Rozšírené vyhľadávanie

Filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

  • Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
Doprava
Miesto odchodu

Asian Ruby Center Point Hotel 

  • Vietnam
  • Vietnam
  • Vietnam
  • Ho-Chi-Minh - mesto
32 °C
teplota vzduchu
27 °C
teplota vody
11:40 h
dĺžka letu
cca 0:15 h
Od letiska
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Dôležité informácie:
Naše ceny sú aktualizované a platné v čase rezervácie. Vďaka modernej dynamickej technológii balenia sa ponuky obnovujú 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Rezervačné náklady potvrdzujeme okamžite v ten istý deň (pracovné dni).

Cena zahŕňa:
Let - Ubytovanie - Transfer - Poistenie: KL NNW Bagaż.

vybavenie:
Hostia môžu využiť reštauráciu, bar, hotelový transfer a obchodné centrum. Wi-Fi umožňuje prístup na internet aj vo verejných priestoroch.

izby:
Izby sú vybavené klimatizáciou a majú vlastnú kúpeľňu. Manželská posteľ zaistí pokojný nočný spánok. Izba má minibar. K štandardnému vybaveniu patrí aj chladnička. Prvkami, ktoré zvyšujú komfort pobytu, sú internet, telefón a Wi-Fi. V izbe nájdete aj domácu obuv. V kúpeľni je sprchovací kút. V kúpeľni nájdete sušič vlasov a župany.

Ponuka športu a zábavy:
Terasa je ideálna na chvíľku oddychu.

board:
Na výber sú raňajky.

Dôležité - lety v noci:
V prípade nočných letov a príletov o 4:00 a neskôr sa check-in v hoteli uskutoční o 14:00.
V prípade nočných spiatočných letov a odletu do 3:50 nasledujúceho dňa sa odhlásenie z hotela uskutoční o 12:00 predchádzajúceho dňa.
Je možné predĺžiť hotelový deň alebo skorú registráciu za príplatok v závislosti od dostupnosti izieb na základe predchádzajúcej žiadosti na recepcii hotela.

Check-in / Check-out:
Upozorňujeme, že v súlade s medzinárodným štandardným majetkom hotela:
- začína sa správou - od 14:00 v deň príchodu
- končí po odhlásení - do 12:00 v deň odchodu
Tieto hodiny sa môžu mierne líšiť v závislosti od krajiny a hotela.
Prístup ku všetkým zakúpeným hotelovým službám vrátane jedál a nápojov je možný iba v čase registrácie v hoteli.
V prípade polpenzie, plnej penzie a all inclusive možností je prvým jedlom, ktoré je k dispozícii po hodine check-inu, obvykle obed (vydávaný počas hodín reštaurácie v hoteli), ak zostanete s raňajkami, podáva sa nasledujúci deň.
Niektoré hotely ponúkajú zaplatené skoršie check-in a neskoré check-out. Túto potrebu je potrebné nahlásiť priamo na recepcii v deň príchodu a jej realizácia závisí od dostupnosti hotelových izieb v daný deň.

Vklad v hoteloch - záloha:
Vklad (inak bezpečnostný vklad) je určité množstvo peňazí účtované niektorými hotelmi pri registrácii. Hotely zhromažďujú zálohu na pokrytie dodatočných nákladov, ktoré vzniknú v súvislosti s pobytom hosťa v hoteli. Vklad môže byť zablokovaný na kreditnej karte vo forme predbežného autorizácie alebo alternatívne môžete uskutočniť hotovostnú platbu na recepcii. Výšku zálohy určuje hotel. Záloha je vratná bez ďalších nákladov.

Informácie o letoch letecky - pravidelnými leteckými spoločnosťami:
Pre pravidelné letecké spoločnosti na veľké vzdialenosti (napr. Emirates (EK), Qatar Airways (QR), Air France (AF), KLM (KL), Lufthansa (LH), Swiss (LX), Austrian Airlines (OS) ), Ukraine Airlines (PS), Aeroflot (SU), Air Mauritius (MK) cena zahŕňa príručnú batožinu 7 kg a zapísanú batožinu min. 20 kg.
+ V prípade charterových letov (napr. Smart Wings, Travel Service, Enter Air), cena zahŕňa 5 kg príručnej batožiny a 15 kg zapísanej batožiny.
Všetky informácie o obmedzeniach batožiny a palubnej službe v cene letov všetkých leteckých spoločností, s ktorými TOP Touristik spolupracuje, nájdete na našich webových stránkach www.TOPtouristik.pl v záložke Všetko olietanie / batožinu:
www.vcms.eu/upload/getbyid/260107/Airlines_Policies.pdf
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Asian Ruby Center Point Hotel ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Asian Ruby Center Point Hotel

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30