Chorvátsko Chorvátsko
Chorvátsko, ďalšie chorvátske ostrovy, ostrov Lošinj Chorvátsko, ďalšie chorvátske ostrovy, ostrov Lošinj

Boutique Hotel Alhambra 

Boutique Hotel Alhambra 

Chorvátsko Chorvátsko
Chorvátsko, ďalšie chorvátske ostrovy, ostrov Lošinj Chorvátsko, ďalšie chorvátske ostrovy, ostrov Lošinj
Teplota vzduchu: 30 °C
Teplota vody: 25 °C
Pláž: 0 m
Dĺžka letu: 0:40 h
Od letiska: cca 1:45 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 1:45 hod
nachádza sa priamo pri mori; klimatizované
5-hviezdičkový boutique hotel Alhambra sa nachádza v krásnom zálive Čikat. Má súkromnú pláž, krytý bazén, kúpele a posilňovňu. Všetky izby a apartmány sú komfortne a luxusne zariadené. V hotelovej reštaurácii s terasou sa mimoriadna pozornosť venuje vynikajúcemu jedlu. Podávajú sa tu aj najlepšie miestne a medzinárodné vína. Vo vlastných hotelových kúpeľoch sa hostia môžu nechať rozmaznávať rôznymi masážami a kozmetickými procedúrami a výdatne relaxovať.
Vzdialenosti: More je vzdialené asi 50 m, Mesto je vzdialené asi 1000 m, Letisko je vzdialené asi 680 000 m
Všeobecné: Bezbariérové izby na vyžiadanie
Kúpanie: vnútorný bazén (morská voda), prenájom ležadiel a slnečníkov, slnečníkov a lehátok zdarma (obmedzený počet)
Pre deti: detská postieľka na vyžiadanie zdarma
Šport/Voľný čas: Fitness štúdio
Gastronómia: A la carte reštaurácia, vináreň
Business: konferenčná miestnosť, bezdrôtový internet
Nákupné možnosti: obchod so suvenírmi
Služby: práčovňa, požičovňa člnov
Ubytovacia jednotka - dvojlôžková izba Deluxe s balkónom alebo loggiou - 236955:
Klimatizácia, kúrenie v cene, satelitná TV, pay TV, trezor, minibar, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, klimatizácia, s balkónom, loggiou alebo terasou s výhľadom na záliv Čikat, župany a papuče . Ak nie je uvedené inak, miestna daň a prípadné ďalšie poplatky, ako napr. registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Dvojlôžková izba, manželská posteľ alebo oddelené lôžka, koberec, minibar, satelitná TV, trezor, bezdrôtové LAN na izbe, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou a WC, bez mora Zvláštnosti vonkajšieho priestoru: garáž, poplatok za parkovanie/deň: 20 eur Upozorňujeme, že mimo sezóny (september až jún) nie je možné využívať niektoré zariadenia alebo len v obmedzenej miere kvôli počasiu alebo nízkej návštevnosti. Tieto obmedzenia sa týkajú predovšetkým plážových a bazénových zariadení, zábavných a vonkajších športových zariadení alebo nákupných možností.
Domáce zvieratá majú vstup zakázaný
Strava v cene: Raňajky v cene
Ubytovacia jednotka - dvojlôžková izba Deluxe s balkónom alebo loggiou - 236961:
Klimatizácia, kúrenie v cene, satelitná TV, pay TV, trezor, minibar, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, s výhľadom na more, klimatizácia, s balkónom, lodžiou alebo terasou, župany a papuče. Ak nie je uvedené inak, miestna daň a prípadné ďalšie poplatky, ako napr. registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Dvojlôžková izba, manželská posteľ alebo oddelené lôžka, koberec, minibar, satelitná TV, trezor, bezdrôtové LAN na izbe, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou a WC, s výhľadom na more Zvláštnosti vonkajšieho priestoru: garáž, poplatok za parkovanie/deň: 20 eur Upozorňujeme, že mimo sezóny (september až jún) nie je možné využívať niektoré zariadenia alebo len v obmedzenej miere kvôli počasiu alebo nízkej návštevnosti. Tieto obmedzenia sa týkajú predovšetkým plážových a bazénových zariadení, zábavných a vonkajších športových zariadení alebo nákupných možností.
Domáce zvieratá majú vstup zakázaný
Strava v cene: Raňajky v cene
Jednotka - Suita Cikat Bay s balkónom - 236964:
Klimatizácia, kúrenie v cene, satelitná TV, platená TV, trezor, minibar, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, s výhľadom na more, klimatizovaný Suita pozostáva zo spálne (dvojlôžková izba) a obývacej izby priestor s dodatočným provizórnym lôžkom pre 1 osobu (pohovka 162*) 196 cm) župany a papuče. Ak nie je uvedené inak, miestna daň a prípadné ďalšie poplatky, ako napr. registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Suita, manželská posteľ alebo oddelené postele, koberec, minibar, satelitná TV, trezor, bezdrôtové LAN na izbe, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou a WC, s výhľadom na more Zvláštnosti vonkajšieho priestoru: garáž, poplatok za parkovanie/deň: 20 eur Upozorňujeme, že mimo sezóny (september až jún) nie je možné využívať niektoré zariadenia alebo len v obmedzenej miere kvôli počasiu alebo nízkej návštevnosti. Toto vrátPokuty sa týkajú predovšetkým plážových a bazénových zariadení, zábavných a vonkajších športových zariadení alebo nákupných možností.
Domáce zvieratá majú vstup zakázaný
Strava v cene: Raňajky v cene
Jednotka - Suita Alhambra - 236967:
Klimatizácia, kúrenie v cene, satelitná TV, platená TV, trezor, minibar, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, s výhľadom na more, klimatizácia, niektoré s balkónom Suita pozostáva zo spálne (dvojlôžková izba ) a obývací priestor s dodatočným provizórnym lôžkom pre 1 osobu (Pohovka 162*196 cm) Župany a papuče. Ak nie je uvedené inak, miestna daň a prípadné ďalšie poplatky, ako napr. registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Suita, manželská posteľ alebo oddelené postele, koberec, minibar, satelitná TV, trezor, bezdrôtové LAN na izbe, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou a WC, s výhľadom na more Zvláštnosti vonkajšieho priestoru: garáž, poplatok za parkovanie/deň: 20 eur Upozorňujeme, že mimo sezóny (september až jún) nie je možné využívať niektoré zariadenia alebo len v obmedzenej miere kvôli počasiu alebo nízkej návštevnosti. Tieto obmedzenia sa týkajú predovšetkým plážových a bazénových zariadení, zábavných a vonkajších športových zariadení alebo nákupných možností.
Domáce zvieratá majú vstup zakázaný
Strava v cene: Raňajky v cene
Obytná jednotka - Suita Augusta s balkónom alebo loggiou - 236973:
Klimatizácia, kúrenie v cene, satelitná TV, platená TV, trezor, minibar, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, s výhľadom na more, klimatizácia, s balkónom, lodžiou alebo terasou Suita pozostáva zo spálne a oddelená obývacia izba. župany a papuče. Ak nie je uvedené inak, miestna daň a prípadné ďalšie poplatky, ako napr. registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Suita, manželská posteľ alebo oddelené postele, koberec, minibar, satelitná TV, trezor, bezdrôtové LAN na izbe, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou a WC, s výhľadom na more Zvláštnosti vonkajšieho priestoru: garáž, poplatok za parkovanie/deň: 20 eur Upozorňujeme, že mimo sezóny (september až jún) nie je možné využívať niektoré zariadenia alebo len v obmedzenej miere kvôli počasiu alebo nízkej návštevnosti. Tieto obmedzenia sa týkajú predovšetkým plážových a bazénových zariadení, zábavných a vonkajších športových zariadení alebo nákupných možností.
Domáce zvieratá majú vstup zakázaný
Strava v cene: Raňajky v cene
Jednotka - Luxusná suita s balkónom - 236976:
Klimatizácia, kúrenie v cene, satelitná TV, platená TV, trezor, minibar, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, s výhľadom na more, klimatizovaný apartmán pozostáva z dvoch spální a oddelenej obývacej izby s prístelka pre 1 osobu (pohovka 162*196 cm). Dve kúpelne. župany a papuče. Ak nie je uvedené inak, miestna daň a prípadné ďalšie poplatky, ako napr. registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Suita, manželská posteľ alebo oddelené postele, koberec, minibar, satelitná TV, trezor, bezdrôtové LAN na izbe, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou a WC, s výhľadom na more Zvláštnosti vonkajšieho priestoru: garáž, poplatok za parkovanie/deň: 20 eur Upozorňujeme, že mimo sezóny (september až jún) nie je možné využívať niektoré zariadenia alebo len v obmedzenej miere kvôli počasiu alebo nízkej návštevnosti. Tieto obmedzenia sa týkajú predovšetkým plážových a bazénových zariadení, zábavných a vonkajších športových zariadení alebo nákupných možností.
Domáce zvieratá majú vstup zakázaný
Strava v cene: Raňajky v cene
Obytná jednotka - Suita Augusta Grand s balkónom - 236979:
Klimatizácia, kúrenie v cene, satelitná TV, platená TV, trezor, minibar, internet (WLAN), používanie zdarma, telefón, s výhľadom na more, klimatizovaný Suita pozostáva z dvoch spální a samostatnej obývacej izby. Dve kúpelne. župany a papuče. Ak nie je uvedené inak, miestna daň a prípadné ďalšie poplatky, ako napr. registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Suita, manželská posteľ alebo oddelené postele, koberec, minibar, satelitná TV, trezor, bezdrôtové LAN na izbe, kúpeľňa s vaňou alebo sprchou a WC, s výhľadom na more Zvláštnosti vonkajšieho priestoru: garáž, poplatok za parkovanie/deň: 20 eur Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) kvôli počasiu alebo kvôli nízkej návštevnosti niektoré zariadenia nie sú alebo lenmožno použiť v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa týkajú predovšetkým plážových a bazénových zariadení, zábavných a vonkajších športových zariadení alebo nákupných možností.
Domáce zvieratá majú vstup zakázaný
Strava v cene: Raňajky v cene
Boutique Hotel Alhambra recenzie
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Boutique Hotel Alhambra ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Boutique Hotel Alhambra
Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 10.08.2022
Je hotel Boutique Hotel Alhambra kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Všetky ubytovacie zariadenia musia spĺňať zdravotné a bezpečnostné postupy uvedené ministerstvom cestovného ruchu a športu.


Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 03.08.2022 16:08:06
Koľko stojí zájazd do hotela Boutique Hotel Alhambra?
Cena zájazdu je od 2283€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 16.08.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 30°C a teplota vody 25°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie ďalšie chorvátske ostrovy
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 16.07.2022 9:30
Dĺžka letu Chorvátsko
Let trvá približne 0:40 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30