All inclusive dovolenka cez Silvester 2016

 

 

Silvester je výnimočná noc. Milujeme ju pre radosť, oslavy a vítanie nového roka.

Prežite tento rok Silvester a silvestrovskú oslavu inak! Štýlovo a s výnimočnými zážitkami v teple.

Pri vyberaní tej pravej exotickej silvestrovskej dovolenky vás môžu zaujímať nasledujúce ponuky:

Ak vás Silvester v exotike láka, ale stále neviete kam vyraziť, pomôže vám náš mini sprievodca exotickými krajinami.

 

Silvester v Egypte (nie len) pre aktívnych ľudí

Egypt je prvotriedna destinácie pre dovolenku na pláži, vodné športy a potápanie. V zime sa teplota Červeného mora drží na 24 °C, takže si plávanie a kúpanie môžete užiť do sýta.

Egyptské letoviská ponúkajú na Silvestra množstvo zábavy a atrakcií pre turistov. Silvestrovská noc patrí tradične hodovaniu a oslavám, takže sa zaručene zabavia mladí, ale aj rodiny s deťmi.

Zobraziť všetky ponuky do Egypta

Silvestrovské nakupovanie v Turecku

Ak túžite po bohato zdobených a rušných uliciach, Turecko vám tieto sny splní. Príchod nového roka sa nesie v znamení búrlivých osláv.

Pohodlie a relax počas dňa a zábavu na Silvestra nájdete v letoviskách na pláži. Vyskúšajte napríklad Silvester v Titanic Lara Beach, s plážovými hrami počas dňa a nočnými párty zábavami s tancom a rôznymi show.

Zobraziť všetky ponuky do Turecka

Plážové silvestrovské párty v Dominikánskej republike

Nielen idylické karibské pláže a more lákajú turistov počas Silvestra do Dominikánskej republiky.

Perfektné silvestrovské oslavy ponúkajú všetky miestne plážové bary. Turistické strediská organizujú špeciálne akcie, program aj nezávislú zábavu. Vybrať si možno od koncertov až po pouličné show.

Zobraziť všetky ponuky do Dominikánskej Republiky

Dovolenka v Ománe na Silvestra pre rodiny a dobrodruhov

Omán nie je krajina, ktorá by výrazne oslavovala príchod nového roka. Život v krajine ide bez zmeny, preto je ideálny čas na prehliadky pamiatok a múzeí. Napriek tomu sa dovolenkové rezorty prispôsobujú a turistom organizujú silvestrovský večer s programom a zábavou pre celú rodinu. 

Unikátom v Oméne je výlet do neskrotenej ománskej púšte práve počas prelomu starého a nového roka. Môžete tak zažiť beduínsky spôsob života a osláviť Silvester pozorovaním nočnej oblohy v púšti.

Zobraziť všetky ponuky do Ománu

Kubánsky silvestrovský kokteil

Silvestrovské oslavy sú ideálnou príležitosťou zažiť Kubu počas najrušnejšieho obdobia roka. Párty zažijete v uliciach aj priamo v strediskách, ktoré organizujú špeciálny silvetrovský večer.

Mnohé silvetrovské pobyty na Kube sú spojené s cestovaním alebo výletmi počas dňa, kedy môžete spoznávať nádherné pláže, pôsobivú kultúru a krajinu ostrova.   

Zobraziť všetky ponuky na Kubu

Pompézny luxus v Spojených Arabských Emirátoch

Začiatok nového roka v moslimskom kalendári pripadá na iný dátum a dokonca aj iný mesiac. Napriek tomu sa aj Spojené Arabské Emiráty v obrovských rozmeroch pridávaju k decembrovým oslavám Silvestra vo svete.

Rozsah atrakcií, podujatí a špeciálneho silvestrovského programu hlavne v mestách ako Dubaj a Abu Dhabi je veľkým lákadlom pre celé rodiny. Oslavy vrcholia rozsiahlym a dlhým ohňostrojom. Rušné sú nielen ulice ale i nákupné strediská a zábavné parky.

Zobraziť všetky ponuky do Spojených arabských emirátov

COVID-19 Garancia