• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
63%
Hodnotenie

Yavor Palace 

  • Bulharsko
  • Bulharsko
  • Slnečné pobrežie
  • Slnečné pobrežie
7 °C
teplota vzduchu
9 °C
teplota vody
1:20 h
dĺžka letu
cca 1:15 h
Od letiska
63%
Yavor Palace
61 recenzií
od 360 €

Yavor Palace

Odporúčanie 48 %
Poloha 83 %
Šport a zábava 83 %
Izby 63 %
Strava 57 %
Personál 58 %
63%
Celkové hodnotenie
61 recenzií

Informácie pre Yavor Palace

Vzdialenosti:

Pláž: 150 m
Letisko: cca 1:15 hod

Poloha

Hotel Yavor Palace sa nachádza v centrálnej časti Slnečného pobrežia v blízkosti nákupných možností, od pláže je vzdialený približne 150 m.

Vybavenie

Vstupná hala s recepciou a lobby barom. Recepcia ponúka aj zmenárenské služby a možnosť prenajatia trezora (za poplatok). Budova hotela je vybavená výťahom, klimatizovanou reštauráciou, koktail barom, vonkajším bazénom s oddelenou časťou pre deti (ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma) a obchodíkom so suvenírmi.

Ubytovanie a izby

Klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (vhodných pre deti do 12 rokov), všetky majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s WC, sušič na vlasy), malú chladničku, SAT TV, telefón a balkón.

Pláž / Stredisko

Dlhá a široká piesočnatá pláž s možnosťou využitia rôznych vodných športov (za poplatok) a zapožičania slnečníkov a ležadiel (za poplatok) .

Šport a relax

V hoteli je možnosť využitia služieb za poplatok, ako sú sauna, masáže, perličkový kúpeľ, fitnescentrum a biliard.

Prednosti:

Detská postieľka
Detský bazén
Fitness
Jazda na koni
Lekárska služba
Masáže
Piesočnatá pláž
Práčovňa
Pre deti (baby friendly)
Priamo na pláži
Reštaurácia
Rodič s dieťaťom
Rodinná dovolenka
Sauna
Vodné športy
Vonkajší bazén
Výbava pre deti
WIFI dostupná

Môžete taktiež poznať pod názvom:

Hotel Yavor Palace
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Odporúčanie 48 %
Poloha 83 %
Šport a zábava 83 %
Izby 63 %
Strava 57 %
Personál 58 %
63%
Celkové hodnotenie
61 recenzií
Janka
Termín pobytu: Aug 2019 Publikované 30.08.2019
17 %
Tento hotel nikdy viac. Izby otrasné, matrace vyležané, všade puch, klíma ani nefungovala. Čo sa týka jedla, stále to isté, výber veľmi malý a na dopĺňanie sa zabúdalo. Bar jeden pre celý hotel, barman nervózny ("že neotravuj"), žiadny úsmev, pozdrav. A vrchol, ak čašník každý deň pýta od hosťa cigarety. Animačný program pre deti? Jeden tanec večer, hlavne, že sa animátori prechádzali ako páv. Nepochopili sme, načo tam vlastne sú. Nikdy viac! čítať celú recenziu
Stanislava
Termín pobytu: Aug 2019 Publikované 24.08.2019
60 %
Transfer super zorganizovany, ubytovanie hned po prichode na hotel. Bazeny ciste, upratane. Strava dobra, rozmanita. Exterier hotela dojem dobry. Izby stare ako za komunistov, sprchy tiekli. Celkovy dojem z celej dovolenky dobry, ale urcite nesplna 4*. čítať celú recenziu
Lucka
Termín pobytu: Aug 2018 Publikované 28.11.2018
30 %
Tento hotel nespĺňa počet hviezdičiek ****, dávam max *. Neodporúčam tento hotel. Stretli sme tam veľa ľudí, ktorí oľutovali zakúpenú dovolenku v tomto hoteli. Najhorší výber. Naša chyba, hotel sme si vyberali podľa hviezdičiek a až po zakúpení sme si pozreli recenzie. Môžem potvrdiť všetky negatívne recenzie na tento hotel, ktoré sa nám na vlastnú skúsenosť potvrdili. čítať celú recenziu
Vanda
Termín pobytu: Júl 2018 Publikované 23.07.2018
23 %
Po príchode na tento hotel sme čakali na izby do 14:30. Recepčná sa nevedela ani pozdraviť. Stále sa hrala na mobile a klientov ignorovala. Miesto na pasy sú tak uložené, že každý vám ich môže schmatnúť, takže sme pasy ani neodovzdali. Na hoteli je bazén a 1 bar. Na kapacitu hotela je veľmi málo ležadiel a stoličiek na sedenie. Pokiaľ si dáte ráno uterák na ležadlo napr. o 7 ráno, chcú vás pokutovať na 50 leva. Internet na hoteli nefunkčný. Druhý bar je spoplatnený, ale tam si sadnúť nemôžete, lebo vás vyháňajú a managerka kričí po vás, aby ste tam nesedeli. Z all inclusive tento hotel nemá nič spoločné. Ráno raňajky stále to isté. Fazule, 3 druhy vajíčka a šalát. Obed hranolky, ryža a 3 druhy masa, ale na všetkom koriander a kôpor, ešte aj v polievke. Večera to isté, zvyšky z obeda prerobené. Box na vodu nie je, iba ráno pri raňajkách. Káva. Tú nájdete iba ráno zo stroja a potom až na olovrant o 16:00. Pool bar otvára o 11:00 a ani o minútu skôr Vám nedajú ani vodu. V CK majú napísane, že all inclusive do 23:00, ale je to do 22:00. Keď stojíte večer v rade pre posledný drink a vyjde vám to časovo na 22:01, máte smolu, už vám drink nedajú. Izby zariadenie nič moc, ale dalo sa, človek tam nejde žiť. Našli sme švába v izbe a chrobáky na balkóne. Upratovačky musím dodať, boli naozaj pilné a usilovné. Upratovali každý deň, tie boli milšie a ochotnejšie ako celý personál a managment tohto hotela. Zaujímavé bolo, že naše deti sedeli slušne na ležadlách, o 22:00 prišla managerka a jeden starý securiták a začali deťom kopať do ležadiel, že finish all inclusive, go to room. Hlavné je, že Dáni sa bili do krvi na recepcii, bezdôvodne zbili aj 14 ročného českého chlapčeka a jedného staršieho pána a jednu delegátku, z toho managment nič nerobil. Počas nášho pobytu sme zažili ešte hádky hostí, že sa pobili na chodbách do krvi a polícia prišla počas nášho pobytu až 2 x. Ulice Slnečného pobrežia boli úplne zmenené ako pred 2 rokmi, samý bordel. No skrátka Bulharsko už nikdy viac, už si klientov nevedia vážiť. čítať celú recenziu
Vandik
Termín pobytu: Júl 2018 Publikované 23.07.2018
25 %
Po príchode na tento hotel sme čakali na izby do 14:30. Recepčná sa nevedela ani pozdraviť. Stále sa hrala na mobile a klientov ignorovala. Miesto na pasy sú tak uložené, že každý vám ich môže schmatnúť, takže sme pasy ani neodovzdali. Na hoteli je bazén a 1 bar. Na kapacitu hotela je veľmi málo ležadiel a stoličiek na sedenie. Pokiaľ si dáte ráno uterák na ležadlo napr. o 7 ráno, chcú vás pokutovať na 50 leva. Internet na hoteli nefunkčný. Druhý bar je spoplatnený, ale tam si sadnúť nemôžete, lebo vás vyháňajú a managerka kričí po vás, aby ste tam nesedeli. S all inclusive tento hotel nemá nič spoločné. Ráno raňajky stále to isté. Fazule, 3 druhy vajíčka a šalát. Obed - hranolky, ryža a 3 druhy mäsa, ale na všetkom koriander a kôpor, ešte aj v polievke. Večera to iste, zvyšky z obeda prerobené. Box na vodu nie je, iba ráno pri raňajkách. Káva... tú nájdete iba ráno zo stroja a potom až na olovrant o 16:00. Pool bar otvára o 11:00 a ani o minútu skôr Vám nedajú ani vodu. V CK majú napísane že all inclusive do 23:00, ale je to do 22:00. Keď stojíte večer v rade pre posledný drink a vyjde vám to časovo na 22:01, máte smolu, už vám drink nedajú. Izby zariadenie nič moc, ale dalo sa, človek tam nejde žiť. Našli sme švába v izbe a chrobáky na balkóne. Upratovačky, musím dodať, boli naozaj pilné a usilovné. Upratovali každý deň, tie boli milšie a ochotnejšie ako celý personál a managment tohto hotela. Zaujímavé bolo, že naše deti sedeli slušne na ležadlách o 22:00, prišla managerka a jeden starý securiťák a začali deťom kopať do ležadiel, že finish all inclusive, go to room. Hlavné je, že Dáni sa bili do krvi na recepcii bezdôvodne a zbili aj 14-ročného českého chlapčeka a jedného staršieho pána a jednu delegátku... z toho managment nič nerobil. Počas nášho pobytu sme zažili ešte hádky hostí, že sa pobili na chodbách do krvi a polícia prišla počas nášho pobytu až 2 x. Ulice Slnečného pobrežia boli úplne zmenené ako pred 2 rokmi, samý bordel. No skrátka... Bulharsko už nikdy viac, už si klientov nevedia vážiť. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Yavor Palace

Zuzana Šmelcerová pridané 25.05.2016 13:05:08
DOBRY DEN. PONUKA HOTEL MOZNOSTI FAKULTATIVNYCH VYLETOV? DAKUJEM, TOKARCIK

Dobrý deň, 

ďakujeme Vám za Vašu otázku.

Fakultatívne výlety neponúka hotel ale delegát ktorý zastupuje cestovnú kanceláriu s ktorou cestujete. Ten Vám na prvej infoschôdzke dá ponuku na aktuálne výlety a s harmonogramom kedy sa konajú a aktuálnymi cenami.

Zuzana Šmelcerová pridané 25.05.2016 13:05:21
Krásný deň vám prajem :-) Mám veľký záujem o tento hotel, lebo sa mi veľmi páči a je aj za dobrú cenu. Ale mám takú otázočku.. viete, ja mám strašne rada šnorchlovanie a pozeranie sa na rybičky a tak.. neviete ako to je so šnorchlovaním na pláži pri hoteli? je na to vhodná? Ďakujem vám krásne za váš čas a prajem super deň :-))

Dobrý deň, 

ďakujeme Vám za Vašu otázku.

V tomto prípade Vám skôr odporúčame destináciu Egypt. Tam nájdete bohatý podmorský svet a aj aktívne koraly. 

Zuzana Šmelcerová pridané 25.05.2016 13:05:40
Je tento hotel vhodný pre deit???

Dobrý deň, 

ďakujeme Vám za Vašu otázku.

Áno, hotel je vhodný aj pre deti.

Zuzana Šmelcerová pridané 25.05.2016 13:05:13
Ako ďaleko je reálne pláž od mora a ako sa k nej dá dostať? je tam nejaký vstup priamo z hotela?? Ďakujem, Petrželová

Dobrý deň, 

ďakujeme Vám za Vašu otázku.

Pláž je od hotela vzdialená 150 metrov.

Zuzana Šmelcerová pridané 25.05.2016 13:05:12
Je na hoteli k dispozíci internet? (wifi?)

Dobrý deň, 

ďakujeme Vám za Vašu otázku.

Žiaľ hotel neuvádza vo svojich propozíciach či má takúto službu pre svojich klientov. V tomto prípade Vám nevieme s istotou potvrdiť či WIFI je k dispozícií alebo nie.

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30