Chorvátsko Chorvátsko
Chorvátsko, Makarská riviéra, Tučepi Chorvátsko, Makarská riviéra, Tučepi

Villa Andrea 

Villa Andrea 

Chorvátsko Chorvátsko
Chorvátsko, Makarská riviéra, Tučepi Chorvátsko, Makarská riviéra, Tučepi
Teplota vzduchu: 27 °C
Teplota vody: 21 °C
Pláž: 0 m
Dĺžka letu: 0:40 h
Od letiska: cca 1:30 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 1:30 hod
priamo na mori; klimatizované; centrálna poloha
Luxus a komfort - to je spôsob, akým je popisovaná Villa Andrea v Tučepi. Hotel má 17 útulných izieb, ktoré sú zariadené v modernom štýle. V jedinečnej atmosfére elegantne zariadenej à la carte reštaurácie "Olive Tree" môžete začať svoju gastronomickú cestu. Kúzelná ponuka miestnych dalmatínskych a medzinárodných špecialít.
Vzdialenosti: more je vzdialené 50 m, kamienková a kamenistá pláž je vzdialená približne 50 m, mesto je vzdialené približne 1000 m, more (vzdušnou čiarou) je vzdialené približne 10 m, letisko je asi 118000 m preč
Plávanie: prenájom lehátok a slnečníkov, slnečníky a ležadlá zdarma (obmedzený počet)
Gastronómia: A la carte reštaurácia, vináreň
Obchod: internet, bezdrôtový internet
Nakupovanie: obchod so suvenírmi
Služby: práčovňa, požičovňa bicyklov
Jednotka - Dvojposteľová izba (manželská posteľ) Štandard s balkónom otočeným k moru - 202686:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, s výhľadom na more, klimatizovaná kanvica. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že niektorá z nasledujúcich možností je ponúkaná a používaná, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchou a WC Vonkajšie vybavenie: Parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov nie je možné niektoré zariadenia využívať alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - dvojlôžková izba (manželská posteľ) Classic - 202665:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie poplatku, telefón, klimatizácia kanvica. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že niektorá z nasledujúcich možností je ponúkaná a používaná, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchou a WC Vonkajšie vybavenie: Parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov nie je možné niektoré zariadenia využívať alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Superior Suite s francúzštinou Balkón alebo s balkónom smerom k moru - 202689:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, Sat TV, trezor, chladnička, internet (WLAN), bezplatné používanie, telefón, výhľad na more, klimatizovaný, pre 2 dospelých a 2 deti (do 12 rokov) alebo 3 dospelé kanvice s balkónom alebo francúzskym balkónom. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Ak sú niektoré z nasledujúcich možností ponúkané a používané, platia na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napríklad: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ, rozkladacia pohovka pre 1 dospelého alebo max. 2 deti do 12 rokov vhodné, sušič vlasov, vaňa so sprchou a WC, francúzsky balkón vonkajšie vybavenie: parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) kvôli poveternostným podmienkam alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov nie sú niektoré zariadenia alebo v obmedzenom rozsahu môže. Tieto obmedzenia sa týkajú hlavne plážových a bazénových zariadení, zábavy a športového areáluponúkať vonku alebo nakupovať.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Podkrovný klasický izba - 202677:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie poplatku, telefón, klimatizácia konvica, podkrovná izba - bez výťahu !. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že je Vám ponúknutá a používaná jedna z nasledujúcich možností, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: podkrovná izba, manželská posteľ, sušič vlasov, vaňa so sprchou a WC Vonkajšie vybavenie: parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) sa v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nedajú použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Ubytovacia jednotka - Dvojposteľová izba (manželská posteľ) Economy - 202683:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie poplatku, telefón, klimatizácia, prízemná rýchlovarná kanvica, izba v prízemí medzi kúpeľmi a recepciou. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že niektorá z nasledujúcich možností je ponúkaná a používaná, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchou a WC Vonkajšie vybavenie: Parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov nie je možné niektoré zariadenia využívať alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Junior Suite Deluxe s balkónom otočeným k moru - 202695:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, s výhľadom na more, klimatizovaná kanvica. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že niektorá z nasledujúcich možností je ponúkaná a využívaná vami, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, použitie práčky, kotvenie lodí atď Spálňa 1: Junior Suite, manželská posteľ alebo 2 oddelené lôžka, sušič vlasov , Kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC vonkajšie vybavenie: parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov nie je možné využívať niektoré zariadenia alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Rodinné apartmá s balkónom otočeným k moru - 202701:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, s výhľadom na more, klimatizovaná kanvica, 2 kúpeľne. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Ak sú niektoré z nasledujúcich možností ponúkané a využívané, platia na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: Rodinné apartmá, manželská posteľ alebo oddelené postele, sušič vlasov , Kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC vonkajšie vybavenie: parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov nie je možné využívať niektoré zariadenia alebo len v obmedzenom rozsahu. Toto obmedzenieSú to hlavne pláže a bazény, zábava a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Kráľovské apartmá s balkónom smerom k moru - 203208:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), bezplatné používanie, telefón, s výhľadom na more, klimatizovaná veľká kuchyňa s jedálenským kútom, priestranná štúdia so všetkým potrebným vybavením, stepper. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. V prípade, že je Vám ponúknutá a používaná niektorá z nasledujúcich možností, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: apartmán, manželská posteľ, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchou a toaleta, vírivka / vírivka Exteriér: Parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún), kvôli poveternostným podmienkam alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov, nie je možné niektoré zariadenia použiť alebo je možné ich použiť len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Dvojlôžková izba (oddelené postele) Classic - 228951:
Klimatizácia, kúrenie zahrnuté v cene, SatTV, trezor, chladnička, internet (WLAN), používanie poplatku, telefón, klimatizácia kanvica. Ak nie je uvedené samostatne, miestna daň a všetky ostatné poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, napr. Registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Ak sú niektoré z nasledujúcich možností ponúkané a používané, platia na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: dvojlôžková izba, oddelené postele, sušič vlasov, kúpeľňa so sprchou Sprcha a WC Vonkajšie vybavenie: Parkovanie Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov niektoré zariadenia nemožno použiť alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Bez domácich zvierat
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Villa Andrea
Villa Andrea
od 755 €

Villa Andrea

Villa Andrea recenzie
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Villa Andrea ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Villa Andrea
Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 27.05.2023
Je hotel Villa Andrea kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 04.06.2023 13:06:10
Koľko stojí zájazd do hotela Villa Andrea?
Cena zájazdu je od 755€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 05.06.2023 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 27°C a teplota vody 21°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie na Makarskej riviére
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 05.05.2023 9:30
Dĺžka letu Chorvátsko
Let trvá približne 0:40 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30