Upresnite svoje filtrovanie
Taliansko Taliansko
 Taliansko, Taliansky Jadran  Taliansko, Taliansky Jadran

Oltremare 

Oltremare 

0:50 h
13 °C
13 °C
10 °C
305 €
305 €
cena hotela od
cena hotela od
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Rýchly popis:

Vkusne
zariadená rezidencia nachádzajúca sa priamo na palmovej promenáde, patrí medzi
najobľúbenejšie apartmány tohto letoviska. Hostia majú k dispozícii
klimatizovanú vstupnú halu, s barom a recepciou, krásnym bazénom, slnečnú
terasu a záhradu s detským ihriskom. Ubytovanie je vhodná pre všetky
vekové kategórie.Poloha:rezidenciu od piesočnatej pláže delí len pobrežná
komunikácia.

Ubytovanie:všetky apartmány sú vybavené práčkou, umývačkou riadu, plne
vybaveným kuchynským kútom (kuchynská linka, rúra, panvice, hrnce, príbory, chladnička),
TV, trezorom, sociálnym zariadením (WC, sprcha), balkónom alebo terasou. V rezidencii
je za poplatok dostupné Wi-Fi pripojenie a klimatizácia. Monolocal pre 2-3
osoby pozostáva z jednej miestnosti v ktorej sa nachádza kuchynský
kút, rozkladacie dvojlôžko a rozkladací gauč vhodný len pre deti do 12
rokov. Bilocal B4b vhodný pre 3 osoby disponuje dvojlôžkovou spálňou a obývacou
miestnosťou v ktorej sa nachádza poschodová posteľ a kuchynský kút.
Bilocal B4a pre 4 osoby je vybavený dvojlôžkovou spálňou a obývacou miestnosťou
v ktorej sa nachádza rozkladacie dvojlôžko, alebo pohovka s vysúvacím
lôžkom a kuchynský kút. Trilocal B5 pozostáva z dvojlôžkovej spálne,
jednolôžkovej izby a obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským
kútom. Trilocaly C6c a C6b pozostávajú z dvojlôžkovej spálne, izby s dvoma
samostatnými posteľami a obývacej miestnosti s rozkladacím dvojlôžkom
a kuchynským kútom. Trilocal C6b má navyše k dispozícii aj druhú
kúpeľňu. Suity B a A sú vybavené dvomi dvojlôžkovými spálňami, dvoma
kúpeľňami, panoramatickou terasou a obývacou miestnosťou s rozkladacím dvojlôžkom
a kuchynským kútom. V Suite A je k dispozícii aj jacuzzi.

Stravovanie:

bez stravy


Pláž:

piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis za poplatok, požičovne bicyklov, športoviská (futbalové a basketbalové ihriská) za poplatok.


Doprava:

individuálna, autobusová.


V cene je zahrnuté:

prenájom apartmánu na 7 nocí, bazén, TV v apartmánoch, služby delegáta.


V cene nie je zahrnuté:

Doprava: LUX BUS 125,- EUR, miestenka 7,- EUR/os., príplatok za dvojsedadlo 80,- EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania a za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 20,- EUR/os. Povinné príplatky: miestna pobytová taxa (platba na mieste), záverečné upratovanie (platba na mieste). Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,70 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: platba na mieste - parkovanie 40,- EUR/týždeň, klimatizácia 40,- EUR/týždeň. Kaucia: 50,- EUR/apt./týždeň (platba na mieste), v prípade vrátenia nepoškodeného apartmánu sa kaucia vracia. Nástupné miesta: NR, TT, BA - bez príplatkov, NZ, KN, TO, PN, PE - 8,- EUR, TN, ZH, PD, NM - 10,- EUR, BB, ZV, PB, ZA, MT - 12,- EUR. Na termín s nástupom 12.8. je možné zakúpiť si dopravu na 2 týždne a to bez príplatku za  spojenie turnusov a za špeciálnu cenu 50,- Eur/os. Pre túto rezidenciu je možné poskytnúť maximálne 5% zľavu za skorý nákup do 31.3.2017. Poznámka: termíny 10.6.-17.6, 17.6.-24.6., 24.6.-1.7., 12.8.-19.8, 19.8.-26.8. a 2.9.-9.9. sú určené iba pre klientov s individuálnou dopravou.


Typ stravy:

bez stravy


Informácie o krajine a stredisku:

PALMOVÁ RIVIÉRA

Krajina na pobreží Jadranského mora, nachádzajúca sa v strednej časti Talianska na rozhraní regiónov Marche a Abruzzo, približne 80 km južne od Ancony. V posledných rokoch sa teší čoraz väčšej obľube návštevníkov. Svoj názov, ktorý jej právom patrí, dostala vďaka veľkému počtu krásnych paliem (okolo 8000), ktoré jej dávajú spolu s množstvom voňavých oleandrov exotický nádych. Príjemné a teplé počasie umožňuje kúpanie od mája do konca septembra. Z celej Palmovej riviéry je možné pokochať sa pohľadom na najvyšší hrebeň Apenín – Gran Sasso d’Italia.

SAN BENEDETTO DEL TRONTO


Mesto s približne 50 000 obyvateľmi nachádzajúce sa v regióne Marche je najväčším a najnavštevovanejším strediskom Palmovej riviéry. Jeho história siaha až do 9. storočia pred Kristom. Mesto má dve centrá, jedno sa nachádza v južnej časti letoviska (Porto d’Ascoli), druhé v starej časti v blízkosti prístavu. Pláž dlhá 6 km je pokrytá jemným bielym pieskom a lemovaná známou palmovou promenádou. Priezračné more, jedno z najčistejších v Taliansku, s pozvoľne klesajúcim piesočnatým dnom, je ideálne pre rodiny s deťmi. Pre športovcov sú pripravené tenisové kurty, cyklisticko – korčuliarske trasy (pozdĺž palmovej promenády je samostatný pás určený iba cyklistom, resp. korčuliarom) a požičovne bicyklov. V stredisku San Benedetto nechýba ani množstvo zábavných a kultúrnych príležitostí, nachádza sa tu aj Múzeum rýb. V meste sa pravidelne koná trh so širokou ponukou čerstvých rýb, zeleniny a ovocia. V okolí sa nachádzajú zaujímavé stredoveké mestečká s typickými kamennými domami a úzkymi uličkami. San Benedetto del Tronto je ideálnym miestom pre strávenie nezabudnuteľnej dovolenky plnej oddychu, spoznávania histórie krajiny, zábavy i športového vyžitia.
Fakultatívne výlety:

UTOROK: RĺM  A VATIKÁN

Cena: 38,- €, deti do 10 rokov 25,-€ Celodenná prehliadka s licencovaným  slovensky alebo  česky hovoriacim sprievodcom najdôležitejšími historickými pamiatkami Ríma: Colosseum, Forum Romanum, Kapitol, Piazza Venezia, Fontana Di Trevi, Španielske  námestie, Pantheon, Piazza Navona, Vatikánske námestie Sv.Petra a Bazilika Sv. Petra. Počas celého dňa je prehliadka organizovaná sprievodcom, ktorý podáva výklad prostredníctvom mikrofónu, aby každý zo skupiny zreteľne rozumel. Počas obeda pauza pri Fontane Di Trevi s možnosťou občerstvenia. Upozornenie: na vstup do Baziliky Sv. Petra je potrebné mať zahalená ramená a kolená, odporúčame pohodlnné topánky a malú fľašku vody, ktorá sa dá v uliciach Ríma dopĺňať. Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu  s licenciou na sprevádzanie Ríma  v českom alebo slovenskom jazyku počas celého dňa, sluchátka.


STREDA: ASCOLI PICENO A OCHUTNÁVKA OLIVOVÉHO OLEJA, SALÁMOV  A SYROV


Cena: 20- €, deti do 10 rokov 15,- € Popoludňajší  výlet do hlavného mesta provincie Ascoli Piceno, stovežatého  mestečka zo 7. st. p.n.l. z travertínu. Mesto  predstavuje kamenné bludisko plné jedinečnych rímskych ruín, palácov, románskych kostolov  a stredovekých uličiek charakteristických svojími fascinujúcimi nápismi ,ozdobnými  erbami a obdivuhodnými stĺpmi. Výlet spestríme návštevou  2 rodinných firiem,  ktoré už desaťročia vyrábajú  syry,  salámy, olivový olej a strávime u nich krásne chvíle  pri bohatých ochutnávkach. Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu s licenciou , vláčik, ochutnávky


STREDA: ACQUAPARK


Cena: 20,-€, deti do výšky 1 metra gratis Celodenný výlet do zábavného parku plného vodných atrakcí pre malých aj veľkých. V bazénoch nie je slaná  voda. Počas dňa je možné zakúpiť si občerstvenie , prípadne obed v bare alebo reštaurácii v areáli  acquaparku. Pozor: v bazénoch je nutné pužívať kúpaciu čiapku, ktorú je možné kúpiť priamo v areáli acquaparku.  Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, vstupenku do acquaparku, slnečník, lehátko


STREDA: VÝLET LOĎOU


Cena: 30,-€, deti do 10 rokov  20,-€ Cena zahŕňa: 3 hodinovú plavbu z prístavu v San Benedette, obed na lodi(cestoviny, grilované ryby, chlieb, víno, voda, káva)


ŠTVRTOK: CIVITELLA DEL  TRONTO  a MIESTNE  ŠPECIALITY


Cena: 22,- €, deti do 10 rokov 15,-€ Podvečerný výlet: prehliadka druhej najväčšej vojenskej  pevnosti  v Európe a najväčšej v Taliansku – Civitella del Tronto.  Uvidíite vojenskú stavebnú raritu na kopci vo výške 600 m.n.m  a pokocháte sa nádherným výhľadom na pohorie Gran sasso a Majella.  Večer zakončíme na statku, ktorý založila rodina Zarroli už v roku 1780 a tam sa doslova navečeriame pri bohatých ochutnávkach domácich špecialít /sezónne ovocie, zelenina, domáce syry, víno, olivový olej, med, marmelády a všeličo iné. Upozornenie: treba mať pohodlnnú obuv. Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, česky alebo slovensky hovoriaceho sprievodcu, veľmi bohatá ochutnávka, vstupenka do pevnosti


Deti do veku 3 rokov majú všetky výlety gratis /bez nároku na miesto v autobuse/.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Oltremare ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Oltremare

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 14.06.2020
Je hotel Oltremare kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Aktivity ubytovacích zariadení (hotely, nehotelové, krátkodobé a ubytovanie v dovolenkovom hoteli) sú povolené za predpokladu, že v spoločných priestoroch je zaručená medziosobná bezpečnostná vzdialenosť jedného metra.

Pokyny pre ubytovanie

Pokyny pre horské chaty

Usmernenia pre zariadenia pod šírym nebom

Cestovné dlhopisy

Kúpte si poukaz pre zúčastnený hotel alebo reštauráciu podľa vášho výberu. Vhotovosti je pre väčšiu hodnotu k budúcemu dátumu. Platí až 2 roky.

Záruka: Nie
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 11.08.2020 15:08:13
Koľko stojí zájazd do hotela Oltremare?
Cena zájazdu je od 305€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 08.03.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 13°C a teplota vody 10°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Taliansky Jadran.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 08.02.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 0:50 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia