• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
75%
Hodnotenie

The Bentley Hotel South Beach 

  • USA
  • USA
  • Východné pobrežie - Florida - východné pobrežie
  • Miami Beach
26 °C
teplota vzduchu
24 °C
teplota vody
10:40 h
dĺžka letu
Odporúčanie 100 %
Poloha 83 %
Izby 67 %
Strava 67 %
Personál 83 %
75%
Celkové hodnotenie
1 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 4 hviezdičky
miesto:
Hotel Bentley sa nachádza hneď vedľa Ocean Drive, na rohu 5th Street. South Beach s módnymi reštauráciami sa nachádza v bezprostrednej blízkosti a pozýva vás na prechádzku a odpočinok.
adresa:
Hotel Bentley
510 Ocean Drive
Miami Beach, FL 33139 Spojené štáty
Tel .: (305) 538-1700
Fax: (305) 532-4865
vybavenie:
Krásny hotelový komplex má celkovo 110 bytových jednotiek. Medzi výhody patrí gurmánska reštaurácia, fitnes centrum, malé kúpele, plážový klub, vírivka, bazén a bar pri bazéne na streche s nádherným výhľadom na tyrkysový Atlantik.
Odhlásenie / odhlásenie:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odhlásenia sa môžu líšiť v závislosti od hotela. Registrácia je od 12:00 do 16:00 a odhlásenie je medzi 10:00 a 14:00. Ďalšie informácie o registrácii a odhlásení nájdete na recepcii. Všetky informácie sú bez záruky.
Poznámka:
Upozorňujeme, že stavebné práce vykonáva obecná správa v bezprostrednej blízkosti. Očakáva sa, že práca bude dokončená do 31. marca 2016. Majú sa očakávať zrakové a akustické poruchy. Informácie z 15. septembra, aktualizácia októbra 15, aktualizácia januára 16
ubytovanie v rodinnom dome:
štúdio
Príjemne zariadené štúdiá sú vybavené vlastnou kúpeľňou, sušičom vlasov, telefónom, plazmovou TV, videom, trezorom, minibarom, žehliacou súpravou a internetom a klimatizáciou.
súprava
Súčasťou apartmánov je aj obývacia izba / jedáleň, spálňa a kuchyňa.
stravovanie:
s vlastným stravovaním
Rekreačný poplatok v stredisku:
Vezmite prosím na vedomie, že vo väčšine hotelov je splatný ďalší rekreačný poplatok. Toto je už zahrnuté v cene vašej cesty, ale musí byť zaplatené na mieste. Dbajte na výšku faktúry (podliehajú zmenám).
Doplnkový prevod nákladov:
Upozorňujeme, že pri prevode môžu vzniknúť mimoriadne náklady na objemnú batožinu (napr. Golfové vybavenie, detský kočík, padák, surf alebo lyže). Tieto ceny nie sú zahrnuté v cene vašej cesty a musia sa platiť v hotovosti. Registrácia je vyžadovaná vopred.
Pre informácie:
Upozorňujeme, že cestovné kancelárie v hoteloch v USA musia mať najmenej 21 rokov.
Poznámka k požiadavkám na batožinu / stravu:
Bezplatná batožina a stravovanie sa môžu líšiť podľa leteckej spoločnosti.
Ďalšie informácie nájdete na adrese:
JT Touristik informácie o batožinách / stravovanie
http://www.jt.de/fluginformation
Poznámka o požiadavkách vstupu:
Vstupné predpisy sa môžu líšiť v závislosti od krajiny cesty.
Ďalšie informácie nájdete na adrese:
JT Požiadavky na vstup do turizmu
http://www.jt.de/einreisebestimmungen
Poznámka o požiadavkách vstupu:
BEŽNÉ POZNÁMKY
Zákaz cestovania pre štátnych príslušníkov Iránu, Jemenu, Líbyu, Somálsko, Sudán a Sýriu nadobudol čiastočne účinnosť po rozhodnutí Najvyššieho súdu USA v noci 30. júna 2017.
Ďalšie podrobnosti nájdete na webovej stránke amerického ministerstva zahraničných vecí.
Program nie je ovplyvnený nemeckými štátnymi príslušníkmi, ktorí majú jednu z vyššie uvedených štátnych príslušníkov (tzv. Dvojakých občanov) za predpokladu, že cestujú so svojim nemeckým pasom a potrebnými vízami.
_____
Bezpečnostný úrad USA (TSA) je povinný od 01.11.2010 poskytnúť osobné údaje o cestujúcich. Nasledujúce údaje musia byť zaznamenané všetkými účastníkmi pri letoch do / z USA bezprostredne po rezervácii : celé meno (ako je uvedené v pase vrátane všetkých krstných mien), dátum narodenia, pohlavie a ak je k dispozícii, tzv. Cestujúci, ak by sa objasnil, že je nespravodlivo na "" sledovacej listine ""). Prosím, vyplňte dátumy, ktoré vašu dovolenku ešte nevybavili uveďte Vaše rezervačné číslo e-mailom v našom servisnom centre na adrese service@jt.de .
Viac informácií nájdete na stránke http://www.tsa.gov/what_we_do/layers/secureflight
USA zaviedli postup elektronického cestovného povolenia (ESTA) pre všetkých cestujúcich v USA (vrátane nemeckých štátnych príslušníkov) a tranzitných cestujúcich. Informácie o online registrácii nájdete na stránke https://esta.cbp.dhs.gov/ . Každý cestujúci, dokonca deti všetkých vekových skupín, potrebuje svoje vlastné povolenie. Povolenie ESTA je potrebné požiadať online najneskôr 72 hodín pred príchodom.
Poznámka Visa:
Potrebujete pomoc s vašou žiadosťou o vízum? Náš partner Visumpoint vám môže pomôcť rýchlo a spoľahlivo s potrebnými vstupnými dokumentmi. Zákazníci JT Touristik dostávajú 15% zľavu na všetky služby. Jednoducho použite nasledujúci odkaz:
http://www.jt.de/visum
adaptér:
Odporúčame vám zabaliť adaptér, aby ste mohli počas vašej dovolenky používať vaše elektronické zariadenia.
Upozornenie: Železničná doprava pri rezervácii s JT Touristik GmbH:
Ak chcete používať službu Rail & Fly, žiadame vás, aby ste nám písomne ​​oznámili písomne ​​emailom na adresu service@jt.de v deň rezervácie do 20:00 hod. Rezervácia Rail & Fly je možná na vyžiadanie a za príplatok.
Poznámka Strava:
Upozorňujeme, že je závislé od cien, či sú lety s jedlom Eurowings zahrnuté do ceny za cestu. Pre lety na dlhé trasy sa väčšinou používajú lietajúce stroje Sunexpress.
Informácie o nočných letoch:
Chceli by sme Vás upozorniť na skutočnosť, že pri nočných letoch, ktoré majú čas príchodu cca 04:00 ráno a neskôr v cieľovej oblasti, sa check-in uskutoční v hoteli len v deň príchodu od 14:00 (miestna odchýlka je vyhradená).
Ak je spiatočný let prenocovací let, s odletom okolo 03:00 ráno od miesta určenia, odchod v hoteli sa uskutoční v čase 12:00 (miestna odchýlka je vyhradená) predchádzajúci deň.
Predčasné odhlásenie alebo neskoré odhlásenie - Predĺženie používania izieb závisí od dostupnosti na recepcii hotela v závislosti od dostupnosti.
Pred odletom je možné rezervovať si extra noc za poplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 100 %
Poloha 83 %
Izby 67 %
Strava 67 %
Personál 83 %
75%
Celkové hodnotenie
1 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre The Bentley Hotel South Beach ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - The Bentley Hotel South Beach

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30