Barbados Barbados
Barbados, Barbados, Dover Beach Barbados, Barbados, Dover Beach

O2 Beach Club and Spa 

O2 Beach Club and Spa 

Barbados Barbados
Barbados, Barbados, Dover Beach Barbados, Barbados, Dover Beach
Teplota vzduchu: 31 °C
Teplota vody: 28 °C
Pláž: 0 m
Dĺžka letu: 10:10 h
Od letiska: cca 0:15 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 0:15 hod
Poloha: Nachádza sa na krásnom Dover Beach. Živý St Lawrence Gap s reštauráciami a obchodmi, rovnako ako mesto Oistins sú v dochádzkové vzdialenosti. Hlavné mesto Bridgetown je asi 10 minút cieľové letisko. Barbados, asi 20 minút.
Hotel: V roku 2011 novo postavený, moderný apartmánový hotel má reštauráciu pod holým nebom "chuť" (medzinárodná kuchyňa), lobby bar a ďalšie bar s malým bazénom na strešnej terase s nádherným výhľadom na tyrkysové more. Ďalší bazén so slnečnou terasou sa nachádza priamo na pláži, ležadlá a uteráky pri bazéne a pláže. Hotel ponúka aj prístup k internetu (WLAN, vr.) V rámci závodu, rôzne kúpeľné procedúry (za poplatok) a obchod so suvenírmi.
Stravovanie: Kontinentálne raňajky na želanie.
Izby: 88
Štandardné: vkusné a útulné zariadené s posedením, sprcha/WC, TV (plochá obrazovka), DVD prehrávač, iPod - stanica, telefón, prístup na internet (Wi-Fi vrátane), klimatizácia, ventilátor, trezor, balkón.
S jednou spálňou Ocean Front: ako štandardné, ale väčší, spálňa a oddelená obývacia/jedálenská časť s rozkladacou pohovkou, plne vybavenú kuchyňu a balkón s výhľadom na more.
Two Bedroom Oceanfront: Ako s jednou spálňou Ocean Front, väčšie a druhej spálne.
Šport Fitness: V cene: fitnes centrum. Za poplatok: rôzne vodné športy, ako je jazda na kajaku, okrem iného, ​​Hobie Cat a surfovanie.
Viac inclusive
Rodinné dávky :. Pri pobyte na minimálne 7 nocí v RIM 4 hodiny stráženie detí v cene (3-12 roky, max 2 deti, 1 za pobyt) .. Prosím, použite pož Zub, Zruš PX1.
Medové týždne
Medové týždne Špeciálne: Novomanželia dostanú víno, syr a ovocia, upgrade izba (v závislosti od dostupnosti pri príchode) a 45 minút kúpeľné procedúry pre nevestu. Minimálna dĺžka pobytu: 5 nocí. Prosím, použite pož Zub, Zruš XHON.
Informácie o zákazníkovi:
Dieťa: 16 rokov ako tretia osoba v RIM/RJM s max. 2 dospelé osoby (bez nároku na lôžko). zadarmo. Žiadne deti v RI.
B (C): 11 EUR za osobu/deň od 1.11.-5.1, EUR 13 na osobu/deň od 6.1.-30.4, 9 EUR za dieťa (2-16 J.)/deň od 1.11 -..... 5.1., 8 EUR za dieťa (2-16 J.)/deň od 6.1.-30.4.
Úspory:
Zľava na skorú rezerváciu: Ak si pred 28.11.
7 = 5 Skontrolujte, 27.4.-30.4.,
7 = 6 Skontrolujte, 1.1.-19.4.,
14 = 11 Skontrolujte, 27.4.-30.4.,
14 = 12 Check-1.1.-12.4. platný v RI,
7 = 6, 14 = 12 Check-6.1.-30.4. platné RIM/RJM.
Svadby v raji:
Svadby v Karibiku Atmosféra. Tak ten najlepší deň svojho života, je nezabudnuteľným zážitkom, sme dali dohromady tento svadobné balíčky pre vás. Útek z zhonu doma a dať si "uzol" a nádherný výhľad. Potom užite si medové týždne. Nechoďte len na svadobnú cestu, ale ísť ďalej, aby sa oženil. Uistite sa vaše sny.
Miestny servis:
Svadobné koordinátor: V hoteli ste si vybrali, je k dispozícii na mieste koordinátor svadba stranou plánovať s vami vymenovanie a obrad.
Tipy a informácie:
Mail Call: Všetky informácie o jednotlivých svadobné balíčky a iné obaly dostanete poštou vyhľadávanie: Poslať e-mail na karibik.hochzeit@dertour.de a zadajte kľúčové slovo Dominikánska republika, sandále, Páry, Antigua, Barbados Jamajka alebo Tobago v riadku Predmet.
Voliteľné Možná rezervácia doplnkové služby:
(Nie je v cene)
DERTOUR svadobné balíček: Barbados - Frangipani svadba:
(Power KAR10010 MK Typ cesty TOUR Ochr ZUB)
Balenie Cena v EUR:
PX1: Frangipani Svadba, EUR 939
Voliteľné Možná rezervácia doplnkové služby:
(Nie je v cene)
DERTOUR svadobné balíček: Barbados - Oleander svadba:
(Power KAR10010 MK Typ cesty TOUR Ochr ZUB)
Balenie Cena v EUR:
PX2: Oleander Svadba, EUR 1399
Voliteľné Možná rezervácia doplnkové služby:
(Nie je v cene)
DERTOUR svadobné balíček: Barbados - Prekladateľ:
(Power KAR10010 MK Typ cesty TOUR Ochr ZUB)
Balenie Cena v EUR:
PX3: Barbados prekladateľ, EUR 70
Informácie o zákazníkovi:
Všeobecná poznámka: Prosím, na vedomie, že výkonnosť balenia sa môže v priebehu roka meniť. Existujúce služby a ďalšie svadobné balíčky nájdete v našej pošty vyhľadávania.
Uvoľnená štart do spoločného života! ... Kto by nechcel, že? S dlhoročnými skúsenosťami v organizovanie svadieb v najkrajších ostrovov na svete, sme sa položiť základy pre vašu svadbu snov. Či už si chcete na party len pre dvoch v idylickom prostredí, alebo skôr s rodinou a priateľmi, náš skúsený hotel partnera, aby sa vaše želanie splní. Sme si dopredu overiť dokumenty a odovzdá ich spoľahlivo v príslušnej cieľovej oblasti ďalšieho.
GENERAL:
Ako sa tam dostať: Pre všetky opatrenia pre riadenie v tom, ako v čase, žiadame vás, aby ste aspoň 4 pracovné dni, aby sa dospelo (v závislosti na hoteli) pred svadbou v hoteli, ako ste sa dostavil osobne v kancelárii registrátora potrebujete. Je nutná minimálna dĺžka pobytu 7 nocí.
Spôsobilosť na právne úkony: Pre oficiálny právny status manželstvo je Apostila (pečiatka a podpis na zadnej strane sobášneho listu predsedu vlády/úradníkom alebo súdu) je nutné. Apostila zaslané po svadbe. To môže trvať až jeden rok, v závislosti na mieste určenia. Tento Apostila musia byť preložené do nemčiny, a prípadne doplnené niekoľkými položkách po návrate. Obráťte sa na úrad svojho registrátora v súvislosti. Pre legalizáciu v Nemecku, nepreberáme žiadnu zodpovednosť, pretože pravidlá sa môžu kedykoľvek zmeniť. Podrobnejšie informácie nájdete v príslušnej získavaní pošty.
Svedkovia: dva svedkovia sú potrebné v mieste, ktoré je možné vykonať (priamo pred hotelom) časti Hodnotenie vzťahu.
Termíny: Svadby sa môžu konať spravidla od pondelka do piatku iba. Žiadne svadby na sviatky a víkendy.
Formuláre/dokumenty:
Prihlášky/dokumenty potrebné: Pozrite sa prosím na príslušné získavanie pošty (pozri vyššie).
Authentication: kópie originálneho dokumentu je potvrdené úradnou pečiatkou (notárom) ako zodpovedajúce kópiu.
Predloženie dokumentov: Prosím, pošlite svoje dokumenty, aby sa oženil v dvoch vyhotoveniach najneskôr 12 týždňov pred svadbou na:
DERTOURISTIK GmbH Co KG
TFL-1/Karibik
Emil-von-Behring-Str. 6
60424 Frankfurt am Main.
Môžete tiež odosielať dokumenty svadobné PDF zaslaný e-mailovú adresu: Hochzeitsdokumente@dertour.de
Dôležité: Používajte iba túto adresu pre zasielanie dokumentov. Žiadosti nebudú spracované. Obráťte sa prosím na Do tejto služby výhradne na našom servisnom stredisku DERTOUR. Vezmite prosím na vedomie, že musíme kópie sú čitateľné kópie. Obrazy na pasy a odtlačkov pečiatok na všetkých ostatných dokumentov musia byť ľahko rozpoznateľné. Vezmite prosím na vedomie, že krátkodobé rezervácie do 12 týždňov veku, môžeme účtovať poplatok za poštové Express asi 42 eur na svadobné balíček. Ak chcete zabezpečiť hladký priebeh, musí byť svadobné dokumenty predložené najneskôr 12 týždňov pred termínom s nami.
Pôvodné práce: Zašlite nám prosím všetky originály dokladov (rodné listy, pasy, atď). Jedná sa osobne sa, pretože musí byť predložený úradu registrátora na mieste.
Zmena názvu: Vezmite prosím na vedomie, že vždy názov rodného listu bude na sobášneho listu. Ak je prítomná zmena názvu, musíme úradný doklad o zmene mena (listinou).
Preklady: Preklady musia byť vytvorené súdnych prekladateľov (adresy viď "Zlaté stránky"), musia chrámu orgány jasne viditeľné v dokumente. Všeobecne vyvinuté v súlade s platnými predpismi, náklady na preklady.
Iné národnosti: Vezmite prosím na vedomie, že je potrebné pre iné národnosti dokumenty skôr ako 12 týždňov pred svadbou. Informujte sa ohľadom požadovaných dokumentov príslušnom veľvyslanectve. Informujte sa vo svojej príslušnej krajine narodenia, ak je sobáš uznaný.
Potrebné doklady:
Ako kópia:
  • Passport (strany 1-8) nevesty a ženícha (musí byť aspoň 6 mesiacov byť platný)
  • Passport (strany 1-8) svedkov (ak vlastné svedkovia nie sú súčasťou dodávky)
  • Ak je to možné Mená rodičov (pokiaľ nie je v rodnom liste)
  • Ak je to možné schriftl. súhlas rodiča/zákonné. Guardian pre deti a mladistvých (do 18 rokov *)
  • Sprievodný list s kompletnou adresy, dáta, telefón, favorizoval manželstvo dátum/čas
Ako notársky overené kópie v anglickom preklade, alebo overené kópie medzinárodnom tvare:
  • Výpis z rodného záznamu (matrika)
  • Ak je to možné Detekcia Widow (matrika)
  • Ak je to možné Úmrtný list a sobášny list z prvého manželstva
  • Ak je to možné Rozvodu (súd)
Poznámky: Pre svadbu v Páry Resorts, forma súhlasu, ak ste mladší ako 21 rokov sú nevyhnutné. Registračný formulár pre svadbu na Bahamách a na Jamajke možno získať na mieste. Pre svadbu v Dominikánskej republike, musia byť všetky dokumenty predložené ako španielske preklady (z Dominikánskej veľvyslanectva v overených kópiách, Nemecko). Zmeny vyhradené. Stojí v júni 2013
Poznámka: Táto špecifikácia je platná od 1.11.2013 do 30.04.2014 (zima 2013/2014 Katalóg).
82%
O2 Beach Club and Spa
2 recenzií
od 3314 €

O2 Beach Club and Spa

O2 Beach Club and Spa recenzie
Odporúčanie 100 %
Poloha 92 %
Šport a zábava 42 %
Izby 100 %
Strava 83 %
Personál 100 %
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre O2 Beach Club and Spa ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - O2 Beach Club and Spa
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 18.08.2022 06:08:16
Koľko stojí zájazd do hotela O2 Beach Club and Spa?
Cena zájazdu je od 3314€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 19.08.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 31°C a teplota vody 28°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie Barbados
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 19.07.2022 9:30
Dĺžka letu Barbados
Let trvá približne 10:10 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30