Upresnite svoje filtrovanie
90%
Hodnotenie

Four Points by Sheraton Diagonal 

  • Španielsko
  • Barcelona a okolie
  • Barcelona
14 °C
teplota vzduchu
12 °C
teplota vody
2:00 h
dĺžka letu
cca 0:15 h
Od letiska
90%
Four Points by Sheraton Diagonal
6 recenzií
od 589 €

Four Points by Sheraton Diagonal

Odporúčanie 83 %
Poloha 92 %
Izby 88 %
Strava 87 %
Personál 92 %
90%
Celkové hodnotenie
6 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Miesto:
Hotel sa nachádza na Avda. Stanica metra Diagonal "Sláva" (300 m).
Vybavenie:
Hotel má 154 izieb, kaviareň/reštaurácia, parkovanie (za poplatok)
Ubytovanie (k dispozícii v závislosti na ročnom období):
Všetky izby sú vkusne zariadené a vybavené kúpeľňou alebo sprchou/WC, klimatizácia, sušič vlasov, minibar, trezor, TV, telefón. Výkon môžu byť účtované poplatky.
Stravovanie (k dispozícii v závislosti na ročnom období):
Bez stravy alebo raňajky
Kategórie krajín:
3 hviezdičky
Poznámka:
V regióne Katalánsko vedie v novembri 2012 mestská daň.
Daň 0,50 -2,50 EUR na osobu/deň sa hradí priamo v hoteli.
U detí a dospievajúcich do 16 rokov nie je Splatná daň.
Zmeny vyhradené.
Táto cesta je individuálna cesta bez miestneho sprievodcu.
Prenos sa uskutočňuje na mieste na vlastnú päsť a na vlastné náklady.
Stav:
2012-03-19
Všeobecné upozornenia:
Prosím, informujte sa o aktuálnej záznam predpisy a usmernenia ministerstva zahraničných vecí pre Vašu dovolenku www.auswaertiges-amt.de alebo volajte 030-18172000.
Mali by ste tiež informovať o infekčných ochorení a očkovania a ďalších preventívnych opatrení sa v čase, prípadne lekársku pomoc treba hľadať k trombóze a iných zdravotných rizík. Ak ste závislí na niektorých liekov, informujte si čas na svojho rodinného lekára. Nie v každej krajine importované bez liekov môže byť, a niektoré lieky môžu byť vôbec alebo v zodpovedajúcej kvalite k dispozícii v cieľovej krajine. Pre všeobecné informácie, zdravotné úrady, lekári so skúsenosťami v cestovnom lekárstve, tropickej medicíny, cestovná medicína informačné služby alebo federálny Centrum pre zdravotnej výchovy, najmä ak je výslovne, as informáciami z ministerstva zahraničných vecí http://www.auswaertiges-amt.de
Ponuka pre rezerváciu hotelov v Turecku, Egypte, Spojených arabských emirátov, Bulharska, na pobreží Costa de la Luz alebo Veľkej Británii je platná len pre cestovné účastníkov, ktorí si rezervovali let pricestuje z Nemecka, Rakúska, Švajčiarska a krajín Beneluxu, rezidencie majú v týchto krajinách, a môže taký dôkaz poskytnúť. Hotelieri majú nárok, bez dostatočné dôkazy o mieste, dodatočných platieb požadovať alebo odmietnuť rezerváciu.
Poznámka k rezervácii, vrátane letov:
Ak máte jeden nízkonákladová letecká spoločnosť, ako EasyJet (U2), Sky Airlines (SKY), nemčina (4U), Ryanair (FR), TUIfly (X3), Germania (GEXX), Sun Express (XQ), Norwegian Air Shuttle (DY a Transavia (HV) zaslali), vezmite prosím na vedomie nasledujúce dôležité informácie. Vďaka leteckej spoločnosti už bolo spomenuté žiadny voľný stravovanie je súčasťou na palube. Potraviny a nápoje sú k dispozícii vo väčšine prípadov za poplatok. Je to batožina do 20 kg na osobu v cene, okrem Transavia (HV), TUIfly (X3) a spoločnosťou Ryanair (FR) do 15 kg na osobu. Ďalšie batožinu do batožinového vedomia podmienky na príslušných webových stránkach. Aplikácia špeciálnych služieb (napr. miestenka, športové vybavenie, špeciálne potraviny, atď) nie je možné.
Check-in informácie Lety s EasyJet (U2) od 23:04:13:
Check-in pre lety s leteckou spoločnosťou EasyJet môže byť vykonané v www.easyjet.com/de od 30 dní 2 hodiny pred plánovaným odletom výhradne prostredníctvom on-line check-in. To platí pre spiatočný let a musia byť vykonávané nezávisle vás. Pre viac informácií, obráťte sa na cestovné doklady. Pre následne vydané palubnej vstupenky na letisku bude znamenať dodatočné náklady.
Poznámka cestovať bez prevodu:
Ak ste si rezervovali dovolenku bez prevodu dovolenky a po 18 hodinách dorazí na váš rezervovanom hotela, informujte prosím majiteľa pred príchodom, takže rezervovať služba je poskytovaná.
(August 2012 až zmenené bez predchádzajúceho upozornenia).
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 83 %
Poloha 92 %
Izby 88 %
Strava 87 %
Personál 92 %
90%
Celkové hodnotenie
6 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Four Points by Sheraton Diagonal ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Four Points by Sheraton Diagonal

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 01.07.2020
Je hotel Four Points by Sheraton Diagonal kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Po prijatí kráľovského dekrétu č. 21/2020 č. 9/6/2020 musia hotely a iné turistické zariadenia spolu s príslušnými orgánmi zabezpečiť uplatňovanie opatrení týkajúcich sa kapacity, dezinfekcie, prevencie a obnovy, ktoré sú potrebné na zabránenie preplnenosti. Okrem toho musia zákazníci a pracovníci udržiavať bezpečnostnú vzdialenosť najmenej 1,5 metra v každom stave. Osobitná pozornosť sa vyžaduje v spoločných priestoroch s uplatňovaním prísnych hygienických opatrení. Autonómne regióny sa môžu rozhodnúť vrátiť sa do predchádzajúcej fázy (s obmedzeniami) podľa epidemiologickej situácie.
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 22.02.2021 06:02:46
Koľko stojí zájazd do hotela Four Points by Sheraton Diagonal?
Cena zájazdu je od 589€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 26.02.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 14°C a teplota vody 12°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie v Barcelone a okolí.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 26.01.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 2:00 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia