Albatros recenzie
Silvia Fiorentini
Zdroj:
Google - automatický preklad

Mysleli sme to oveľa lepšie!
Byt, ktorý zapáchal cigaretami, nemá malú práčku, aj keď sme povedali, že máme so sebou novorodenca, ani miesto na odloženie postieľky, zle zásobené, nemá sitko na cestoviny napr. dokonca aj toaletný papier na obsluhu pri príchode . Po informovaní agentúry, ktorá práčku požičiava, ich odpoveď znela, že nie vždy je to potrebné a ľudia si väčšinou so sebou berú potrebné oblečenie v očakávaní pobytu v byte.
Čistota nie je vynikajúca.
Veľmi dobrá poloha na to, aby ste sa dostali do centra a tiež vhodné do supermarketov, vzhľadom na potrebu!
Márton Czetli
Zdroj:
Google - automatický preklad

Kvalita izieb je už opotrebovaná, čistota minimálna, čistota závisí viac od predchádzajúcich obyvateľov ako od personálu. Človek by aspoň čakal, že panzer bude o 1 stupeň vyšší.
Odporúča sa priniesť si viac repelentov proti komárom
Annamaria Czetli Nagy
Zdroj:
Google - automatický preklad

Byt je špinavý, je tam veľa komárov, nič s tým nerobia. Nemám pohlavie. Už sem nikdy nechoďte ... bazén je zbytočný, je otvorený len do 19:00! Pláž je od Varosu vzdialená len 10 minút, to nebol problém. Na Booking by mali byť uvádzané iba pozitívne komentáre, pretože keby som to vedel, neprišiel by som sem s dvoma malými deťmi.