dovolenka.sme.sk Last minute na email
sme.sk
Po.-Pi. 8:00-19:00, So. 9:00-14:00 02 / 59 233 255
 • Taliansko
  Talianska riviéra
 • 23.07 - 21.08.2014
  7 - 12 nocí
 • 2 Dospelí
 • Hotel Atahotel Capotaormina 4*
 • od 0 - 10000 €
 • Bratislava, Košice, Poprad-Tatry, Sliač, Viedeň
 • Potrebujete poradiť?
  02 / 59 233 255

Hotel Atahotel Capotaormina

Taliansko, Talianska riviéra, Taormina , Kód hotela: 13521/5077

Cena za dospelú osobu
zistujem cenu ...
Prejsť na termíny a ceny

Celkové hodnotenie
80% (Počet recenzií 25)
Prejsť na recenzie hostí

Podrobné hodnotenie

Celkovo 80%

Doporučenie 79%

Stravovanie 87%

Hotel 80%

Šport a zábava 83%

Poloha 80%

Izba 80%

Služby 78%


Hotel Atahotel Capotaormina - termíny a last minute


Informácie pre Hotel Atahotel Capotaormina

Tento popis je neoficiálny, právne nezáväzný a teba iba informatívny. Konkétny popis k vybranému zájazdu sa mení podľa organizujúcej cestovnej kancelárie. Príslušný popis nájdete vždy pri konkétnom termíne alebo objednávke.

Popis hotela Atahotel Capotaormina:
Hotel Atahotel Capotaormina s osobitou architektúrou poskytuje nadštandardne kvalitné služby. Má vlastnú pieskovú pláž, na ktorú premáva výťah vybudovaný v skale. V hoteli sa nachádzajú 3 reštaurácie: reštaurácia Naxos na 2. poschodi s nádherným výhľadom na sopku Etnu ponúka špeciality medzinárodnej a sicílskej kuchyne, reštaurácia la Scogliera situovaná na úrovni bazéna a v blízkosti mora ponúka na obed grilované jedlá bufetovým spôsobom a večer á la carte, reštaurácia Alcantara na prvom poschodí s nádhernou terasou s výhľadom na Etnu je vyhradená na servírovanie raňajok. Hostia majú k dispozícii piano bar, bar pri bazéne, l´Approdo bar na pláži, bazén s morskou vodou, vírivku, butik, internetovú miestnosť, kadernícky a estetický salón, saunu a telocvičňu. Ležadlá a slnečníky pri bazéne a na pláži sú poskytované bez poplatku.

Stredisko:
Exkluzívny hotel Atahotel Capotaormina patrí do prestížnej hotelovej siete ATA Hotels. Od medzinárodného letiska v Catanii je vzdialený 55 km a od centra historickej Taorminy 3 km. Hotel je postavený v atraktívnom prostredí na skalnatom výbežku s nádherným výhľadom na Etnu.

Ubytovanie hotela Atahotel Capotaormina:
V klimatizovaných komfortne zariadených dvojlôžkových izbách prevažne s výhľadom na more (superior izby majú priamy výhľad na more a prevažne na Etnu). Súčasťou vybavenia je sociálne zariadenie so sprchou, so sušičom na vlasy, telefónom, TV SAT, trezorom a minibarom.

Doplňujúce informácie:
Deti do 2 rokov bez nároku na poskytované služby a samostatné sedadlo bezplatne.

 • Hotel Atahotel Capotaormina
 • Hotel Capo Taormina