Bulharsko Bulharsko
Bulharsko, Slnečné pobrežie, Slnečné pobrežie Bulharsko, Slnečné pobrežie, Slnečné pobrežie

Harmony Suites 8, 9 - Dream Island 

Harmony Suites 8, 9 - Dream Island 

Bulharsko Bulharsko
Bulharsko, Slnečné pobrežie, Slnečné pobrežie Bulharsko, Slnečné pobrežie, Slnečné pobrežie
Teplota vzduchu: 26 °C
Teplota vody: 22 °C
Dĺžka letu: 1:20 h
Od letiska: cca 0:30 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Tento apartmánový komplex sa nachádza na Slnečnom pobreží, približne 500 m od pláže.
Zariadenie:
Priateľský personál na recepcii vám rád pomôže s akýmikoľvek otázkami. Táto nehnuteľnosť ponúka rôzne vybavenie na zabezpečenie pohodlného a relaxačného pobytu, vrátane kyvadlovej dopravy, izbovej služby a práčovne na mince. Hostia majú prístup na internet cez WLAN. K dispozícii je výťah a bezbariérové zariadenia. Súčasťou areálu je krásna záhrada a detské ihrisko. Tí, ktorí prídu autom, ho môžu nechať na parkovisku ubytovacieho zariadenia.
Ubytovanie:
Balkón je štandardom vo väčšine izieb. Cennosti môžu byť bezpečne uložené v trezore. K vybaveniu izieb patrí mikrovlnná rúra. Vybavenie dopĺňa telefón a WiFi (za poplatok). V ubytovacej jednotke nájdete papuče. V kúpeľni so sprchovacím kútom a vaňou je k dispozícii sušič vlasov.
Jedlá:
K dispozícii je reštaurácia. Denne sa podávajú výživné raňajky.
Šport/zábava:
Vonkajší bazénový komplex s detskou časťou je ideálny pre aktívny oddych a pravidelný aqua tréning. Osviežujúce nápoje pri bazéne/snack bare a príjemný relax vo vírivke najlepšie naladia všetky vodné krysy. Na terase sú k dispozícii príjemné ležadlá a slnečníky. Medzi rekreačné možnosti v apartmánovom komplexe patria kúpele a posilňovňa tretej strany.
Tipy:
Upozorňujeme, že u všetkých hostí z krajín mimo EÚ s „rezerváciami iba v hoteli“ v destinácii sa môžu vyskytnúť problémy pri registrácii v hoteli. V takom prípade sú hotelieri oprávnení požadovať doplatok na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!
Vstupné požiadavky do Bulharska:
Nemeckí občania potrebujú na vstup do Bulharska platný občiansky preukaz. Toto musí byť stále platné najmenej šesť mesiacov od vstupu. Deti, ktoré cestujú so svojím zákonným zástupcom, musia mať samostatný detský občiansky preukaz alebo cestovný pas s opečiatkovanou fotografiou. Detský preukaz alebo pas musí byť platný minimálne šesť mesiacov pri vstupe. Záznamy detí v pasoch rodičov, ktorých platnosť je neskoršia ako 26. júna 2012, v tento deň automaticky strácajú platnosť.
Maloletí, ktorí necestujú so svojím zákonným zástupcom alebo zákonným zástupcom, potrebujú pri vstupe do Bulharska vždy písomné vyhlásenie o súhlase zákonného zástupcu alebo zákonného zástupcu. Neplnoleté osoby, ktoré majú okrem nemeckého občianstva aj bulharské občianstvo, sú bulharskými orgánmi považované za bulharských občanov, a preto musia dodržiavať cestovné predpisy platné pre bulharských maloletých.
Harmony Suites 8, 9 - Dream Island recenzie
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Harmony Suites 8, 9 - Dream Island ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Harmony Suites 8, 9 - Dream Island
Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 30.06.2023
Je hotel Harmony Suites 8, 9 - Dream Island kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 03.08.2023 21:08:32
Koľko stojí zájazd do hotela Harmony Suites 8, 9 - Dream Island?
Cena zájazdu je od 430€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.09.2023 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 26°C a teplota vody 22°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie na Slnečnom pobreží
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.08.2023 9:30
Dĺžka letu Bulharsko
Let trvá približne 1:20 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30