Rozšírené vyhľadávanie

Filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

  • Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
Doprava
Miesto odchodu

Somerset Inn 

  • Maledivy
  • Maledivy
  • Maledivy
  • Male (mesto)
33 °C
teplota vzduchu
29 °C
teplota vody
9:20 h
dĺžka letu
cca 0:15 h
Od letiska
Somerset Inn
od 844 €

Somerset Inn

Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 3,5 hviezdy
miesto:
"Somerset Inn" sa nachádza v lokalite Male na Maldivách.
adresa:
Villa Aazamaan
Kulhidhoshu Magu
Muž 20288
vybavenie:
Hotelovým hosťom je k dispozícii služba stráženia detí a starostlivosť o deti. WiFi vo verejných priestoroch umožňuje cestujúcim zostať v kontakte s okolitým svetom. K dispozícii je aj kyvadlová doprava.
Check-in / check-out:
Upozorňujeme, že časy registrácie a odchodu sa môžu v jednotlivých hoteloch líšiť. Očakáva sa, že váš check-in sa uskutoční medzi 12:00 a 16:00, a check-out sa očakáva medzi 10:00 a 14:00. Ak potrebujete ďalšie informácie o registrácii a odhlásení, kontaktujte prosím recepciu. Všetky informácie bez záruky.
ubytovanie v rodinnom dome:
V izbách je kúpeľňa a klimatizácia zaisťuje príjemné vnútorné prostredie. Hostia môžu pohodlne spať na manželskej posteli. Súčasťou vybavenia je aj príslušenstvo na prípravu kávy / čaju. Komfortné vybavenie s prístupom na internet, TV a Wi-Fi zaručuje rôzne komunikačné a zábavné možnosti. Vybavenie izieb zahŕňa papuče. V kúpeľni je sprchovací kút. Na každodenné použitie je k dispozícii sušič vlasov a župany.
Informácie o možnostiach spánku:
Upozorňujeme, že prístelka je možná od troch osôb. Prístelka môže byť tiež vo forme rozkladacej pohovky alebo prístelky.
stravovanie:
K dispozícii je reštaurácia. Raňajky si môžete vybrať.
Zelená daň:
Upozorňujeme, že niektoré hotely na Maldivách účtujú ekologickú daň vo výške okolo 6 USD na osobu a noc. Tento poplatok nie je zahrnutý v cestovnej cene a musí ho zaplatiť hosť na mieste v hoteli. (Zmeny vyhradené)
Dôležitá poznámka pre rezerváciu izieb pre seniorov:
Izby pre seniorov je možné rezervovať iba pre cestujúcich starších ako 60 rokov. Táto veková požiadavka musí byť splnená pre všetkých cestujúcich, ktorí zaberajú izbu. Ak nie sú uvedené podmienky splnené, cestujúcim na mieste vzniknú ďalšie náklady.
Vybavenie izieb pre seniorov vo všeobecnosti zodpovedá štandardným izbám.
Poznámka pre ľudí so zníženou pohyblivosťou:
Tento produkt sa všeobecne používa pre ľudí so zníženou pohyblivosťou. Prosím, informujte sa u svojho rezervačného agenta pred rezerváciou, či stále vyhovuje vašim individuálnym potrebám!
Prevod dodatočných nákladov:
Upozorňujeme, že za prepravu na mieste sa môžu účtovať dodatočné poplatky za objemnú batožinu (napr. Golfové doplnky, kočíky, padáky, surfy alebo lyže). Nie sú zahrnuté v cestovnej cene a musia sa zaplatiť v hotovosti. Registrácia je nutná vopred.
Dodatočné náklady na vnútroštátny prevod:
Limit batožiny pre vnútroštátne transfery sa môže líšiť od limitu batožiny leteckej spoločnosti. Ak je batožina príliš ťažká, môžu vzniknúť ďalšie náklady.
Poznámka k predpisom o batožine / stravovaní:
Príspevok na batožinu a jedlo sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti. Podrobné informácie získate od zákazníckeho servisu.
Poznámka k požiadavkám na vstup:
Požiadavky na vstup sa môžu líšiť v závislosti od krajiny cesty. Podrobné informácie získate od zákazníckeho servisu.
Dôležité informácie pre hostí s pobytom mimo Európskej únie:
Uvedené ceny platia iba pre cestujúcich s pobytom v EÚ, EHP a Švajčiarsku. Ak tieto požiadavky nie sú splnené, môže hoteliér odmietnuť ubytovanie alebo požiadať o príplatok na mieste.
Správanie Poznámka:
Hotel sa nachádza na ostrove obývanom miestnymi obyvateľmi. Hostia ostrova z právneho hľadiska nemôžu počas svojho pobytu nosiť bikiny alebo podobné plavkynosiť. Verejná konzumácia alkoholu je tiež zakázaná. Je však možné organizovať výlety na piknikové ostrovy, na ktoré sa tieto nariadenia nevzťahujú.
Informácie o nočných letoch:
Chceli by sme vás upozorniť na skutočnosť, že v prípade nočných letov, ktoré majú čas príletu 4:00 a neskôr v cieľovej oblasti, sa odbavenie v hoteli neuskutočňuje skôr ako o 14:00 v deň príchodu (v závislosti od miestnych odchýlok).
Ak je spiatočným letom nočný let s časom odletu do cieľovej oblasti do 4:00 hodín, check-out v hoteli bude nasledujúci deň o 12:00 (s výhradou miestnych zmien).
Predčasné check-in alebo late check-out - rozšírenie používania miestnosti je možné za príplatok, podľa dostupnosti po konzultácii s recepciou hotela!
Je možné si rezervovať ďalšiu noc pred odchodom za poplatok. Obráťte sa na zákaznícky servis.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Somerset Inn ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Somerset Inn

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30