• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?

Airport Saigon Hotel 

  • Vietnam
  • Vietnam
  • Vietnam
  • Ho-Chi-Minh - mesto
31 °C
teplota vzduchu
25 °C
teplota vody
11:40 h
dĺžka letu
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Dôležité informácie:
Naše ceny sú aktualizované a platné v čase rezervácie. Vďaka modernej dynamickej technológii balenia sa ponuky obnovujú 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Rezervačné náklady potvrdzujeme okamžite v ten istý deň (pracovné dni).

Cena zahŕňa:
Let - Ubytovanie - Transfer - Poistenie: KL NNW Bagaż.

vybavenie:
K vybaveniu patrí reštaurácia, izbová služba a business centrum. Wi-Fi vo verejných priestoroch poskytuje nepretržitý prístup k sieti.

izby:
Súčasťou ponuky sú klimatizované izby a kúpeľňa. K vybaveniu všetkých izieb patrí minibar, internet a Wi-Fi pripojenie na internet. V kúpeľni je sprchovací kút. Rodiny s deťmi môžu žiť v špeciálnych rodinných izbách.

Dôležité - lety v noci:
V prípade nočných letov a príletov o 4:00 a neskôr sa check-in v hoteli uskutoční o 14:00.
V prípade nočných spiatočných letov a odletu do 3:50 nasledujúceho dňa sa odhlásenie z hotela uskutoční o 12:00 predchádzajúceho dňa.
Je možné predĺžiť hotelový deň alebo skorú registráciu za príplatok v závislosti od dostupnosti izieb na základe predchádzajúcej žiadosti na recepcii hotela.

Check-in / Check-out:
Upozorňujeme, že v súlade s medzinárodným štandardným majetkom hotela:
- začína sa správou - od 14:00 v deň príchodu
- končí po odhlásení - do 12:00 v deň odchodu
Tieto hodiny sa môžu mierne líšiť v závislosti od krajiny a hotela.
Prístup ku všetkým zakúpeným hotelovým službám vrátane jedál a nápojov je možný iba v čase registrácie v hoteli.
V prípade polpenzie, plnej penzie a all inclusive možností je prvým jedlom, ktoré je k dispozícii po hodine check-inu, obvykle obed (vydávaný počas hodín reštaurácie v hoteli), ak zostanete s raňajkami, podáva sa nasledujúci deň.
Niektoré hotely ponúkajú zaplatené skoršie check-in a neskoré check-out. Túto potrebu je potrebné nahlásiť priamo na recepcii v deň príchodu a jej realizácia závisí od dostupnosti hotelových izieb v daný deň.

Vklad v hoteloch - záloha:
Vklad (inak bezpečnostný vklad) je určité množstvo peňazí účtované niektorými hotelmi pri registrácii. Hotely zhromažďujú zálohu na pokrytie dodatočných nákladov, ktoré vzniknú v súvislosti s pobytom hosťa v hoteli. Vklad môže byť zablokovaný na kreditnej karte vo forme predbežného autorizácie alebo alternatívne môžete uskutočniť hotovostnú platbu na recepcii. Výšku zálohy určuje hotel. Záloha je vratná bez ďalších nákladov.

Informácie o letoch letecky - pravidelnými leteckými spoločnosťami:
Pre pravidelné letecké spoločnosti na veľké vzdialenosti (napr. Emirates (EK), Qatar Airways (QR), Air France (AF), KLM (KL), Lufthansa (LH), Swiss (LX), Austrian Airlines (OS) ), Ukraine Airlines (PS), Aeroflot (SU), Air Mauritius (MK) cena zahŕňa príručnú batožinu 7 kg a zapísanú batožinu min. 20 kg.
+ V prípade charterových letov (napr. Smart Wings, Travel Service, Enter Air), cena zahŕňa 5 kg príručnej batožiny a 15 kg zapísanej batožiny.
Všetky informácie týkajúce sa batožinových limitov a palubnej služby v cene letov všetkých leteckých spoločností, s ktorými TOP Touristik spolupracuje, nájdete na našich webových stránkach www.TOPtouristik.pl v záložke Všetko o lietaní / batožine:
www.vcms.eu/upload/getbyid/260107/Airlines_Policies.pdf
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Airport Saigon Hotel ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Airport Saigon Hotel

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30