Rozšírené vyhľadávanie

Filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

  • Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
Doprava
Miesto odchodu

Fenomen Plitvice 

  • Chorvátsko
  • Stredné Chorvátsko
  • Plitvické jazerá
od 1355 €
18 °C
teplota vzduchu
14 °C
teplota vody
0:40 h
dĺžka letu
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
klimatizovaný

Rezort Fenomen Plitvice sa nachádza v okolí národného parku Plitvické jazerá. Vchod do národného parku je vzdialený 2 km. Wi-Fi pripojenie je zadarmo. Raňajky sa podávajú každý deň a zahŕňajú kontinentálne jedlá a bufety.

Vzdialenosti: Mesto je vzdialené asi 1000 m, najbližší supermarket je vzdialený asi 5000 m, najbližšia nemocnica je vzdialená asi 2000 m, najbližšia lekáreň je vzdialená asi 2000 m, letisko je vzdialené asi 130000 m

Kúpanie: vírivka

Pre deti: detské ihrisko

Šport / rekreácia: Bocce

Gastronómia: Reštaurácia

Apartmán - Štúdio Deluxe - 230016:
Klimatizácia, satelitná TV, trezor, internet (WLAN), používanie zadarmo, telefón, klimatizácia Pokiaľ nie je uvedené osobitne, miestna daň a akékoľvek ďalšie poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, ako napríklad registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo nízkeho počtu návštevníkov nie je možné niektoré zariadenia využívať, alebo len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa týkajú najmä zariadení na pláž a bazén, zábavy a športu alebo nakupovania v prírode.
Domáce zvieratá nie sú povolené
Vrátane stravy: raňajky sú zahrnuté v cene

Jednotka - Deluxe Suite - 230022:
Klimatizácia, satelitná TV, trezor, internet (WLAN), používanie zadarmo, telefón, klimatizácia Pokiaľ nie je uvedené osobitne, miestna daň a akékoľvek ďalšie poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, ako napríklad registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Dvojposteľová izba, manželská posteľ, parkety, výhľad na hory Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) v dôsledku poveternostných podmienok alebo nízkeho počtu návštevníkov nie je možné niektoré zariadenia využiť, alebo iba v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa týkajú najmä zariadení na pláž a bazén, zábavy a športu alebo nakupovania v prírode.
Domáce zvieratá nie sú povolené
Vrátane stravy: raňajky sú zahrnuté v cene

Apartmán - luxusný apartmán - 230034:
Klimatizácia, satelitná TV, trezor, internet (WLAN), používanie zadarmo, telefón, klimatizácia Pokiaľ nie je uvedené osobitne, miestna daň a akékoľvek ďalšie poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, ako napríklad registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ, ďalšie 2 prístelky Na spanie. na rozkladacej pohovke možné, parkety, výhľad na hory, spálňa 2: dvojlôžková izba, manželská posteľ, parkety Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) z dôvodu poveternostných podmienok alebo z dôvodu nízkeho počtu návštevníkov nie je možné niektoré zariadenia využiť alebo iba v obmedzenej miere. Tieto obmedzenia sa týkajú najmä zariadení na pláž a bazén, zábavy a športu alebo nakupovania v prírode.
Domáce zvieratá nie sú povolené
Vrátane stravy: raňajky sú zahrnuté v cene

Unit - Chata Pinus - 230040:
Klimatizácia, satelitná TV, trezor, internet (WLAN), používanie zadarmo, telefón, klimatizácia Pokiaľ nie je uvedené osobitne, miestna daň a akékoľvek ďalšie poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, ako napríklad registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ, parkety, výhľad na hory, Spálňa 2: dvojlôžková izba, oddelené postele, parkety Upozorňujeme, že vzhľadom na poveternostné podmienky alebo nízky počet návštevníkov mimo hlavnej sezóny (september až jún) niektoré zariadenia nemôžu byť použité, alebo iba v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa týkajú najmä zariadení na pláž a bazén, zábavy a športu alebo nakupovania v prírode.
Domáce zvieratá nie sú povolené
Vrátane stravy: raňajky sú zahrnuté v cene

Unit - Chata Fagus - 230043:
Klimatizácia, satelitná TV, trezor, internet (WLAN), používanie zadarmo, telefón, klimatizácia Pokiaľ nie je uvedené osobitne, miestna daň a akékoľvek ďalšie poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, ako napríklad registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Dvojposteľová izba, manželská posteľ, 1 prístelka možná, parkety Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) z dôvodu poveternostných podmienok alebo z dôvodu nízkeho počtu návštevníkov nie je možné niektoré zariadenia využiť alebo iba v obmedzenej miere. Tieto obmedzenia sa týkajú aNa pláži a pri bazéne, pre zábavu a vonkajšie športy alebo nakupovanie.
Domáce zvieratá nie sú povolené
Vrátane stravy: raňajky sú zahrnuté v cene

Bytová jednotka - Lodge Vir - 230046:
Klimatizácia, satelitná TV, trezor, internet (WLAN), používanie zadarmo, telefón, klimatizácia Pokiaľ nie je uvedené osobitne, miestna daň a akékoľvek ďalšie poplatky, ktoré sa majú zaplatiť, ako napríklad registračné poplatky, sú zahrnuté v základnej cene. Dvojposteľová izba, oddelené postele, parkety, výhľad na hory Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún), vzhľadom na poveternostné podmienky alebo nízky počet návštevníkov nie je možné niektoré zariadenia využívať, alebo ich je možné využívať iba v obmedzenej miere. Tieto obmedzenia sa týkajú najmä zariadení na pláž a bazén, zábavy a športu alebo nakupovania v prírode.
Domáce zvieratá nie sú povolené
Vrátane stravy: raňajky sú zahrnuté v cene
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Fenomen Plitvice ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Fenomen Plitvice

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30