Rozšírené vyhľadávanie

Filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

  • Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
Doprava
Miesto odchodu
83%
Hodnotenie

Swissotel Zürich 

  • Švajčiarsko
  • Švajčiarsko
  • Mesto Zurich a kantón
  • Zurich
26 °C
teplota vzduchu
21 °C
teplota vody
1:00 h
dĺžka letu
cca 0:15 h
Od letiska
83%
Swissotel Zürich
4 recenzií
od 1026 €

Swissotel Zürich

Odporúčanie 75 %
Poloha 88 %
Izby 67 %
Strava 92 %
Personál 92 %
83%
Celkové hodnotenie
4 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Umiestnenie:
Swissotel Zurich má ideálnu polohu medzi Zürichu hlavná stanica a letisko a ponúka rýchle spojenie do všetkých hlavných cestách. Verejná doprava je priamo na prahu. Hlavná vlaková stanica a malebné staré mesto je len asi 7 minút vlakom, a len 5 minút na letisko.
Vybavenie:
Hotel má 347 izieb, reštauráciu, salónik/bar, lobby obchody v Starbucks, cestovná kancelária, pekáreň, atď), konferenčné miestnosti, garáž a kúpele.
Ubytovanie (v závislosti na sezóne):
Dvojlôžková izba: sú príjemne zariadené a majú vaňu alebo sprchu/WC, sušič vlasov, trezor, minibar (za poplatok), káva, TV a Wi-Fi (za poplatok).
Stravovanie (v závislosti na ročnom období):
Raňajky
Športové a zábava:
Kúpele
Poznámka:
Táto cesta je individuálna cesta bez miestneho sprievodcu.
Prenos sa vykonáva na mieste sami a na vlastné náklady.
Ako
01/17/2011
Všeobecné poznámky:
Informujte sa o aktuálnych imigračných predpisov a bezpečnostných pokynov v zahraničí na dovolenke www.auswaertiges-amt.de alebo telefonicky na 030-18172000.
Mali by ste sa tiež dozvedieť o infekcií a očkovanie a ďalších preventívnych opatrení, a to aj v čase, v prípade potreby lekársku pomoc by mala byť dosiahnutá k trombóze a ďalšie zdravotné riziká. Ak sa spoliehate na niektorých liekov, mali by ste si zistiť, v čase so svojím praktickým lekárom. Nie v každej krajine môžu dovážať bez obmedzenia liekov a niektoré lieky nie sú vôbec alebo nie v zodpovedajúcej kvalite v cieľovej krajine môžu byť k dispozícii. Pre všeobecné informácie, najmä zo zdravotných úradov, lekári so skúsenosťami v cestovnej medicíny, tropické lekárstvo, cestovné služby, medicíny informácií či federálna Centrum pre zdravotnícke školstvo je odvolával sa na výslovne http://www.auswaertiges-amt.de, pokiaľ ide o informácie z ministerstva zahraničia
Ponuka pre rezerváciu hotelov v Turecku, Egypte, Spojených arabských emirátov, Bulharska, na pobreží Costa de la Luz alebo Veľkej Británii platí len pre účastníkov, ktorí si rezervovali let pricestuje z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu, sa bydlisko v týchto krajinách majú a môžu priniesť tento druh dôkazu. Hotelieri majú nárok, a to bez dostatočné dôkazy o krajine, požadovať späť platieb alebo postúpiť rezervačný chrbát.
Poznámka k rezervácii letov, vrátane:
Vezmite prosím na vedomie pri rezervácii nasledujúce dôležité informácie o nízkonákladových leteckých spoločností, ako je Easyjet (U2), Sky Airlines (SKY), nemčina (4U), Ryanair (FR), Transavia (HV) a TUIfly (3x): Vyššie uvedené Airlines žiadne voľné žrádla na palube. Nápoje a potraviny sú vo väčšine prípadoch ustanovených za poplatok. Na linkách s Transavia (HV) a Ryanair (FR) je batožina do 15 kg na osobu zahrnuté v cene zájazdu. Ďalšiu batožinu, vezmite prosím na vedomie v batožinovom podmienky na www.ryanair.com/en. Žiadosti o špeciálnych služieb (ako sú vyhradené sedadlá, športové zariadenia, špeciálne jedla a pod) nie je možné.
Check-in Informácie o letoch s Ryanair (FR):
V prípade letu s Ryanair check-in je len prostredníctvom webu Check-in od 15 dní až 4 hodiny pred plánovaným odletom, to isté platí pre spiatočný let a cestujúci musia byť vykonávané nezávisle, pre bližšie informácie týkajúce sa cestovných dokladov. Na neskôr vydané palubnej vstupenky na letisku na cestujúcich budú dodatočné náklady znížia na 40 EUR za osobu a trasu. Batožina musí byť na letisku k "batožina" Drop prepážok 40 minút pred odletom byť opustené.
Poznámka k rezervácii hotela len:
Ak ste rezervovali let alebo hotel len s DOVOLENKA Turistika prísť a po 18 hodín na vašej rezervácii hotela, potom si prosím informovať majiteľa hotela pred príchodu, aby vaša rezervácia je služba poskytovaná.
(Od decembra 2011 sa môžu zmeniť bez predchádzajúceho upozornenia).
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 75 %
Poloha 88 %
Izby 67 %
Strava 92 %
Personál 92 %
83%
Celkové hodnotenie
4 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Swissotel Zürich ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Swissotel Zürich

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30