Korintský záliv recenzie hotelov (4)

Najnovšie recenzie hotelov

Alkyon Resort Hotel & Spa recenzie

Alkyon Resort Hotel & Spa

Grécko - Korintský záliv -

100% Jana

26.11.2018

Hotel je priamo v stredisku Vrachati, kde sú aj nákupné možnosti. Super je, že popri centrálnej ulici, ktorá sa tiahne naprieč letoviskom, vedie zeleňou zatienená pešia promenáda, takže sme sa ani popoludní neupiekli. :-) Pláž v stredisku (cca 80 m od hotela dole jednou uličkou), je piesočnato-kamienková. Časť, ktorá je vyhradená pre hotel Alkyon, má nové ležadlá, slnečníky a tiež posedenie pri menšom plážovom bare, ktorý je v cene. Vstup do vody je pozvoľný, po 2 m už je čistý piesok. Celý rezort dýcha kľudom, relaxom, je v krásnej rozľahlej pestovanej záhrade, ktorá vyúsťuje pri veľkom bazéne s pool barom, vírivkou a detskou časťou, dostatok ležadiel a slnečníkov. Stravovanie je na vysokej úrovni, jedlá sú vynikajúco ochutené, s dostatočným výberom, nápoje sú servírované. Hotel je navštevovaný najmä francúzskou klientelou, čomu sú prispôsobené najmä raňajky, ale samozrejme sme si vybrali aj my. Hotel 1 x týždenne poriada aj barbecue večer pri relax poole. Izby sú priestranné, čisté a vkusne zariadené. Všade sú výťahy... Vrelo odporúčam všetkým!!!!

prečítať si celú recenziu
Wyndham Loutraki Poseidon Resort recenzie

Wyndham Loutraki Poseidon Resort

Grécko - Korintský záliv - Loutraki

+
0% kolomaznik

06.08.2018

Pri príchode Vás privíta rezort zasadený do krásneho prostredia, všade stromy, zeleň. Po príchode na izbu však Vaše nadšenie pohasína. Aspoň čo sa nás týkalo. Za pobyt sme zaplatili dosť vysokú sumu a dostali sme izbu, ktorá bola pravdepodobne jedna z najstarších v rezorte. Posteľ bola pohodlná s vysokým matracom. Na môj vkus boli vankúše veľmi vysoké, ale to je len vec vkusu. Nábytok v izbe bol inak asi ešte pôvodný, skriňa v chodbe úplne stará a takisto aj kúpeľňa. Vaňa bola taká "zašlá", že si môj manžel myslel, že je špinavá, ale bohužiaľ, bola taká zodratá. Na vani asi trištvrte metrové "ochranné" sklo, ktoré nebránilo absolútne ničomu, takže voda bola všade. Štupeľ do vane bol pokazený, takže kúpanie neprichádzalo do úvahy. Čo sa týka jedla, to nám chutilo, menilo sa. Jediné, čo nám prekážalo, bola "rýchlosť" personálu (česť výnimkám), ktoré bez povšimnutia obchádzali prázdne taniere bez toho, aby ich odniesli. Vo vonkajšej časti boli na stole dosť špinavé a zalepené prestierania, ktoré utierali asi jednou handrou. Vnútri boli obrusy, takže sme jedávali neskôr už len tam. Úprava priestoru pri bazéne a u mora prebiehala, až keď sme boli na pláži, niekedy zametali až večer. Keďže je tam veľa ihličnatých stromov, tak ihličie bolo všade. Čas podávania jedla nám neprekážal, nakoľko sme boli stále najedení do sýtosti. Raňajky od 7:30 - 10:30, obed 13:00 - 15:00, večera 19:00 - 22:00. Medzitým pitie v pool bare, zmrzlina. Ľudia sa sťažujú, ale doma určite v takých množstvách ani nejedávajú, takže pre nás úplne postačujúce. Inak bol personál väčšinou milý, až na pár výnimiek. Ak obľubujete nočný život, živú hudbu, atď., tak neodporúčam, večer sa absolútne nič nedeje, maximálne si nejaké deti pustia hudbu pri bazéne. Je tu krásny amfiteáter, ktorý bol celú dobu nášho pobytu nevyužitý. Za "kultúrou" možno zájsť do mestečka Loutraki, cesta pešo trvá asi 45 minút. Nie je tu ale žiadny chodník, takže idete celú dobu po ceste a spôsob jazdy gréckych vodičov je viac ako nepredvídateľný, preto sme volili cestu taxíkom. Ak Vám ho zavolajú z hotela, stojí 8€, cesta späť stojí 5€. Cenovo je bar v rezorte drahší, ale ponúkajú chutné koktejly, tak sa oplatí minúť nejaké peniaze. Ak viac utrácať nechcete, v pool bare je zdarma večer grécke pitie, nám však nič z toho nechutilo. Celkovo hodnotím pobyt ako priemerný, mám skôr rozpačité dojmy. Napriek týmto nedostatkom sme si pobyt viacmenej užili, ale za cenu, ktorú sme zaplatili, sme očakávali oveľa viac. Ostatní z nášho zájazdu mali lepšie izby, len jeden pár mal podobnú ako my. Neviem teda, podľa akého kľúča izby prideľujú, keď last minute mali úplne novú izbu a my za plnú sumu úplne pôvodnú. Na dlhú dobu máme s Gréckom vystarané.

prečítať si celú recenziu
Wyndham Loutraki Poseidon Resort recenzie

Wyndham Loutraki Poseidon Resort

Grécko - Korintský záliv - Loutraki

+
55% Karel K.

31.07.2018

Pětihvězdičkový resort Ramada Loutraki, Řecko. Pokoj omšelý. Strava dobrá. Předimenzované, velmi hlučné jídelní prostory, obsluha špatná - po příchodu ke stolu jsme si sami museli odklidit použité nádobí a prostřít si! Plážový bar velmi malá nabídka nápojů! Výlety - nabídka 5, tři zrušeny CK. Doporučovaný výlet do blízkého městečka Loutraki, nedoporučujeme, betonové špinavé, nic k vidění. Ve středisku Loutraki, Ramada Resort pouze jeden butik. Moře čisté, zrovna jsme měli několik dní invazi medůz. Vodní atrace žádné, asi pouze na objednávku. Delegát 40 km od resortu. Cena pro dva před slevou 25% - 50 180,- CZK Ultra All Inclusive. Špatná skušenost s ck, předražené, služby neodpovídající ceně!! Jinde All inclusive za velmi nižší cenu a lepší služby. Reklamaci pan ředitel neuznal.

prečítať si celú recenziu
Wyndham Loutraki Poseidon Resort recenzie

Wyndham Loutraki Poseidon Resort

Grécko - Korintský záliv - Loutraki

+
60% Lucia BB

17.07.2018

Veľké sklamanie. Fotky interiéru z ponuky nezodpovedajú realite, boli sme nútené žiadať výmenu izby (aj keď je to to posledné, čo sme chceli na dovolenke riešiť). Deklarovaný luxus 5* zodpovedá asi tak max 3*, bungalovy sú vnútri sčasti zrenovované, ale nábytok starý, niektoré časti v dezolátnom stave. Na druhej strane exteriér a prostredie zodpovedá realite, komplex osadený do pekných záhrad. Prístupnosť mesta ľahko dostupná taxi službou. Služby a celkovo personál odmeraný. Ultra all inclusive ani zďaleka (sú tam raňajky, potom o 11tej malé kúsky pizze, obed, o 17tej zmrzlina pre deti, večera). Žiadna dostupnosť jedla počas celého dňa, takže ak idete s deťmi, musíte si nakradnúť jedlo z raňajok ;), aby deti vydržali. Najväčším sklamaním ale určite ubytovanie, chýbajúce reálne foto v ponuke od cestovky (inak by sme si to určite nevybrali). Záverom, ak potrebujete k dokonalej dovolenke luxus a čistotu ubytovania, tento rezort za aktuálne ceny neodporúčam. Ak hľadáte pokoj a pekné prostredie rezortu, dovolenka ok. Nečakajte ale ochotu personálu a riskujete pobyt so zvieratami typu šváby. Za nás dovolenka nakoniec ok, ale až po výmene izby a presviedčaní sa, že dovolenku si pokaziť nechceme.

prečítať si celú recenziu

Najlepšie hotely Korintský záliv

Alkyon Resort Hotel & Spa recenzie 100%

Alkyon Resort Hotel & Spa

Grécko - Korintský záliv -

Kvalita izieb100%

Intenzita hluku v izbe0%

Čistota izieb0%

Personál100%

Pomer ceny a služieb0%

zobraziť recenzie
Wyndham Loutraki Poseidon Resort recenzie 38%

Wyndham Loutraki Poseidon Resort

Grécko - Korintský záliv - Loutraki

+

Kvalita izieb13%

Intenzita hluku v izbe0%

Čistota izieb0%

Personál20%

Pomer ceny a služieb0%

zobraziť recenzie
Pridať recenziu