St. Lucia St. Lucia
St. Lucia, St. Lucia, Anse Chastanet - Soufrière St. Lucia, St. Lucia, Anse Chastanet - Soufrière

Anse Chastanet 

Anse Chastanet 

St. Lucia St. Lucia
St. Lucia, St. Lucia, Anse Chastanet - Soufrière St. Lucia, St. Lucia, Anse Chastanet - Soufrière
Teplota vzduchu: 31 °C
Teplota vody: 28 °C
Pláž: 0 m
Dĺžka letu: 10:10 h
Od letiska: cca 0:30 h

NAJLACNEJŠÍ TERMÍN

LEN UBYTOVANIE

Dostupné termíny

Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Neoficiálny popis ubytovania
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Letisko: cca 0:30 hod
Romantický hotel s krásnym výhľadom
Poloha: Nachádza sa medzi 2 akrov vlastníctvo pôdy až 2 krásnych pláží. Voda taxi od pláže a 2 podľa Soufriere (2 km). Medzinárodné letisko odletu Hewanorra (UVF) 30 km, národný cieľ George Charles Airport (SLU) a kapitál Castries 40 km ďaleko.
Hotel: V súlade s prírodou, tento romantický hotel má idylickú svahu s jedinečným výhľadom na Skalné skoby a mora. Centrálne umiestnený hlavnej budovy s recepciou, barom a "Treehouse" reštaurácie (raňajky a večere). Na pláži, reštaurácia bar "Trou au Diable" (raňajky, obedy a večere). Ďalšie reštaurácie "Jungle Bar Grill" (otvorené na obed), na pláži Anse mamina. Stoličky, slnečníky a plážové osušky, knižnica, galéria, butiky, pripojenie k internetu (Wi-Fi, vrátane).
Stravovanie: Raňajky v cene. Ďalšie Polpenzia. 4-chodové večere menu. Okrem obedové menu o 3 chodoch za plnú penziu. V "all inclusive" všetky jedlá. Doplnkové služby viď cenová tabuľka. S polpenziou, plná penzia a all inclusive Niektoré pokrmy za príplatok.
Izby: 49
Superior Hillside: ca. 42 m², zariadený s typickými prvkami, okná so sklenenými žalúziami, sprcha/WC, fén, ventilátor, chladnička, kávovar/čaju, trezor, všestranný balkón, výhľad na more a/alebo výhľadom na Skalné skoby.
Deluxe Beach Side: o 75 m², vhodné pre deti. Ako Superior Hillside, veľkým obývacím priestorom, balkónom alebo terasou s výhľadom do záhrady.
Deluxe Hillside: ca. 90 m², as Superior Hillside, z. T. v otvorenom prevedení s iba 3 steny a drevené laty, veľkým obývacou izbou, balkónom.
Premium Hillside: ca. 110 m², as Deluxe Hillside, veľmi hornej časti svahu, s výhľadom na skoby.
Zábava Desk: denne. Večerná zábava, každý týždeň. Manažéra Cocktail Party. Príplatok: pešie túry so sprievodcom, pozorovanie vtákov.
Šport Fitness: Vč .: Tenis, joga, windsurfing, plachtenie mesačníka, šnorchlovanie, jazda na kajaku. GEG. Poplatok: potápanie, požičovňa horských bicyklov.
Potápanie:
Potápačské centrum "Scuba St. Lucia" (PADI, SSI, Nitrox k dispozícii), sa nachádza priamo na pláži. Pri pobreží sa nachádza útes, ktorý je súčasťou morskej oblasti riadenia Soufriere, veľkolepé podvodného priestoru.
Beauty Wellness:
Wellness Center "Kai Opasky kúpele" priamo na pláži s jogy a širokú škálu procedúr (za príplatok).
Viac Inclusive:
"Top Dva" Special: obchádzka hostia ponúkol pre hostí RIP alebo RIX dvoma 60-min. Kúpeľné procedúry na osobu/týždeň. Minimálna dĺžka pobytu: 7 nocí. Platí v období 1.11.-19.12. a 4.1 a-30.4.
Polpenzia: Pri pobyte od 22.12.-3.1. je polpenzia hotela.
Medové týždne:
Medové týždne Špeciálne: Novomanželia dostane súkromnú večeru s vínom na pláži. Minimálna dĺžka pobytu: 7 nocí. Prosím, použite req Zub, XHON susp.
Čo je dobré vedieť:
Prenos Helicopter (deň): až pre 4 osoby: 748 EUR za vrtuľníka/stopy. Využite req Zub, Susp XTR1 (UVF letisko stravovanie. - Hotel) a XTR2 (Hotel. - Stravovanie UVF letiska). EUR 800 na vrtuľníku/stopy. Prosím, použite req Zub, záv XTR3 (SLU národné letisko - hotel) a XTR4 (Hotel - SLU národné letisko).
Informácie o zákazníkov (hotel):
Minimálny vek: 10 rokov.
Dieťa: 10 až 16 rokov na 3. a 4. osoba na izbe s max. 2 dospelí (bez prístelky).
Polpenzia (H) :. EUR 47 za dospelú osobu/deň, 28 EUR za dieťa/deň od 1.11.-21.12 EUR 48 za dospelú osobu/deň, 29 EUR za dieťa (do 16 J.)/(až do 16 J.) .. deň od 22.12.-30.04.
Plná penzia (V) :. EUR 73 za dospelú osobu/deň, 40 EUR za dieťa/deň od 1.11.-21.12 EUR 75 za dospelú osobu/deň, 42 EUR za dieťa (do 16 rokov) (až do 16 J.) ../deň od 22.12.-04,30.
All inclusive (I): popoludňajší čaj, alkoholické a nealkoholické nápoje (u skla a prémiových likérov a šampanské vylúčené): EUR 104 za dospelú osobu/deň, 54 EUR za dieťa (do 16 J.)/noc od 1.11.-21.12 EUR 107 .. za dospelú osobu./deň, 58 EUR za dieťa (do 16 J.)/deň od 22.12.-04,30.
Minimálna dĺžka pobytu: 7 nocí od 25.12. do 31.12., 5 nocí od 1.1. do 3.1.
Úspory (hotel):
Včasná rezervácia zľava: 175 dolárov rezort kredit za dospelú osobu/pobyt pri rezervácii do 15.12 .. a pobyt 4.1 a-30.4., (Max. 2 os./Pokoj, minimálna dĺžka pobytu 7 nocí).
Ukladanie termíny:
5 = 4 Check-4.1 a-27.1., 14.3.-30.4.,
7 = 6 príjazd 1.11.-12.14., 4.1 a-25.1., 14.3.-30.4.,
9 = 7 Získanie 1.11.-12.12., 4.1 a-23.1., 14.3.-30.4.,
14 = 11 Príchod 1.11.-12.7., 4.1 a-18.1., 14.3.-30.4. (Vrátane jedlá podľa objednávky).
Uzavrú manželstvo v PARADISE
Svadobné sny Kde. Prostredie, kde je všetko tak akurát, je zárukou pre Vašu romantickú svadbu. "Myslíte si, odvážiť pre dvoch", s rodinou alebo s drahými priateľmi. Karibských ostrovov sú nebeská ciele, kde čakajú s luxusnou svadobné balíčky a fantastické rekreačných nápady. Urobte to nielen na svadobnú cestu, ale na cestách vás, aby sa oženil.
Servis:
Svadobné koordinátor: V hoteli ste si vybrali, je k dispozícii na mieste koordinátor svadba stranou plánovať so sebou do obradu.
Tipy a informácie:
Mail Call: Všetky informácie o každej svadobné balíčky a ďalšie zásielky budú zaslané poštou načítanie: Pošlite e-mail na adresu: dertour.karibik.hochzeit@dertouristik.com a zadajte kľúčové slovo Dominikánska republika, sandále, Páry, Antigua, Aruba, Barbados, Jamajka Saint Lucia alebo v predmete.
Voliteľné Rezervovať si možno doplnkové služby:
(Nie je zahrnuté v cene)
Dertour Svadobné balíček: Jade Mountain/Anse Chastanet "utiecť do raja":
(Req Typ cesty TOUR ZUB výkon KAR10092 MK)
Balenie Cena v Sk:
PX1: 799
Všeobecná poznámka: Vezmite prosím na vedomie, že výkonnosť balenia sa môže v priebehu roka meniť. Aktuálne výhody a ďalšie svadobné balíčky sú k dispozícii v našom načítaní pošty.
GENERAL
Check-In: Ak chcete všetky opatrenia, aby zvládnuť cestu v čase, žiadame vás, aby ste aspoň 4 pracovné dni, aby sa dospelo (v závislosti na hoteli) pred svadbou v hoteli, pretože sa musí objaviť v kancelárii registri osobne. Je nutná minimálna dĺžka pobytu 7 nocí.
Právna subjektivita/sila práva: pre úradné spôsobilosti na právne úkony svadby Apostille (pečiatka a podpis na zadnej sobášneho listu predsedu vlády/úradníkmi alebo súdu) je nutné. Certifikát poslal k vám po svadbe. To môže trvať až jeden rok, v závislosti na destinácii. Tento apostilní musia byť preložené do nemčiny a prípadne doplnené niekoľkými položkami po návrate. Prosím kontaktujte kanceláriu svojho registrátora v súvislosti. Pre legalizáciu v Nemecku nám nenesú žiadnu zodpovednosť, pretože pravidlá sa môžu kedykoľvek zmeniť. Presný Informácie nájdete v príslušnom vyhľadávania pošty.
Svedkovia: 2 svedkovia sú vyžadované na mieste, ktoré môžu byť nájdené (hotel) časť hosťa vzťahov.
Program: Môžete si vzal zvyčajne iba od pondelka do piatku. Žiadne svadby na prázdninách a víkendoch.
Formuláre/dokumenty:
Registrácia Formuláre/Požadované doklady: Pozrite sa prosím na príslušné načítanie pošty (viď strana 30).
Atestácia: kópia originálneho dokumentu je schválený orgánmi chrámu (notársky) ako zodpovedajúce kópie.
Podanie dokumentov: Prosím pošlite vaše svadobné dokumenty vo formáte PDF najneskôr 12 týždňov pred svadbou na nasledujúcu e-mailovú adresu: dertour.Hochzeitsdokumente@dertouristik.com
Dôležité: Používajte iba túto adresu pre zasielanie dokumentov. Žiadosti nebudú spracované. Obráťte sa prosím na tento jediný naše odporúčania servisné stredisko. Vezmite prosím na vedomie, že potrebujeme kópie ako čitateľné kópie. Obrazy na pasoch a pečiatok na všetkých ostatných dokumentov musia byť ľahko rozpoznateľné.
Vezmite prosím na vedomie, že krátkodobé rezervácie menej ako 12 týždňov, môžeme účtovať poplatok vo výške približne 42 eur za svadobné balíček. S cieľom zabezpečiť hladký priebeh svadby dokumentov, musia byť predložené najneskôr 12 týždňov pred vymenovaním s nami.
Pôvodný práce: Prosíme, neposielajte všetky pôvodné doklady (rodné listy, pasy, atď.) Jedná sa osobne prevziať, pretože musia byť predložené do kancelárie registrátora na mieste.
Zmena názvu: Vezmite prosím na vedomie, že je vždy názov rodného listu bude na sobášneho listu. Ak je zmena názvu, potrebujeme oficiálny dokument o tejto zmene názvu (listinou).
Preklady: Preklady musia byť vytvorené súdnych prekladateľov (adresy "Zlaté stránky"), chrámové orgány musia byť jasne identifikované na dokument všeobecne vznikajú v súlade s platnou legislatívou, náklady na preklad ..
Ostatné národnosti: Vezmite prosím na vedomie, že potrebujeme pre iné národnosti dokumenty skôr ako 12 týždňov pred svadbou. Prosím, informujte sa ohľadom požadovaných dokladov na zodpovedajúce veľvyslanectvo. Prosím, informujte sa vo svojej príslušnej krajine narodenia, či sobáš uznaný.
Potrebné doklady:
Ako kópia:
 • Passport (strany 1-8) nevesty a ženích (musí byť platný po dobu najmenej 6 mesiacov pri odchode)
 • Passport (strany 1-8) svedkov (za predpokladu, že svedkovia nie sú k dispozícii)
 • Registrácia/Wedding formulár
 • Ak je to potrebné, Mená rodičov (pokiaľ to nie je v rodnom liste)
 • Ak je to potrebné, schriftl, súhlas rodiča/zákonné. Guardian pre deti a mladistvých (do 18 rokov *)

Ako overenú kópiu preložené do angličtiny, alebo overenú kópiu medzinárodnom tvare:
 • Ehefähigkeitszeugnis/certifikát civilnej status
 • Výpis z narodenia záznamu (matrika)
 • Ak je to potrebné, Vdova Proof (Registry Office)
 • Ak je to potrebné, Úmrtný list a sobášny list z prvého manželstva
 • Ak je to potrebné, Osvedčenie o zmene mena alebo prijatie certifikátu
 • Ak je to potrebné, Certifikát Rozvod (súd)

Poznámky: Na svadbe v jednom z pary Resorts je Súhlas formuláre, ak ste mladší 21 rokov potrebný. Formulár žiadosti o svadbu na Bahamách a v Páry Resorts v Jamajke možno získať na mieste. Pre svadbu v Dominikánskej republike, musí byť k dispozícii ako španielske preklady (z Dominikánskej veľvyslanectva v overených kópiách, Nemecko) všetky dokumenty. Všetky práva vyhradené. Stand 06. 2014
Poznámka: Táto špecifikácia je platná od 01.11.2014 do 30.04.2015 (Winter 2014-2015 katalógu).
97%
Anse Chastanet
12 recenzií
od 2122 €

Anse Chastanet

Anse Chastanet recenzie
Odporúčanie 100 %
Poloha 100 %
Šport a zábava 100 %
Izby 100 %
Strava 83 %
Personál 100 %
Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Anse Chastanet ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Otázky a odpovede - Anse Chastanet
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.03.2020 14:03:50
Koľko stojí zájazd do hotela Anse Chastanet?
Cena zájazdu je od 2122€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu. Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 09.08.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 31°C a teplota vody 28°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Počasie St. Lucia
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 09.07.2022 9:30
Dĺžka letu St. Lucia
Let trvá približne 10:10 h. Zobraziť ďalšie podrobnosti
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30