Upresnite svoje filtrovanie
87%
Hodnotenie

Dalyan Resort 

  • Turecko
  • Turecko
  • Egejská riviéra
  • Dalyan
15 °C
teplota vzduchu
17 °C
teplota vody
2:20 h
dĺžka letu
cca 0:30 h
Od letiska
87%
Dalyan Resort
16 recenzií
od 397 €

Dalyan Resort

Odporúčanie 81 %
Poloha 93 %
Šport a zábava 65 %
Izby 82 %
Strava 88 %
Personál 82 %
87%
Celkové hodnotenie
16 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Popis Leto 2010
Umiestnenie:
Závod sa nachádza v blízkosti miestneho centra Dalyan, priamo vedľa Delty v jednej z najkrajších oblastí Turecka, s nádherným panoramatickým výhľadom na skalných hrobov Lycian na druhej strane rieky. Staroveké ruiny Caunos mesta sa dostanete loďou (za poplatok). Z hotela, lacné vodné taxi bežať na slávnej pláži Iztuzu, ktorý je chránený Inak, aby verejné minibus (dolmušmi) na jednom konci pláže. Dalaman letiska je 30 km ďaleko.
Vybavenie:
Moderný hotelový komplex s priateľskou a vrelú atmosféru ponúka celkom 58 izieb, rozložený do troch 2-podlažnej budove (bez výťahu k dispozícii). Ostatné vybavenie patrí malý vstupná hala s recepciou a nejaké posedenie, Wi-Fi Miesto (so svojim notebookom zadarmo), bufetová reštaurácia s terasou časti. Udržiavaná plocha záhrady so slnečnou terasou je pool/snack bar a sladkovodný bazén s oddeleným detským bazénom a lehátkami a lehátka, hostia sú tu zadarmo. Na verejnej pláži Iztuzu s lôžkami slnka, matrace a slnečníky proti poplatku.
Ubytovanie:
Double: vítajúc izby boli zriadené sprcha/WC, fén, TV, klimatizácia (indv. nastaviteľné), minibar (na vyžiadanie), trezor, kachľové podlaha.
Rodinná izba: Do rovnakej telo ako štandardné izby majú oddelenú spálňu so spojovacími dverami.
Suite: Tieto izby majú rovnaké Aussstattung ako dvojlôžkové izby majú oddelenú spálňu so spojovacími dverami a hydromasážny sprchovací kút v kúpeľni a lži ako dvojlôžkové izby v prízemí.
Strava:
Polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu otvorená.
Šport a zábava:
Tenis s vlastným vybavením.
Kategórie krajín:
4 hviezdičky
Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že naznačené hotelové zariadenia a činnosti v období mimo sezóny, v závislosti od obsadenosti hotela sú obmedzené len na Vás.
Ako
02/23/2010
Pozor: Dôležité informácie pre meno zmien:
Upozorňujeme na to, že hotelieri v Turecku nemôže prijať zmeny názvov po rezervácii cesty. Preto vám pri registrácii musíme zabezpečiť, že názov turné v pravopisu v dokumentoch vykonané ID zápas. V prípade potreby Zmena mena na už rezervovanej ceste, je to len z dôvodu zrušenia cestovateľov a zmenu rezervácie na aktuálne možnú cenu a náklady na toto sa líši od našich storno podmienky v našich podmienkach. Spýtajte sa na cenu pred menom zmeny v našom servisnom stredisku.
Všeobecné poznámky:
Informujte sa o aktuálnych imigračných predpisov a bezpečnostných pokynov v zahraničí na dovolenke www.auswaertiges-amt.de alebo telefonicky na 030-18172000.
Mali by ste sa tiež dozvedieť o infekcií a očkovanie a ďalších preventívnych opatrení, a to aj v čase, v prípade potreby lekársku pomoc by mala byť dosiahnutá k trombóze a ďalšie zdravotné riziká. Ak sa spoliehate na niektorých liekov, mali by ste si zistiť, v čase so svojím praktickým lekárom. Nie v každej krajine môžu dovážať bez obmedzenia a niektoré drogy nie sú lieky, alebo nie je v zodpovedajúcej kvalite v cieľovej krajine môžu byť k dispozícii. Pre všeobecné informácie, najmä zo zdravotných úradov, lekári so skúsenosťami v cestovnej medicíny, tropické lekárstvo, cestovné služby, informačné medicíny či federálna Centrum pre zdravotnícke školstvo je odvolával sa na výslovne http://www.auswaertiges-amt.de, pokiaľ ide o informácie z ministerstva zahraničia
Ponuka pre rezerváciu hotelov v Turecku, Egypte, Spojených arabských emirátov, Bulharska, na pobreží Costa de la Luz alebo Veľkej Británii platí len pre účastníkov, ktorí si rezervovali let pricestuje z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu, sa bydlisko v týchto krajinách majú a môžu priniesť tento druh dôkazu. Hotelieri majú nárok, a to bez dostatočné dôkazy na mieste na vyžiadanie platby, alebo sa vrátili do rezervácie.
Poznámka k rezervácii letov, vrátane:
Vezmite prosím na vedomie pri rezervácii nasledujúce dôležité informácie o nízkonákladových leteckých spoločností, ako je Easyjet (U2), Sky Airlines (SKY), nemčina (4U), Ryanair (FR), Transavia (HV) a TUIfly (3x): Vyššie uvedené Airlines žiadne voľné žrádla na palube. Nápoje a potraviny sú vo väčšine prípadoch ustanovených za poplatok. Na linkách s Transavia (HV) a Ryanair (FR) je batožina do 15 kg na osobu zahrnuté v cene zájazdu. Ďalšiu batožinu, vezmite prosím na vedomie v batožinovom podmienky na www.ryanair.com/en. Žiadosti o špeciálnych služieb (ako sú vyhradené sedadlá, športové zariadenia, špeciálne jedla a pod) nie je možné.
Check-in Informácie o letoch s Ryanair (FR):
Na Ryanair rokmi môžu check-in je len cez web check-in sa uskutoční od 15 dní až 4 hodiny pred plánovaným odletom, to isté platí pre spiatočný let a musia byť vykonané samostatne cestujúci, pre bližšie informácie týkajúce sa cestovných dokladov. Na neskôr vydané palubnej vstupenky na letisku na cestujúcich budú dodatočné náklady znížia na 40 EUR za osobu a trasu. Batožina musí byť na letisku k "batožina" Drop prepážok 40 minút pred odletom byť opustené.
Poznámka k rezervácii hotela len:
Ak ste rezervovali let alebo hotel len s DOVOLENKA Turistika prísť a po 18 hodín na vašej rezervácii hotela, potom si prosím informovať majiteľa hotela pred príchodu, aby vaša rezervácia je služba poskytovaná.
(Od decembra 2011 sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia).
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 81 %
Poloha 93 %
Šport a zábava 65 %
Izby 82 %
Strava 88 %
Personál 82 %
87%
Celkové hodnotenie
16 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Dalyan Resort ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Dalyan Resort

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.11.2020 19:11:33
Koľko stojí zájazd do hotela Dalyan Resort?
Cena zájazdu je od 397€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 04.12.2020 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 15°C a teplota vody 17°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Egejskej rivére.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 04.11.2020 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:20 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30