Upresnite svoje filtrovanie

Ercilla Bilbao 

  • Španielsko
  • Španielsko
  • Severné Španielsko - pobrežie Atlantiku
  • Bilbao
17 °C
teplota vzduchu
14 °C
teplota vody
2:00 h
dĺžka letu
cca 0:15 h
Od letiska
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Tento luxusný hotel má centrálnu polohu v rušnej obchodnej štvrti mesta a v blízkosti múzea Guggenheim. Pripojenie na verejnú dopravu priamo pred hotelom (asi 10 metrov) vám umožní ľahko dosiahnuť vaše destinácie v meste. Najbližšie golfové ihrisko je vzdialené asi 10 km.
vybavenie:
Hotel ponúka 9 apartmánov, 117 jednolôžkových a 207 dvojlôžkových izieb. Recepcia je otvorená 24 hodín. Výťah vedie na väčšinu poschodí. K dispozícii je šatňa, trezor a služba výmeny valut. Hostia majú prístup na internet prostredníctvom WiFi vo verejných priestoroch. K dispozícii je bezbariérové ​​zariadenie. K ďalším zariadeniam patrí TV miestnosť. Pri príchode autom si môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. Ďalšie služby zahŕňajú lekársku pomoc, prekladateľské služby, izbovú službu a práčovňu.
ubytovanie v rodinnom dome:
V izbách je kúpeľňa - klimatizácia a kúrenie tiež poskytujú správne vnútorné prostredie. Izby s kobercom majú manželskú posteľ. K dispozícii je tiež trezor a minibar. K dispozícii je aj mini chladnička. Najlepšie rekreačné pohodlie patrí prístup na internet, telefón, TV, rádio, stereo a WiFi. Kúpeľne sú vybavené sprchou a vaňou. K dispozícii je tiež sušič vlasov. Ubytovanie ponúka rodinné izby a izby pre nefajčiarov.
Šport / Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú k dispozícii športové a zábavné možnosti hotela. K dispozícii je množstvo možností, vrátane posilňovne a kúpeľov. Zábavu a zábavu ponúka diskotéka.
stravovanie:
Možnosti stravovania zahŕňajú jedáleň, kaviareň a bar. Bohaté raňajky formou bufetu zabezpečujú dobrý štart do dňa. Na obed a večeru si môžete vybrať medzi à la carte a menu. K dispozícii sú aj špeciálne jedlá vrátane diétnych jedál.
kreditnej karty:
Hlavné kreditné karty ako American Express, Visa, Diners Club, JCB a MasterCard sú akceptované ako spôsob platby.
Poznámka:
V každom prípade obdržíte konkrétnu službu, ktorú si rezervujete a potvrdíte (pokiaľ ide o stravu, kategóriu izieb atď.). Ak nebudú žiadne konkrétne sľuby týkajúce sa rozsahu služieb, obdržíte ubytovanie so raňajkami (alebo bez stravy) v štandardnej kategórii izieb.
Voliteľné využívanie hotelových zariadení (napr. Solárium, parný kúpeľ, internet, parkovisko atď.) Nie je zahrnuté a takmer vždy podlieha poplatku a platí sa na mieste, pokiaľ nie je v opise výslovne opísané inak.
V určitých destináciách môžu vzniknúť dodatočné náklady na mieste, napríklad prostredníctvom mestskej dane, kultúrnej dotácie atď. Výška sumy určuje príslušné mesto, informujte sa pred odchodom.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Ercilla Bilbao ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Ercilla Bilbao

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 08.03.2021
Je hotel Ercilla Bilbao kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Obsadenosť je často obmedzená, najmä na recepcii a v spoločných priestoroch. Služby parkovania a žehlenia môžu byť obmedzené. Interné stravovacie služby musia byť v súlade so všeobecnými dezinfekčnými a spoločenskými dezinfekčnými opatreniami, ako aj s obmedzenými otváracími hodinami. Môžu existovať dočasné obmedzenia počtu hostí v každom stole. Všetky služby cestovného ruchu by mali zabezpečiť bezpečnosť každého na základe troch základných zásad: Sociálne dištancovanie, hygiena a zodpovedné správanie. Opatrenia sa môžu v prípade potreby zmeniť s cieľom reagovať na miestnu situáciu COVID-19.
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 24.03.2020 23:03:48
Koľko stojí zájazd do hotela Ercilla Bilbao?
Cena zájazdu je od 553€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 07.05.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 17°C a teplota vody 14°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie v Severnom Španielsku.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 07.04.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:00 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia