Covid-19 v Španielsku: Vstup a návrat voľný
Upresnite svoje filtrovanie
67%
Hodnotenie
67%
Hodnotenie
Španielsko Španielsko
 Španielsko, Costa Blanca & Costa Calida, Benidorm  Španielsko, Costa Blanca & Costa Calida, Benidorm

Cabana 

Cabana 

2:00 h
32 °C
32 °C
25 °C
cca 1:00 h
cca 1:00 h
715 €
715 €
cena hotela od
cena hotela od
67%
Cabana
3 recenzií
od 715 €

Cabana

Odporúčanie 33 %
Poloha 78 %
Šport a zábava 25 %
Izby 62 %
Strava 67 %
Personál 67 %
67%
Celkové hodnotenie
3 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Umiestnenie:
Tento príjemný hotel sa nachádza v turistickej oblasti Benidorm, iba 800 metrov od piesočnatej pláže "Poniente" preč. V centre mesta, s mnohými obchodmi, bary, reštaurácie a ďalších zábavných podnikov, je len asi 500 m od hotela. Verejná doprava zastávka je cca 300 metrov od hotela.
Vlastnosti:
Hotel bol postavený v 1971st Radi ústrety hosťom v celkom 247 izieb, Srdečne Vás vítame. V klimatizovaný zariadení, hostia sú vítaní do 24 hodín sa dostavili k odbaveniu/out službu v lobby s 24-hodinová recepcia a. Výťah vedie k väčšine poschodí. Sú vybavené bezpečnostnou schránkou. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim, aby zostali v kontakte s okolitým svetom. Salónik Business hotel:. Reštaurácia, kaviareň a bar, sa deti môžu odreagovať na ihrisku, na ich srdcia obsah. Medzi ďalšie zariadenia v ubytovanie patrí TV miestnosť a herňu. Tí, ktorí prídu autom, môžu opustiť svoje vozidlo na parkovisku pri dome. Dostupné možnosti zahŕňajú lekársku pomoc, izbová služba, práčovňa a kaderníctvo.
ubytovanie
V izbách je klimatizácia, centrálne kúrenie a kúpeľňu. Vo väčšine izieb má balkón pre pohľady poskytuje. Postieľky pre malé hostí sú k dispozícii. Všetky izby majú telefón, TV a trezorom.
Šport/Zábava:
Hotel má vonkajší a detský bazén. Hostia môžu relaxovať v ležadlách pod slnečníkmi na slnečnej terase. V bare pri bazéne sú k dispozícii osviežujúce nápoje. Variety ponúkajú rôzne ponuky, vrátane golf, stolný tenis, biliard, kúpeľné centrum a solárium. Animačný tím pojať zábavné programy pre deti i dospelých.
Stravovanie:
Existujú rôzne stravovacie služby sú k dispozícii pre rezerváciu. Hostia si môžu vybrať medzi polpenziou a plnou penziou. Ako Stravovanie Raňajky, obedy a večere sú ponúkané. V prípade potreby, rovnako ako diétne jedlá sa pripravujú.
kreditnej
Prijímame kreditné karty doma: American Express, Visa a MasterCard
Poznámka:
Získate každý z vás skutočne rezervované a potvrdené výkon (z hľadiska stravovacích služieb, typ izby, etc.). Pokiaľ ide o žiadne konkrétne záväzky boli vykonané rozsahu, zostaneš s raňajkami (alebo vlastné stravovanie). V štandardnej kategórie izieb
Voliteľné použitie hotelových zariadení (napr solárium, parné kúpele, internet, parkovanie, apod) nie je v cene a zaplatiť cenu, a takmer vždy na mieste, pokiaľ nie je inak výslovne popísané v špecifikácii.
V niektorých mestách môžu vznikať dodatočné náklady na mieste, napríklad, by mestská daň, daň na podporu kultúry a pod Výšku sumy stanovuje každé mesto, prosím skontrolujte ešte pred odchodom.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Odporúčanie 33 %
Poloha 78 %
Šport a zábava 25 %
Izby 62 %
Strava 67 %
Personál 67 %
67%
Celkové hodnotenie
3 recenzií
Ingrid S.
Termín pobytu: Jún 2016 Publikované 07.07.2016
65 %
Izba staršia ale slušná a čistá, upratujú každý deň. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Cabana

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 15.06.2021
Je hotel Cabana kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Obsadenosť je často obmedzená, najmä na recepcii a v spoločných priestoroch. Služby parkovania a žehlenia môžu byť obmedzené. Interné stravovacie služby musia byť v súlade so všeobecnými dezinfekčnými a spoločenskými dezinfekčnými opatreniami, ako aj s obmedzenými otváracími hodinami. Môžu existovať dočasné obmedzenia počtu hostí v každom stole. Všetky služby cestovného ruchu by mali zabezpečiť bezpečnosť každého na základe troch základných zásad: Sociálne dištancovanie, hygiena a zodpovedné správanie. Opatrenia sa môžu v prípade potreby zmeniť s cieľom reagovať na miestnu situáciu COVID-19.
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 21.07.2021 19:07:35
Koľko stojí zájazd do hotela Cabana?
Cena zájazdu je od 715€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 01.08.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 32°C a teplota vody 25°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie Costa Blanca & Costa Calida.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 01.07.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:00 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia