Recenzie hotelov - Archangelos (6)

Najnovšie recenzie hotelov

Porto Angeli recenzie

alltoura Hotel Porto Angeli

Grécko - Rhodos - Archangelos

90% Tomáš

17.10.2016

Hotel sa nachádza v tichej a krásnej, romantickej oblasti Stegna. Hotel zodpovedá 5* hodnoteniu, je vhodný najmä pre pokojné trávenie dovolenky, keďže v okolí sa nenachádzajú možnosti pre nočné vyžitie. Skladá sa z viacerých objektov a menších domčekov, priestor je usporiadaný kaskádovito, a teda niektoré izby sú vzdialenejšie od mora. Hotel je veľmi vkusný, jedlo výborné, personál milý a na úrovni. Pláž pri hoteli sa skladá z dvoch častí, je pekná, čistá, relatívne menšia. More je teplé a krištáľovo čisté, s ohromnou viditeľnosťou pod morom - vhodné na potápanie. Ak hľadáte pokojnú, romantickú dovolenku, hotel a oblasť Stegna je ako stvorený pre vás. Ak však hľadáte hluk, nočný život, preplnené bary a rušné ulice, na oblasť Stegna by ste radšej mali zabudnúť a zamieriť do oblasti Faliraky alebo do mesta Rodos. Ak hľadáte kombináciu - tzn. radi by ste bývali v krásnej a pokojnej oblasti, no zažili aj nočný život, potom je nevyhnutné požičať si auto alebo skúter, hoci aj na celý pobyt, pretože oblasť Stegna a hotel Porto Angeli neponúka žiadnu diskotéku a ulice (resp. hlavná ulica, ktorá sa tiahne popri pláži) sú po 11 hodine prakticky vyľudnené.

prečítať si celú recenziu
Tsampika recenzie

Tsambika Sun

Grécko - Rhodos - Archangelos

38% Silvia

28.09.2015

Hotel že vraj oficiálne hodnotený na 3*, neviem prečo ho v niektorých cestovkách uvádzajú ako 2*. Majiteľ nepríjemný, neochotný, spával na gauči na recepcii, gauč mal na sebe plachtu zažltnutú, prepotenú. Hnus. Bazén smrdel, rozbitý. Takže zhrniem to takto, nikdy viac. Napísala som reklamáciu do cestovky, samozrejme, že mi ju neuznali. Ešte mali vo svojom katalógu uvedené, že sa raz za týždeň griluje, čakala som, že to bude grilovačka v štýle akože bavíme sa, užívame si dovolenku, popijeme dačo, spriatelíme sa. To, že majiteľ ugriloval 1 chod večere a ešte to bolo nedovarené, žuvačkové, hnusné, k tomu sa ani nevyjadrujem. A cestovka mi na to odpísala, že oni nepísali, že bude pritom zábava. Tak to do toho katalógu svojho nemusia ani písať!

prečítať si celú recenziu
Hotel Porto Angeli recenzie

alltoura Hotel Porto Angeli

Grécko - Rhodos - Archangelos

50% Dita

31.08.2014

Tomuto hotelu by som určite vzala jednu hviezdičku. Cestovka by sa mala zamyslieť nad tým, čo ponúkajú za tak vysokú cenu/1200€/. Dostali sme izbu s nefungujúcim WC a klímou. TV maličký a starý, chladnička prázdna, matrace vyležané, strunové, na ktorých bolo utrpenie spať 11 nocí. Al, ako to ponúka cestovka, to nie je. Je to plná penzia s pitím a o 16h so suchými keksíkmi ku veľmi zlej káve. Na obed a večeru sa dalo stále niečo vybrať. Každý deň sa opakovali hranolky a kurča, čo môžem jesť aj doma. Do jedálne chodili hostia s mokrými plavkami. Ešte šťastie, že boli stoličky drevené. Pri obede veľký hluk, akoby ste boli v závodnej jedálni. Plážový bar, ak sa to dá tak nazvať, je maličký a hostia striehnu na prázdny stôl, aby sa mohli občerstviť. Pláž veľmi malá rozdelená na 2 častí. Na 700 hostí asi 100 slnečníkov. Ak ste si ráno o 6,30h nešli obsadiť slnečník, tak ste ležali na osuške v rozpálenom piesku. Ľudia sa hádali kvôli ležadlám, lebo každí ho mal zaplatené. More krásne čisté, no pozor na kamene a skaly. Ľudia vychádzali z vody s odretými nohami. No a čo nám osobne veľmi vadilo tak to boli hluční a ožratí občania z Ruska. Stretli sme sa tam s ľuďmi, ktorí tam boli pred 4 rokmi a ostali v nemom úžase, ako služby aj hotel upadol. Je to zjavné, ide tu o kvantitu a nie o kvalitu! Chodíme na dovolenku pravidelne každý rok, takže to naozaj vieme porovnať. Nikdy som nenapísala zlú recenziu, ale toto bola naozaj najhoršia dovolenka, akú sme zažili.

prečítať si celú recenziu
Hotel Porto Angeli recenzie

alltoura Hotel Porto Angeli

Grécko - Rhodos - Archangelos

60% babulka

27.09.2013

Starý hotel, museli sme meniť izbu, aj tak to nebolo bohviečo. Chýbali napr. poličky v skrini, nebolo kam si dať veci. Použitý toaletný papier treba skladovať v koši, strava uspokojujúca, ale nič mimoriadne, personál milý, areál hotela inak pekný, udržiavaný, najlepšie na tom všetkom bolo more s teplučkou vodou, pláž čistili asi iba na začiatku sezóny, bolo treba ísť si ráno obsadiť ležadlá, inak ste nemali šancu. Prechádzka do "blízkeho" mestečka (podľa cestovky 2 km) Archangelos sa zmenila na túru 4 km s prevýšením 300m! . Ani to nestálo za to, totálna diera, vôbec nič tam nebolo. Zopár sediacich domácich v krčme.

prečítať si celú recenziu
Hotel Porto Angeli recenzie

alltoura Hotel Porto Angeli

Grécko - Rhodos - Archangelos

70% Róbert Škultéty

15.08.2013

Hotel okrem izieb (na úvod nás poslali do starej izby , ďaleko od samotného hotela, reštaurácie aj pláže pri mori. Kúpelňa strašná + silno hučiaca klimatizácia. Vybavenie nábytkom už má svoje najlepšie roky dávno za sebou. Po dvoch dňoch a urgenciách ako aj s pomocou delegáta nám izbu vymenili. Nová izba bola zrekonštruovaná, avšak blízko nejakej vonkajšej kompresorovej stanici, či klimatizácie - čo vydávala nesmierny hluk takmer 24 hodín denne. Vybavenie izby zrekonštruované pekné, kúpeľňa tiež veľmi pekná, nová. Klimatizácia tichá, avšak niekoľkokrát denne z nej išiel kanálový zápach, neznesiteľný hlavne v noci, kde sme museli mať otvorené terasové dvere). Obsluha slušná, milá, profesionálna, avšak s izbami to boli nejaké kšefty. Bližšie som už písal.

prečítať si celú recenziu
 recenzie

alltoura Hotel Porto Angeli

Grécko - Rhodos - Archangelos

85% marta K., Bellová Ves

08.04.2013

Celkový dojem z hotelového strediska veľmi dobrý

prečítať si celú recenziu

Najlepšie hotely Archangelos

alltoura Hotel Porto Angeli recenzie 85%

alltoura Hotel Porto Angeli

Grécko - Rhodos - Archangelos

Kvalita izieb72%

Intenzita hluku v izbe16%

Čistota izieb16%

Personál92%

Pomer ceny a služieb16%

zobraziť recenzie
Tsambika Sun recenzie 38%

Tsambika Sun

Grécko - Rhodos - Archangelos

Kvalita izieb40%

Intenzita hluku v izbe60%

Čistota izieb40%

Personál20%

Pomer ceny a služieb40%

zobraziť recenzie