• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?

Hacienda Tres Rios Resort Spa & Nature Park 

  • Mexiko
  • Mexiko
  • Riviera Maya
  • Playa del Carmen/ Playacar
28 °C
teplota vzduchu
27 °C
teplota vody
11:50 h
dĺžka letu
cca 0:45 h
Od letiska
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Tento plážový hotel sa nachádza priamo na piesočnatej pláži rezortu Riviera Maya. Najbližšia atrakcia je Xcaret (15 km). Centrum mesta je vzdialené asi 5 km. Najbližšie mesto Playa del Carmen je vzdialené asi 13 km. Letisko: CUN približne 55 km.
vybavenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z hlavných a niekoľkých prístavov a má 255 izieb rozložených na 4 poschodiach. Interiér zahŕňa lobby, 24-hodinovú recepciu, trezor, lobby bar, 2 výťahy, kiosk, obchod a 2 bary, ako aj WiFi (vo verejných priestoroch). K vybavenosti patrí niekoľko reštaurácií (à la carte, medzinárodné, talianske a miestne) s klimatizáciou a terasou. V hlavnej reštaurácii si hostia môžu podávať švédske stoly. Bazén zahŕňa niekoľko bazénov, bar pri bazéne (sezónne) a integrovaný detský bazén. Slnečníky sú k dispozícii na pláži a pri bazéne. Hostia hotela môžu využívať uteráky a matrace na bazéne.
Ubytovanie (podľa sezóny):
Junior apartmá: Sú vybavené vaňou alebo sprchou / WC, sušičom vlasov, klimatizáciou, satelitnou TV, WLAN, telefónom, minibarom (možno za poplatok), trezorom na prenájom a balkónom alebo terasou.
Stravovanie (v závislosti od dostupnej sezóny):
All inclusive
Pre all inclusive: raňajky, obedy a večere formou bufetu. Občerstvenie počas dňa. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje podľa karty All inclusive sú zahrnuté v inzerovaných časoch na príslušných otvorených pruhoch. Dovážané nápoje a všetky ďalšie doplnky, ako sú čerstvo lisované ovocné šťavy za poplatok.
Deti (v závislosti od sezóny):
- Detský bazén integrovaný v bazéne
- detské postieľky (za poplatok)
Šport / Zábava (v závislosti od sezóny):
- v prípade potreby za poplatok: fitnescentrum, požičovňa bicyklov, masáže, sauna, solárium, kúpele, slnečná terasa vo wellness centre
- Miestne cestovné kancelárie ponúkajú tieto športy alebo zariadenia (za poplatok, ak je to potrebné): Golfové ihrisko
- zábava pre dospelých
Ostatné:
- Akceptované spôsoby platby: American Express, Euro / Master Card, Visa
- Služba concierge, Práčovňa (za poplatok), Žehliaca služba (za príplatok)
- Čistenie izieb
- Parkovanie
- Napätie: 110 voltov
Kategória krajiny:
5 hviezdičiek
Všeobecné poznámky:
Poznámka:
Podľa nášho názoru hotelový komplex nie je vhodný pre ľudí so zníženou pohyblivosťou.
Poznámka:
Aktuálne cestovné, bezpečnostné a lekárske informácie pre občanov EÚ vám budú zaslané pred rezerváciou v dôsledku našich požiadaviek na informácie pred uzavretím zmluvy
poskytnutá vašou cestovnou kanceláriou. Na internetových portáloch vám tieto informácie predvedú pred rezerváciou.
Poznámka:
Informujte sa o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Ak máte rezervovaný let, propagácia sa uskutoční v triede Economy.
Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že pre špeciálnu a športovú batožinu môžu vzniknúť náklady na prepravu.
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania odísť na povinné zastávky v blízkosti hotela. Vďaka umiestneniu niektorých hotelov (napr. V pešej zóne) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu door-to-door. V tomto prípade vás vodiči odpojí v najbližšom možnom mieste k ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru ako aj hotel, ktorý ste si objednali, ak by počas príchodu mali dôjsť k oneskoreniam vo vašom lete.
Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že uvedené hotelové zariadenia, jedlá, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nie je k dispozícii v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré oblasti areálu a šport a zábava kMôžu byť tiež zatvorené bez ohľadu na obsadenosť a počasie alebo zrušené počas tohto obdobia.
Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.
Poznámka:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník musí mať 18 rokov.
Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že dorazíte mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím Váš rezervovaný hotel pred príchodom.
Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 v rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.
Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestne.
Informácie o nočných letoch:
Upozorňujeme, že hotelové izby sú zvyčajne k dispozícii v deň príchodu iba od približne 14 hodín. Ak prídete pred 3:59 ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že pri príchode od 1. septembra 2017 bude aplikovaná ekologická daň (Ecotasa) pre trvalo udržateľný cestovný ruch. Ekologickú daň vo výške približne 20 MXN za izbu a noc platí zákazník priamo na mieste (v MXN alebo USD) a nie je zahrnutý do ceny zájazdu. (Zmeny sú vyhradené)
Poznámka:
Berte na vedomie aktuálne vstupné a očkovacie predpisy, ako aj aktuálne informácie od nemeckého ministerstva zahraničných vecí pre Mexiko! Pri vstupe cez USA dodržujte predpisy o vstupe a očkovaní, ako aj aktuálne informácie nemeckého spolkového ministerstva zahraničných vecí (to platí aj pre lety s medzipristátiou v USA, aj keď tranzitná oblasť nie je ponechaná).
Prisťahovalectvo Mexiko: Nemeckí občania potrebujú pas, ktorý musí platiť minimálne 6 mesiacov po návrate.
Vstup cez USA: pre nemeckých občanov je vstup možný bez víza so strojom čitateľným pasom. Občania všetkých krajín zúčastňujúcich sa Programu bezvízového styku USA musia od 12. januára 2009 sprístupniť svoje osobné údaje a informácie o cestovaní na webovej stránke Ministerstva vnútornej bezpečnosti na adrese https://esta.cbp.dhs.gov 3 dni pred odchodom. Od 1. augusta 2008 je možná elektronická prihláška na dvojročné platné povolenie na vstup online na vyššie uvedenú webovú stránku.
Okrem toho môžu byť letecké lístky vydané iba vtedy, ak je včas k dispozícii "údaje o cestujúcich v bezpečnej leteckej doprave". Za týmto účelom pošlite e-mail na adresu service@ferien-touristik.de v deň rezervácie s celým menom všetkých spoluobčanov (vrátane vášho krstného mena), ako sú uvedené v biometrickom pasu, ako aj dátum narodenia a pohlavie všetkých cestujúcich. V prípade neskorého prenosu údajov môžu vzniknúť dodatočné náklady na vystavenie letenky. Váš organizátor postúpi tieto údaje dôverne príslušnej leteckej spoločnosti.
Dôležité: Všetky osobné údaje v cestovných dokladoch musia zodpovedať 100% informácií v cestovnom doklade. Upozorňujeme na rezerváciu.
Keďže predpisy sú neustále aktualizované, navštívte domovskú stránku amerického veľvyslanectva, kde nájdete podrobné informácie: www.usembassy.de
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Hacienda Tres Rios Resort Spa & Nature Park ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Hacienda Tres Rios Resort Spa & Nature Park

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30