Upresnite svoje filtrovanie
87%
Hodnotenie
87%
Hodnotenie
Chorvátsko Chorvátsko
 Chorvátsko, Krk, Krk (mesto)  Chorvátsko, Krk, Krk (mesto)

Koralj Sunny Hotel by Valamar 

Koralj Sunny Hotel by Valamar 

0:40 h
21 °C
21 °C
17 °C
cca 1:15 h
cca 1:15 h
695 €
695 €
cena hotela od
cena hotela od
87%
Koralj Sunny Hotel by Valamar
59 recenzií
od 695 €

Koralj Sunny Hotel by Valamar

Odporúčanie 90 %
Poloha 92 %
Šport a zábava 82 %
Izby 75 %
Strava 90 %
Personál 92 %
87%
Celkové hodnotenie
59 recenzií

Informácie pre Koralj Sunny Hotel by Valamar

Hotel Valamar Koralj Romantic leží v miernom svahu, obklopený je borovicovým lesíkom. Centrum mesta Krk je dostupné príjemnou 15 min. prechádzkou po prímorskej promenáde. Priamo pod hotelom je zátoka s piesočnatým dnom.

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 1:15 hod

Prednosti:

Detská postieľka
Detské ihrisko
Dovolenka pre dvoch
Fitness
Kozmetika
Masáže
Parkovanie v objekte
Potápanie / šnorchlovanie
Povolené domáce zvieratá
Priamo na pláži
Relax telo a duša
Reštaurácia
Sauna
Vodné športy
Vonkajší bazén
Wellness & spa
WIFI dostupná
WIFI zadarmo

Môžete taktiež poznať pod názvom:

Hotel Koralj
Hotel Valamar Koralj Romantic
Hotel Valamar Koralj Romantic Hotel
Valamar Koralj Romantic Hotel
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Odporúčanie 90 %
Poloha 92 %
Šport a zábava 82 %
Izby 75 %
Strava 90 %
Personál 92 %
87%
Celkové hodnotenie
59 recenzií
Viera
Termín pobytu: Jún 2018 Publikované 01.07.2018
83 %
V mesiaci júni 2018 sme strávili 8 pohodových dní v hoteli Valamar Koralj Romantic na ostrove Krk. Hotel sa nachádza v tichej zátoke v miernom svahu, obklopený je borovicovým lesíkom. Treba poznamenať, že všetky izby nemajú balkón, preto je dobré objednať si a zaplatiť izbu s balkónom buď s výhľadom na more, alebo do parku. Oplatí sa to. Do historického mesta Krk sa dá dostať prechádzkou po betónovom chodníku asi za 20 minút kľudnej chôdze. Historické mesto Krk je prekrásne s typickými úzkymi kamennými uličkami, hradbami, pevnosťou, množstvom pamätihodností, kaviarničiek, reštaurácií a obchodíkov, kde si môžete zakúpiť rôzne suveníry a darčeky. Na konci mesta Krk sa nachádza aj veľký obchod s potravinami tzv. Konzum. Hotel je veľmi pekný, klimatizovaný, treba vyzdvihnúť čistotu a hygienu. V priestoroch hotela bolo stále cítiť príjemnú sviežu vôňu. Izby sú vkusne zariadené s dostatočným úložným priestorom v skriniach, v skriniach je vyhovujúci počet vešiakov. Na izbách je televízor, chladnička (minibar) a fén. Upratuje sa každý deň a keď chcete vymeniť uterák alebo osušku, stačí ich nechať položené na zemi v kúpeľni. Personál hotela, vrátane recepčných, bol veľmi milý a ústretový. Na recepcii je možnosť výmeny eura za kuna. Súčasťou hotela sú 3 bazény s výhľadom na more, s rôznou hĺbkou a vyhrievanou vodou. Voda v bazénoch má okolo 26 stupňov. Je tam tiež hydromasážny bazén - jacuzzi (voda v ňom má 32 stupňov). Hotel má vlastné wellness centrum. Ležadlá a slnečníky pri hotelovom bazéne sú zdarma. Hostia pri nástupe dostanú kartičku, za ktorú im vo wellness centre zapožičajú veľkú hotelovú osušku na ležadlo, ktorú pri odchode vrátia na recepcii. Pláže sú vybetónované aj štrkové. Neďaleko hotela sa nachádza aj nuda pláž a pláž pre hostí so psíkmi. Strava bola naozaj vynikajúca, pestrá, s dostatočným množstvom zeleniny a ovocia, rôznych príloh, grilovanej zeleniny, chorvátskych špecialít, vynikajúcich zákuskov, rôznych druhov tort, zmrzlín, ovocných šalátov, atď. - všetko formou bufetových stolov. Každý si určite našiel to, na čo mal chuť. Nemali sme žiadne pripomienky k ponuke stravy. Raňajkovať a večerať pri sviečkach sa dalo aj na hotelovej terase s úžasným výhľadom na more, čo je veľmi príjemné. Najviac klientov v hoteli bolo hlavne z Nemecka, Rakúska, Maďarska a menej hostí zo Slovenska a Česka. Celkový pobyt v hoteli Valamar Koralj ako aj služby hotela hodnotíme vysoko a boli sme maximálne spokojní. čítať celú recenziu
Viera
Termín pobytu: Jún 2018 Publikované 01.07.2018
95 %
V mesiaci júni 2018 sme strávili 8 pohodových dní v hoteli Valamar Koralj Romantic na ostrove Krk. Hotel sa nachádza v tichej zátoke v miernom svahu, obklopený je borovicovým lesíkom. Treba poznamenať, že všetky izby nemajú balkón, preto je dobré objednať si a zaplatiť izbu s balkónom buď s výhľadom na more, alebo do parku, oplatí sa to. Do historického mesta Krk sa dá dostať prechádzkou po betónovom chodníku asi za 20 minút kľudnej chôdze. Historické mesto Krk je prekrásne s typickými úzkymi kamennými uličkami, hradbami, pevnosťou, množstvom pamätihodností, kaviarničiek, reštaurácií a obchodíkov, kde si môžete zakúpiť rôzne suveníry a darčeky. Na konci mesta Krk sa nachádza aj veľký obchod s potravinami tzv. Konzum. Hotel je pekný, klimatizovaný, treba vyzdvihnúť čistotu a hygienu. V priestoroch hotela bolo stále cítiť príjemnú sviežu vôňu. Izby sú vkusne zariadené s dostatočným úložným priestorom v skriniach, v skriniach je vyhovujúci počet vešiakov. Na izbách je televízor, chladnička (minibar) a fén. Upratuje sa každý deň a keď chcete vymeniť uterák alebo osušku, stačí ich nechať položené na zemi v kúpeľni. Personál hotela, vrátane recepčných, bol veľmi milý a ústretový. Na recepcii je možnosť výmeny eur za kuny. Súčasťou hotela sú 3 bazény s výhľadom na more, s rôznou hĺbkou a vyhrievanou vodou. Voda v bazénoch má okolo 26 stupňov. Je tam tiež hydromasážny bazén - jacuzzi (voda v ňom má 32 stupňov). Hotel má vlastné wellness centrum. Ležadlá a slnečníky pri hotelovom bazéne sú zdarma. Hostia pri nástupe dostanú kartičku, za ktorú im vo wellness centre zapožičajú veľkú hotelovú osušku na ležadlo, ktorú pri odchode vrátia na recepcii. Pláže sú vybetónované aj štrkové. Neďaleko hotela sa nachádza aj nuda pláž a pláž pre hostí so psíkmi. Strava bola naozaj vynikajúca, pestrá, s dostatočným množstvom zeleniny a ovocia, rôznych príloh, grilovanej zeleniny, chorvátskych špecialít, vynikajúcich zákuskov, rôznych druhov tort, zmrzlín, ovocných šalátov, atď. - všetko formou bufetových stolov. Každý si určite našiel to, na čo mal chuť. Nemali sme žiadne pripomienky k ponuke stravy. Raňajkovať a večerať pri sviečkach sa dalo aj na hotelovej terase s úžasným výhľadom na more, čo je veľmi príjemné. Najviac klientov v hoteli bolo hlavne z Nemecka, Rakúska, Maďarska a menej hostí zo Slovenska a Česka. Celkový pobyt v hoteli Valamar Koralj Romantic ako aj služby hotela hodnotíme vysoko a boli sme maximálne spokojní. čítať celú recenziu
Tomas
Termín pobytu: Sep 2013 Publikované 29.12.2013
70 %
Rozhodli sme sa pre tohotoročnú dovolenku vybrať pokojné miesto, kde by sme si oddýchli a pritom by sme to nemali ďaleko do mesta. Vybrali sme si tento hotel, pretože leží len cca 15 od mesta Krk. Radi sme si urobili prechádzku do historického mesta Krk. Pláž je štrková, kamenistá. Celý hotel leží v krásnej lokalite, v miernom svahu obklopený stromami a zeleňou. Boli sme radi, že hotel myslela aj na nás, ktorí si počas dovolenky radi zašporujeme. Hotel mal širokú ponuku – tenisové kurty, aerobic, fitness... Neďaleko bol aj minigolf. Hotel je od mora oddelený borovicovým porastom. Z okna izby sme preto nevideli na more, ale len na tento porast. Cestička k moru viedla cez pekný areál lemovaný borovicami, ktoré počas horúcich dní poskytovali príjemný chládok. Pozor, nie všetky izby majú balkón, tak si na to pri rezervovaní dajte pozor. Jedlo bolo veľmi chutné, rozmanité druhy na výber. Nápoje sa kupovali a boli dosť drahé. Nepodávali ani niečo tak prirodzené ako je voda z vodovodu a museli sme si kupovať predraženú minerálnu vodu. Personál bol milý a zdvorilý. Hotel má aj veľké a pekné wellness centrum, len by ho mohli viac udržiavať v čistote. Pri takých kvalitných procedúrach a pekných priestoroch je to škoda, keď odrádzajú ľudí nedostatočným upratovaním. Jazykové znalosti personálu boli veľmi dobré. Hotel má aj pekné spoločenské priestory. Boli sme tu spokojní. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Koralj Sunny Hotel by Valamar

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 16.05.2022
Je hotel Koralj Sunny Hotel by Valamar kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Všetky ubytovacie zariadenia musia spĺňať zdravotné a bezpečnostné postupy uvedené ministerstvom cestovného ruchu a športu.


Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 20.05.2022 22:05:06
Koľko stojí zájazd do hotela Koralj Sunny Hotel by Valamar?
Cena zájazdu je od 695€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 21.05.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 21°C a teplota vody 17°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Krku.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 21.04.2022 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 0:40 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Petra Lichvárová pridané 13.07.2019 12:07:42
Dobrý deň.
Aká je cena zájazdu, keď by bola doprava vlastná.. Autom?
A či je možnosť ubytovania v hoteli aj so psom...
Ďakujem

Cenovú ponuku Vám vieme pripraviť jedine na základe overenia dostupnosti v konkrétnom termíne podľa požaovaného počtu osôb (ak cestujú aj deti, prosím upresniť vek). Pobyt so psom nie je možný.

Pekný deň.

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30