Limassol recenzie hotelov (3)

Najnovšie recenzie hotelov

St.Raphael Resort recenzie

St Raphael Resort

Cyprus - Limassol - Limassol

46% Janina

30.06.2017

Hotel aj stredisko zapratane Rusmi, ktorym bola venovana vsetka pozornost a to vskutku nie som clovek, ktory potrebuje byt stredobodom pozornosti, ale aj ked sme sa snazili prehliadat to, bolo to citelne. Tento nazor zdielali aj ini Slovaci ubytovani v tomto hoteli. 1x sa nam stalo, ze recenzie hotela ani zdaleka nezodpovedali skutocnosti. Sluzby CK na urovni.

prečítať si celú recenziu
St.Raphael Resort recenzie

St Raphael Resort

Cyprus - Limassol - Limassol

93% Magdaléna Masnicová

13.10.2016

Všetko dobré, až na to, že na 5 dní sme boli ubytovaní v inom hoteli v Papfose a zvyšok v Limasole Sant Rapfael resorte služby, strava, more výborné. Personál OK. Pláž, záhrada veľmi pekné, starostlivo udržiavané. Dovolenka splnila naše očakávania. Doporučujem.

prečítať si celú recenziu
Hotel St. Raphael Resort recenzie

St Raphael Resort

Cyprus - Limassol - Limassol

76% Diana

15.08.2016

Hotel sa nachádza na úplnom konci Limassolu, do centra dobrá dostupnosť autobusom. Veľký komplex tvoria dve hotelové budovy, dva bazény, pekná udržiavaná záhrada s ležadlami, cez záhradu prístup na pláž s plážovým barom (značkové plechovkové nápoje, balené wrapy, bagety, koláče, jogurty, muffiny, ovocie, nanuky...). V rámci AI štyri reštaurácie, pool bar, beach bar, lobby bar. Jedlo chutné a vždy dostatok, hladovať určite nebudete :D, miesto v reštaurácii sa vždy nájde, pri vstupe počkáte, kým vás usadia k stolu, nemusíte hľadať. U pánov sa pri večeri striktne vyžadujú dlhé nohavice. Musíme pochváliť slovenských čašníkov z hotelových škôl, ktorí sa o nás starali. Ležadlá so slnečníkmi pri bazénoch, v záhrade a na pláži, miesta dostatok. Pláž s jemným pieskom, pozvoľný vstup, piesok aj vo vode, more super. V hoteli bolo pri našom pobyte 80% Rusov, potom Angličania, Slovákov len 21. Hotel na 5* starší, ale zase čistý. Delegát CK sa cíti preťažený, jeho práca bola nedostatočná. Výber výletov bol slabý, Limassol je vraj od ruky. Dovolenku sme si užili, páčilo sa nám, vyber sme neľutovali, odporúčame.

prečítať si celú recenziu

Najlepšie hotely Limassol

St Raphael Resort recenzie 76%

St Raphael Resort

Cyprus - Limassol - Limassol

Kvalita izieb86%

Intenzita hluku v izbe0%

Čistota izieb0%

Personál73%

Pomer ceny a služieb0%

zobraziť recenzie
Pridať recenziu