Upresnite svoje filtrovanie
Chorvátsko Chorvátsko
 Chorvátsko, Makarská riviéra, Tučepi  Chorvátsko, Makarská riviéra, Tučepi

Villa Andrea 

Villa Andrea 

0:40 h
14 °C
14 °C
13 °C
cca 1:30 h
cca 1:30 h
752 €
752 €
cena hotela od
cena hotela od
Villa Andrea
od 752 €

Villa Andrea

Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
priamo na mori; klimatizované; centrálna poloha
Luxus a komfort - to je spôsob, akým je popisovaná Villa Andrea v Tučepi. Hotel má 17 útulných izieb, ktoré sú zariadené v modernom štýle. V jedinečnej atmosfére elegantne zariadenej à la carte reštaurácie "Olive Tree" môžete začať svoju gastronomickú cestu. Kúzelná ponuka miestnych dalmatínskych a medzinárodných špecialít.
Vzdialenosti: more je vzdialené 50 m, kamienková a kamenistá pláž je vzdialená približne 50 m, mesto je vzdialené približne 1000 m, more (vzdušnou čiarou) je vzdialené približne 10 m, letisko je asi 118000 m preč
Plávanie: prenájom lehátok a slnečníkov, slnečníky a ležadlá zdarma (obmedzený počet)
Gastronómia: A la carte reštaurácia, vináreň
Obchod: internet, bezdrôtový internet
Nakupovanie: obchod so suvenírmi
Služby: práčovňa, požičovňa bicyklov
Jednotka - Dvojposteľová izba (manželská posteľ) Štandard s balkónom otočeným k moru - 202686:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, s výhľadom na more, klimatizovaná kanvica. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že niektorá z nasledujúcich možností je ponúkaná a používaná, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchou a WC Vonkajšie vybavenie: Parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov nie je možné niektoré zariadenia využívať alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - dvojlôžková izba (manželská posteľ) Classic - 202665:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie poplatku, telefón, klimatizácia kanvica. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že niektorá z nasledujúcich možností je ponúkaná a používaná, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchou a WC Vonkajšie vybavenie: Parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov nie je možné niektoré zariadenia využívať alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Superior Suite s francúzštinou Balkón alebo s balkónom smerom k moru - 202689:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, Sat TV, trezor, chladnička, internet (WLAN), bezplatné používanie, telefón, výhľad na more, klimatizovaný, pre 2 dospelých a 2 deti (do 12 rokov) alebo 3 dospelé kanvice s balkónom alebo francúzskym balkónom. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Ak sú niektoré z nasledujúcich možností ponúkané a používané, platia na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napríklad: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ, rozkladacia pohovka pre 1 dospelého alebo max. 2 deti do 12 rokov vhodné, sušič vlasov, vaňa so sprchou a WC, francúzsky balkón vonkajšie vybavenie: parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) kvôli poveternostným podmienkam alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov nie sú niektoré zariadenia alebo v obmedzenom rozsahu môže. Tieto obmedzenia sa týkajú hlavne plážových a bazénových zariadení, zábavy a športového areáluponúkať vonku alebo nakupovať.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Podkrovný klasický izba - 202677:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie poplatku, telefón, klimatizácia konvica, podkrovná izba - bez výťahu !. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že je Vám ponúknutá a používaná jedna z nasledujúcich možností, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: podkrovná izba, manželská posteľ, sušič vlasov, vaňa so sprchou a WC Vonkajšie vybavenie: parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) sa v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nedajú použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Ubytovacia jednotka - Dvojposteľová izba (manželská posteľ) Economy - 202683:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie poplatku, telefón, klimatizácia, prízemná rýchlovarná kanvica, izba v prízemí medzi kúpeľmi a recepciou. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že niektorá z nasledujúcich možností je ponúkaná a používaná, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchou a WC Vonkajšie vybavenie: Parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov nie je možné niektoré zariadenia využívať alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Junior Suite Deluxe s balkónom otočeným k moru - 202695:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, s výhľadom na more, klimatizovaná kanvica. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že niektorá z nasledujúcich možností je ponúkaná a využívaná vami, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, použitie práčky, kotvenie lodí atď Spálňa 1: Junior Suite, manželská posteľ alebo 2 oddelené lôžka, sušič vlasov , Kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC vonkajšie vybavenie: parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov nie je možné využívať niektoré zariadenia alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Rodinné apartmá s balkónom otočeným k moru - 202701:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, s výhľadom na more, klimatizovaná kanvica, 2 kúpeľne. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Ak sú niektoré z nasledujúcich možností ponúkané a využívané, platia na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: Rodinné apartmá, manželská posteľ alebo oddelené postele, sušič vlasov , Kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC vonkajšie vybavenie: parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov nie je možné využívať niektoré zariadenia alebo len v obmedzenom rozsahu. Toto obmedzenieSú to hlavne pláže a bazény, zábava a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Kráľovské apartmá s balkónom smerom k moru - 203208:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), bezplatné používanie, telefón, s výhľadom na more, klimatizovaná veľká kuchyňa s jedálenským kútom, priestranná štúdia so všetkým potrebným vybavením, stepper. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že je Vám ponúknutá a používaná niektorá z nasledujúcich možností, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: apartmán, manželská posteľ, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchou a toaleta, vírivka / vírivka Exteriér: Parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún), kvôli poveternostným podmienkam alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov, nie je možné niektoré zariadenia použiť alebo je možné ich použiť len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Dvojlôžková izba (oddelené postele) Classic - 228951:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie poplatku, telefón, klimatizácia kanvica. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Ak sú niektoré z nasledujúcich možností ponúkané a používané, platia na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: dvojlôžková izba, oddelené postele, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchou Sprcha a WC Vonkajšie vybavenie: Parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 1:30 hod
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Villa Andrea ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Villa Andrea

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 21.07.2020
Je hotel Villa Andrea kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Zachovajte, prosím, všeobecné odporúčania týkajúce sa verejného zdravia týkajúce sa fyzického dištancovania, osobnej hygieny a dezinfekcie. Upozorňujeme, že odporúčania týkajúce sa verejného zdravia, ktoré sú zdôraznené pri vchode do každej služby alebo pohostinstvá.

Prerezervovať

Zákazníci, ktorí mali svoje domáce cestovné plány zrušené kvôli Coronavirus by mohli mať nárok na odmenu pri rezervácii pobytu v rovnakom zrušenom majetku prostredníctvom Booking.com. Rerezervácie sa musia vykonať do 31.12.2020 a pobyty sa musia absolvovať do 30.4.2021. Zaplatená suma sa poskytuje priamo poskytovateľovi ubytovania. Pozrite si zmluvné podmienky, ako sa uplatňujú niektoré výnimky.

Záruka: Nie
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 08.03.2021 01:03:10
Koľko stojí zájazd do hotela Villa Andrea?
Cena zájazdu je od 752€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 08.03.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 14°C a teplota vody 13°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Makarskej riviére.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 08.02.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 0:40 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia