Upresnite svoje filtrovanie
85%
Hodnotenie

Hilton Vienna Plaza 

  • Rakúsko
  • Rakúsko
  • Viedeň a okolie
  • Viedeň
19 °C
teplota vzduchu
14 °C
teplota vody
0:20 h
dĺžka letu
cca 0:30 h
Od letiska
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Odporúčanie 84 %
Poloha 88 %
Šport a zábava 67 %
Izby 80 %
Strava 87 %
Personál 88 %
85%
Celkové hodnotenie
19 recenzií
Frantisek
Termín pobytu: Júl 2020 Publikované 30.07.2020
17 %
Boli sme ubytovaní v hoteli Hilton Plaza Viedeň, prišli sme tam dve rodiny, že potrebujeme 3 izby, na recepcii nám povedali, že máme čakať 4 hodiny, na tom by ani nebolo nič zlé, tak sme išli zatiaľ do mesta, samozrejme, deti mali so sebou dva malé vankúšiky, ktoré si zabudli na recepcii a keď sme sa vrátili po 4 hodinách, tak sme sa pýtali na recepcii, či nenašli tie vankúšiky, povedali, že nie, zaplatili sme za 3 izby aj s raňajkami na dve noci plus parkovanie 1530 eur, druhý deň sme išli na celý deň do Prátru, ja som si nechal v pootvorenom trezore kľúče od auta, doklady a kľúče od bytu, večer, keď sme sa vrátili na izbu o 23 hod, tak som si všimol, že mi z otvoreného trezora zmizlo všetko, tak som išiel na recepciu sa opýtať, že ktorá upratovačka alebo kto bol na izbe, že mi odtiaľ všetko zmizlo, tak mi povedali, že tam nikto nebol. Žiadal som, aby mi okamžite zavolali nejakého nadriadeného a samozrejme som požadoval, aby volali políciu, na to mi odpovedali, že sa to bude riešiť druhý deň, manželka bola na recepcii, už to tam sa nejako začalo riešiť, ale ja som ešte išiel na izbu popozerať šuflíky a všetko som tam prehľadal, či náhodou, ak tam bola upratovačka, či to nedala niekde do šuflíka, samozrejme, som to tam nenašiel, ako som vychádzal z mojej izby, tak na chodbe som zbadal dve upratovačky, ako skúšajú kartičky od izieb a klopali zaradom na izby, ja som sa vrátil na recepciu a požadoval som, nech volajú políciu, tá slečna na recepcii bola dosť nepríjemná a chcela mi dať vyplniť nejaké tlačivo za stratené veci, tak som povedal manželke, nech ide na izbu, ako sa ona vrátila, tak pozerala aj ona, či nenájde tie stratené veci a samozrejme, našla ich hodené v našom cestovnom kufri medzi vecami, ktoré sme mi predtým dvakrát skontrolovali, tak to museli hodiť tam tie dve upratovačky, ktoré som stretol na chodbe a najväčší gól bolo posledné ráno, keď sme odchádzali, odovzdali sme kľúče od izieb, tak nám ešte povedali, že máme zaplatiť 22 eur za raňajky, tak som sa opýtal, že prečo, keď sme to už zaplatili prvý večer za všetko, tak odpoveď znela, že nás tam bolo veľa. Nikdy viac už v živote nevkročím do žiadneho hotela Hilton po týchto skúsenostiach. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Hilton Vienna Plaza

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 08.03.2021
Je hotel Hilton Vienna Plaza kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?
Hotely sú uzavreté pre turistov. Povolené je len nevyhnutné cestovanie (napr. v prípade podnikov, ktoré sa nemôžu oneskoriť).
Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 10.12.2019 21:12:52
Koľko stojí zájazd do hotela Hilton Vienna Plaza?
Cena zájazdu je od 558€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 09.05.2021 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 19°C a teplota vody 14°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne..
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 09.04.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 0:20 h.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia