Upresnite svoje filtrovanie
93%
Hodnotenie
93%
Hodnotenie
 Spojené Arabské Emiráty, Dubai, Dubai - Trade Centre Area  Spojené Arabské Emiráty, Dubai, Dubai - Trade Centre Area

ibis World Trade Center Dubai 

ibis World Trade Center Dubai 

5:30 h
34 °C
34 °C
27 °C
cca 0:15 h
cca 0:15 h
645 €
645 €
cena hotela od
cena hotela od
93%
ibis World Trade Center Dubai
1 recenzií
od 645 €

ibis World Trade Center Dubai

Odporúčanie 100 %
Poloha 100 %
Izby 83 %
Strava 100 %
Personál 100 %
93%
Celkové hodnotenie
1 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
City Tour Dubaj výhradne pre zákazníkov JT Touristik:
Zákazníci JT Touristik obdržia pri rezervácii zájazdu v Spojených arabských emirátoch, bezplatný, 4-hodinovej prehliadke mesta cez Dubaj. Táto ponuka je platná po príchode období od 1. júna do 30. augusta 2015. bude mesto prehliadka byť vykonaná na utorok a vo štvrtok v nemčine, rovnako ako cez soboty a nedele v angličtine. Začiatok prehliadke mesta je každý čas 14:00.
Pre zákazníkov, ktorí si rezervovali hotel mimo emirátu Dubaja, transfer na stretnutí bodu prehliadka mesta (13:30 hod; Hotel Ibis Deira City Center) organizuje sama. Pri rezervácii hotela v Dubaji je tento prenos hotela.
Prosím, kontaktujte nás usporiadať požadovaný dátum pre mesto turné váš sprievodca.
Kategória: 3 hviezdičky
Miesto:
Že Ibis Hotel je priamo napojený na World Trade Center, najväčší výstavný priestor pre obchod na Strednom východe. Hotel je prepojený so zábavným centrom. To sa tiež nachádza len pár minút od hlavných turistických atrakcií Dubaja. Môžete dostať do centra mesta len 8 km, na letisko je to asi 10 km ďaleko. Na najbližšiu pláž je 15 km ďaleko.
Adresa:
Ibis World Trade Centre
Sheikh Zayed Road
Dubaj - Spojené arabské emiráty
Tel .: (971) 4/3324444
Fax: (971) 4/3311220
Vlastnosti:
Hotel je umiestnený v obdĺžnikové, moderná budova, ktorá bola postavená v roku 2003. Pri vstupe do hotela nájdete zaoblené recepcii. K dispozícii je zdvihnutý posedenie je k dispozícii a dekor je moderný a svieži. To má reštauráciu a bar. K dispozícii sú dva výťahy a 24-hodinová izbová služba je k dispozícii. K dispozícii je tiež obchod, salón krásy, práčovňa a obchodné centrum.
Ubytovanie:
Dvojposteľová
Všetky izby sú moderne a komfortne zariadené a vybavené klimatizáciou, TV, satelitný TV, telefónom s priamou voľbou a sušičom vlasov.
Spí mladšie hostí:
Pri rezervácii dvojlôžková izba pre dvoch dospelých a jedno dieťa vo veku 2-11 rokov, dieťa dostane oddelený priestor na spanie vo forme prístelky alebo rozkladacími pohovkami. Pri rezervácii dve deti v izbe rodičov môže byť zabezpečená vzhľadom na miestne pomery, žiadne ďalšie oddelené spálne. Posteľ rodičov môže byť obsadený v tomto prípade 2 dospelí a 1 dieťa. Maximálne 2 dospelé osoby a 2 deti vo veku 2-11 rokov, potvrdil v dvojlôžkovej izbe byť.
Stravovanie:
Raňajky
Pri rezervácii nocľah s raňajkami sa podáva bohaté raňajky formou bufetu.
Polpenzia
Raňajky a večere je ponúkaný s mnohých národných i medzinárodných jedál formou bufetu.
Šport a zábava:
K dispozícii sú dva tenisové kurty s reflektormi, dve klimatizované squashové kurty a fitnes centrum.
V centre mesta nájdete mnoho nákupných a zábavných podnikov.
Poznámka o predpisoch batožinových/board-Stravovanie:
Príspevok a jedla zadarmo batožina môžu líšiť v závislosti na leteckej spoločnosti.
Informujte sa v tejto sekcii:
Informácie JT Touristik batožinu/catering na palube
http://www.jt.de/gepaeckinformation
Pobytová taxa:
Prosím, na vedomie, že podľa nedávneho rozhodnutia vlády Dubaja, turistické dane v Dubaji a Jebel Ali bude účtovaný.
Turistická taxa (Tourism dirham), musí byť zaplatená osobitne na mieste v hoteli, v závislosti na klasifikácii hotela.
Čiastka za izbu a noc:
5-hviezdičkový Hotely/ubytovanie: 20 AED (cca 4 eur)
4 hviezdičkové hotely/ubytovacie zariadenia: AED 15 (cca 3 EUR)
3 a 2 hviezdičkové hotely/ubytovanie 10 AED (cca 2 EUR)
Zmeny vyhradené
Turistická daň sa neplatí u ostatných emirátov: Abu Dhabi, Ras Al Khaimah, Ajman, Sharjah, Fujairah a Umm Al Quwain.
Nezáväzné odporúčania:
V Spojených arabských emirátoch, euro je prijímaný ako platobný prostriedok (1 Euro = cca 5 dirham (AED)). S vašou debetnej karty, môžete mať vždy hotovosť. Upozorňujeme, že si môžete zaplatiť v hoteli kreditnou kartou alebo v hotovosti. NOT mi vaše debetná karta.
Nezáväzné odporúčania:
V Spojených arabských emirátoch, euro je prijímaný ako platobný prostriedok.
S vašou debetnej karty, môžete mať vždy hotovosť.
Prenos informácií:
Transfer do az cieľového letiska je zahrnutá v objednaných služieb. Budete osobne privítal na letisku určenie miestnej sprievodcom alebo hoteli s príslušným identifikáciou a prenesené do Vášho hotela.
V prípade, že hotel je rezervovaná s vlastným pohonom, je prevod nie je v cene!
Extra prestupov:
Upozorňujeme, že dodatočné náklady na objemného batožinu (napr golfové príslušenstvo, kočíky, padáku, windsurf palube alebo lyže), sa môžu vzťahovať na miestne prevodu. Tieto nie sú zahrnuté v cene zájazdu, a musí byť zaplatená v hotovosti. Registrácia je pre tento účel v Ak je to nutné.
Business Class s Lufthansa:
Ak chcete vykonať prevod do business triede dokončiť, môžete túto tému k dispozícii za príplatok od € 1.600 na osobu (v dôsledku alebo dieťa). Žiadame vás, aby ste to písomne ​​ihneď po rezervácii s uvedením rezervačného čísla e-mailom na service@jt.de~~V~~aux známy. Prebieha spracovanie vašej žiadosti o prevod od Mon. do 17 hodín.
Poznámka: zadarmo rezervácie sedadiel pre rezervácie s JT Touristik GmbH:
Bezplatná miestenka je pre všetky spojenia do Dubaja, Abu Dhabi a Muscat v týchto leteckých spoločností je to možné: Emirates (EK) - Oman Air (WY) - Qatar Airways (QR) - Etihad (EY) - KLM (KL) - Air France ( AF).
Ak ste vy (núdzový východ nie je možná) chcú využiť voľné miestenky, žiadame vás písomne dať minimálne 2 dni pred odletom, s uvedením čísla rezervácie e-mailom na service@jt.de~~V~~aux známy. Spracujeme Váš miestenku od pondelka do piatku do 17 hodín.
Poznámka: Železničná Fly Pre rezervácie s JT Touristik GmbH:
U letov s Emirates Airlines (EK), Lufthansa (LH), SriLankan Airlines (UL) a Qatar Airways (QR) je možné objednať Rail Fly za príplatok k. Ak chcete využiť Rail Fly, žiadame vás, aby to písomne ​​v deň vášho pohybu rezervácie do 20:00 hodín s číslom vašej rezervácie e-mailom na service@jt.de~~V~~aux známy.
Pre Vašu informáciu:
My Vás upozorniť, že pre nočné lety, ktoré vykonali čas príchodu vo 05:00 hodín ráno a neskôr majú v cieľovej oblasti, check-in do hotela až v deň príchodu od 14:00 hod.
Ak je na spiatočný let je nočný let, s časmi odchodu od 03:00 hodín v dopoludňajších hodinách od cieľového priestoru, odchodu do hotela vo 12:00 hodín predchádzajúceho dňa.
Predčasné check-in alebo neskorý check-out - rozšírenie využitia izieb za príplatok v závislosti od dostupnosti, po konzultácii na recepcii!
Je možné, dazuzubuchen jednu noc navyše príplatok pred odletom. Berte prosím, obráťte sa na zákaznícky servis.
Psy nie sú povolené v hoteli.
Dôležité informácie:
V Spojených arabských emirátoch je veľa konštrukcie, s miernym hlukom a malé obmedzenia pozorovacích Možno teda očakávať. Pochopte prosím, že nemáme žiadny vplyv.
Informácie o požiadavkách vstupné a VISA:
Vstup do Spojených arabských emirátov, nie je možné s občianskym preukazom! Cestovný pas musí u očakávaného odchodu najmenej šesť mesiacov platnosti.

Občania týchto krajín nepotrebujú víza pred príchodom:
Nemecko, Belgicko, Bulharsko, Dánsko, Estónsko, Fínsko, Francúzsko, Grécko, Veľká Británia, Írsko, Taliansko, Chorvátsko, Lotyšsko, Litva,
Luxembursko, Malta, Holandsko, Nórsko, Rakúsko, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Švédsko, Švajčiarsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Česká republika, Maďarsko, Cyprus, Monako, Vatikán, Island, Andorra, San Marino, Lichtenštajnsko, Spojené štáty, Austrália, (zmeny vyhradené) Nový Zéland, Japonsko, Brunej, Singapur, Malajzia a Hong Kong.

Občania ostatných krajín musia požiadať o vízum pred príchodom.
Potrebné asi 10 dní na spracovanie víza. Visa zodpovednosť, je preto Preto žiadne last minute rezervácie.
Ďalšie informácie o požiadavkách na vstup v rámci:
http://www.jt.de/einreisebestimmungen
Oznámenie o vstupe:
Hostia z Tuniska, Egypta, Alžírska a Maroka bez nemeckého občianstva alebo pobyt v Nemecku, musí očakávať, že ťažkosti pri získaní víza, a pri vstupe do Spojených arabských emirátov.
Pre Vašu informáciu:
Upozorňujeme, že rezervácie v SAE, minimálny vek pre mládež bez sprievodu musí byť starší ako 21 rokov.
Po príchode vyžadovať hotely v meste všeobecne, uloženie kreditnou kartou alebo uloženie vkladu hotovosti ako záruku za vedľajších nákladov vzniknutých. Viac informácií, vrátane o výške vkladu, sú k dispozícii na recepcii hotela.
Poznámka pôstneho mesiaca ramadánu:
Prosím, na vedomie, tradičné ramadánu, ktorý sa očakáva od 06/17/2015 sa bude konať v roku 2015 na 07/19/2015.
Počas dňa, pred západom slnka robí tentoraz pre návštevníkov tejto oblasti mierne obmedzená prevádzka hotela (napr nápoje a jedlá sa podávajú po celý deň iba v interiéri).
Nie živá hudba zábava sčítanie prebieha.
Poznámka víza:
Potrebujete pomôcť s vašej žiadosti o vízum? Naše partnerské Visa body môžu byť rýchlo a spoľahlivo, ktoré vám pomôžu v získaní potrebných vstupné dokumenty. Zákazníci JT Touristik dostanete 15% zľavu na všetky služby. Môžete použiť jednoducho nasledujúci odkaz:
www.jt.de/visum
Adaptér:
Aby bolo možné použiť vaše elektronické zariadenia, zatiaľ čo na dovolenku, odporúčame vziať si so sebou adaptér.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 100 %
Poloha 100 %
Izby 83 %
Strava 100 %
Personál 100 %
93%
Celkové hodnotenie
1 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre ibis World Trade Center Dubai ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - ibis World Trade Center Dubai

Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 06.05.2021 01:05:37
Koľko stojí zájazd do hotela ibis World Trade Center Dubai?
Cena zájazdu je od 645€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 08.05.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 34°C a teplota vody 27°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Dubai.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 08.04.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 5:30 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia