Rozšírené vyhľadávanie

Filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

  • Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
Doprava
Miesto odchodu

Riverside Hotel Saigon 

  • Vietnam
  • Vietnam
  • Vietnam
  • Ho-Chi-Minh - mesto
32 °C
teplota vzduchu
27 °C
teplota vody
11:40 h
dĺžka letu
cca 0:15 h
Od letiska
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Dôležité informácie:
Naše ceny sú aktualizované a platné v čase rezervácie. Vďaka modernej dynamickej technológii balenia sa ponuky obnovujú 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Náklady na rezerváciu potvrdzujeme okamžite v ten istý deň (pracovné dni).

Cena zahŕňa:
Let - Ubytovanie - Transfer - Poistenie: KL NNW Batožina.

vybavenie:
Hotel ponúka celkom 51 izieb. Wi-Fi vo verejných priestoroch poskytuje nepretržitý prístup k sieti. Pestrú gastronomickú ponuku tvorí reštaurácia, jedáleň, kaviareň a bar. Medzi ďalšie služby patrí hotelová preprava a izbová služba.

izby:
Všetky izby majú klimatizáciu a vlastnú kúpeľňu. Okrem toho môžete použiť trezor a minibar. Pohodlný pobyt poskytuje chladnička a mini chladnička. Vybavenie je vybavené internetom, telefónom, TV a Wi-Fi.

Ponuka športu a zábavy:
Ponuka športu a animácií je skvelý nápad, ako tráviť voľný čas. Pestrý pobyt vám zaistia naše ďalšie ponuky, ako sú kúpele, sauna, parný kúpeľ a masáže.

board:
Je možné kúpiť nocľah s raňajkami. Môžete si vybrať medzi raňajkami a raňajkami.

Dôležité - nočné lety:
V prípade nočných letov a príletov o 04:00 a neskôr sa check-in uskutoční až o 14:00.
V prípade nočných spiatočných letov a odletu nasledujúci deň o 03:50 sa check-out z hotela uskutoční o 12:00 predchádzajúceho dňa.
Je možné predĺžiť hotelový deň alebo sa ubytovať za príplatok v závislosti od dostupnosti izieb po predchádzajúcej informácii na recepcii hotela.

Check-in / Check-out:
Vezmite prosím na vedomie, že podľa medzinárodného štandardu, dobrý hotel:
- začína sa nahlásením - od 14:00 v deň príchodu
- končí po odchode - do 12:00 v deň odchodu
Tieto hodiny sa môžu mierne líšiť v závislosti od krajiny a hotela.
Prístup ku všetkým zakúpeným hotelovým službám vrátane jedál a nápojov je možný iba počas hodín registrácie v hoteli.
V prípade polpenzie, plnej penzie a all inclusive možností je prvým jedlom, ktoré je k dispozícii po hodine na registráciu, zvyčajne obed (vydávaný počas otváracích hodín hotelovej reštaurácie), v prípade pobytu s raňajkami sa podáva nasledujúce ráno.
Niektoré hotely ponúkajú možnosti platenej skorej registrácie a neskorého odhlásenia. Túto potrebu je potrebné nahlásiť priamo na recepcii pri príchode a jej realizácia závisí od dostupnosti izieb v hoteli v daný deň.

Vklad v hoteloch - záloha:
Vklad (alebo bezpečnostný vklad) je špecifická suma peňazí účtovaná niektorými hotelmi pri registrácii. Hotely vyberajú takýto vklad na pokrytie dodatočných nákladov, ktoré vzniknú v súvislosti s pobytom hosťa v hoteli. Vklad môže byť zablokovaný na kreditnej karte vo forme predbežného autorizácie alebo prípadne hotovostná platba na recepcii. Výšku zálohy určuje hotel. Záloha je vratná bez ďalších nákladov.

Informácie o letoch - pravidelné letecké spoločnosti:
Pre diaľkové letecké spoločnosti (medzikontinentálne), napríklad: Emirates (EK), Katarské aerolínie (QR), Air France (AF), KLM (KL), Lufthansa (LH), Swiss (LX), Austrian Airlines (OS) ), Ukraine Airlines (PS), Aeroflot (SU), Air Mauritius (MK) cena zahŕňa príručnú batožinu 7 kg a zapísanú batožinu min. 20 kg
+ V prípade charterových služieb (napr. Smart Wings, Travel Service, Enter Air) cena zahŕňa príručnú batožinu 5 kg a zapísanú batožinu 15 kg.
Všetky informácie o emisiách batožiny a palubnej službe zahrnuté v cestovnom pre všetky letecké spoločnosti, s ktorýmia spolupracuje TOP Touristik nájdete na našich webových stránkach www.TOPtouristik.pl v záložke Všetko o lietaní / batožine:
www.vcms.eu/upload/getbyid/260107/Airlines_Policies.pdf
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Riverside Hotel Saigon ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Riverside Hotel Saigon

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
Zatvorené do odvolania
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30