Golfové zájazdy

Podľahli ste aj vy fenoménu menom golf a upraveným greenom zasadených do očarujúcich scenérii? Neviete si túto vášeň odoprieť ani počas dovolenky či jednoducho hľadáte ideálne spojenie dovolenky s golfom? Ste na správnom mieste. Zájazdy za golfom sa stávajú čoraz populárnejšie aj medzi slovenskými dovolenkármi. Jedným z najobľúbenejších spojení s golfovými aktivitami je bezpochyby all inclusive dovolenka v hotelových rezortoch. Tu si môžete počas čakania na ďalší golfový výlet nerušene vychutnávať jedlo, pitie, kúpanie v mori či relax vo welness centre.

Domovom a jednotkou v službách all inclusive golf je v súčasnosti Turecko, letovisko Belek kde nájdete hneď niekoľko kvalitných ihrísk a top hotelov oddaných golfu. Stále populárnejšie sa v tomto smere stáva aj exotické Maroko. Golf v Maroku je na vzostupe a je možné, že čoskoro bude vážnym konkurentom Beleku na Tureckej riviére.

All Inclusive golfové hotely nájdete aj v ďalších populárnych destináciách ako je Španielsko a golf v očarujúcej Andalúzii na Costa del Sol či Portugalsko a golf v Algarve alebo Estorile. Ak patríte medzi tých, čo vyhľadávajú vzdialenú exotiku a radi by ste si užívali all inclusive golf aj na ďalekých cestách, odporúčame navštíviť niektoré z golfových rezortov na ostrove Maurícius v Indickom oceáne alebo skúste golf v letovisku Punta Cana v Dominikánskej republike.