovať.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Podkrovný klasický izba - 202677:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie poplatku, telefón, klimatizácia konvica, podkrovná izba - bez výťahu !. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že je Vám ponúknutá a používaná jedna z nasledujúcich možností, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: podkrovná izba, manželská posteľ, sušič vlasov, vaňa so sprchou a WC Vonkajšie vybavenie: parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) sa v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nedajú použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Ubytovacia jednotka - Dvojposteľová izba (manželská posteľ) Economy - 202683:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie poplatku, telefón, klimatizácia, prízemná rýchlovarná kanvica, izba v prízemí medzi kúpeľmi a recepciou. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že niektorá z nasledujúcich možností je ponúkaná a používaná, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchou a WC Vonkajšie vybavenie: Parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov nie je možné niektoré zariadenia využívať alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Junior Suite Deluxe s balkónom otočeným k moru - 202695:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, s výhľadom na more, klimatizovaná kanvica. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že niektorá z nasledujúcich možností je ponúkaná a využívaná vami, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, použitie práčky, kotvenie lodí atď Spálňa 1: Junior Suite, manželská posteľ alebo 2 oddelené lôžka, sušič vlasov , Kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC vonkajšie vybavenie: parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov nie je možné využívať niektoré zariadenia alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Rodinné apartmá s balkónom otočeným k moru - 202701:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, s výhľadom na more, klimatizovaná kanvica, 2 kúpeľne. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Ak sú niektoré z nasledujúcich možností ponúkané a využívané, platia na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: Rodinné apartmá, manželská posteľ alebo oddelené postele, sušič vlasov , Kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC vonkajšie vybavenie: parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov nie je možné využívať niektoré zariadenia alebo len v obmedzenom rozsahu. Toto obmedzenieSú to hlavne pláže a bazény, zábava a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Kráľovské apartmá s balkónom smerom k moru - 203208:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), bezplatné používanie, telefón, s výhľadom na more, klimatizovaná veľká kuchyňa s jedálenským kútom, priestranná štúdia so všetkým potrebným vybavením, stepper. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že je Vám ponúknutá a používaná niektorá z nasledujúcich možností, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: apartmán, manželská posteľ, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchou a toaleta, vírivka / vírivka Exteriér: Parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún), kvôli poveternostným podmienkam alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov, nie je možné niektoré zariadenia použiť alebo je možné ich použiť len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Dvojlôžková izba (oddelené postele) Classic - 228951:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie poplatku, telefón, klimatizácia kanvica. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Ak sú niektoré z nasledujúcich možností ponúkané a používané, platia na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: dvojlôžková izba, oddelené postele, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchou Sprcha a WC Vonkajšie vybavenie: Parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 1:30 hod
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Villa Andrea ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Villa Andrea

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 16.05.2022
Je hotel Villa Andrea kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Všetky ubytovacie zariadenia musia spĺňať zdravotné a bezpečnostné postupy uvedené ministerstvom cestovného ruchu a športu.


Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 28.05.2022 05:05:55
Koľko stojí zájazd do hotela Villa Andrea?
Cena zájazdu je od 609€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 29.05.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 23°C a teplota vody 17°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Makarskej riviére.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 29.04.2022 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 0:40 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30