Covid-19 v Bulharsku: Vstup a návrat voľný
Upresnite svoje filtrovanie
80%
Hodnotenie
80%
Hodnotenie
Bulharsko Bulharsko
 Bulharsko, Slnečné pobrežie, Slnečné pobrežie  Bulharsko, Slnečné pobrežie, Slnečné pobrežie

Hotel Zornica 

Hotel Zornica 

1:20 h
26 °C
26 °C
22 °C
Celkový dojem 80 %
Pláž a more 60 %
Izby 80 %
Strava 100 %
Personál 80 %
80%
Celkové hodnotenie
1 recenzií

Informácie pre Hotel Zornica

Hotel Zornica sa nachdádza len 100 m od piesočnatej pláže, v centrálnej časti Slnečného Pobrežia, v blízkosti je množstvo obchodov, reštaurácií, kaviarní, barov a promenád.

Môžete taktiež poznať pod názvom:

Hotel Zornitsa
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Celkový dojem 80 %
Pláž a more 60 %
Izby 80 %
Strava 100 %
Personál 80 %
80%
Celkové hodnotenie
1 recenzií
Lenka
Termín pobytu: Aug 2018 Publikované 25.08.2018
80 %
Dovolenka v tomto hoteli bola vynikajúca. Ubytovanie bolo na úrovni - mali sme apartmán, ktorý bol veľký, čistý, zariadený novým nábytkom. Mal spálňovú časť, kuchynku, jedálenský stôl, obývačku s prístelkou - rozťahovacie kreslo. Kúpeľňa bola tiež nová, čistá. Izbu nám každý deň upratovali, uteráky menili denne. Strava bola veľmi dobrá, pestrá, každý deň bolo z čoho vybrať, vždy jedlo dopĺňali, nikdy sme sa netlačili v rade. Veľký výber ovocia, zeleniny, syrov, šalátov, pečiva, jedla. Snack - pizza, hamburgery, hranolky, zmrzlina... vždy niečo iné. Veľká výhoda bola plážový servis v cene - aj keď ležadlá boli až za free zónou a k moru ste sa museli prejsť. Pláž bola piesková, žiaľ, zašpinená ohorkami a inými odpadkami, ktoré tam nechali turisti. Aj keď ju čistili každý deň.... :( Do mora bol pozvoľný vstup. More je však v Bulharsku nevyspytateľné - boli dni, keď boli vlny veľké a boli sme s malým synom len pri okraji, boli dni, keď bolo more pokojné a okúpali sme sa a boli dni, keď bolo more plné zelených rias a kúpali sme sa až o niekoľko metrov ďalej, kde bolo čisté. Hotel je od mora vzdialený cca 3 min. chôdze. V hoteli sú animátori, ktorí sa počas celého pobytu starajú o zábavu, večer detská diskotéka, program pre dospelých. Chýbalo nejaké ihrisko alebo šmýkačky pre deti. Voda v bazéne studená, aspoň sme väčšinu času strávili pri mori. Ja osobne som sa obávala dovolenky na Slnečnom pobreží s 5-ročným synom kvôli hluku, keďže hotel Zornica sa nachádza v úplnom centre Slnečného pobrežia. Ale musím povedať, že sme to nijak zvlášť nepociťovali, aj keď na pláži, promenáde bolo veľa ľudí, v noci zábava, hluk, syn spal počas celého pobytu pokojne, v noci nás nič nezobudilo. Možno to záleží od polohy izby a v ktorom pavilóne ste ubytovaní. Dovolenku hodnotím veľmi pozitívne, boli sme maximálne spokojní a určite by som tento hotel odporúčala. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Hotel Zornica

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 15.06.2021
Je hotel Hotel Zornica kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
V prípade stravovacích zariadení je povolená len izbová služba.
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.06.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 26°C a teplota vody 22°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Slnečnom pobreží.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.05.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 1:20 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia