Rozšírené vyhľadávanie

Filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

  • Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
Doprava
Miesto odchodu

Islazul Sotavento Villa 

  • Kuba
  • Kuba
  • Varadero
  • Varadero
31 °C
teplota vzduchu
27 °C
teplota vody
10:50 h
dĺžka letu
cca 2:30 h
Od letiska
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Hotel má výhodnú polohu v centre mesta Varadero a ponúka mnoho príležitostí na objavovanie tejto oblasti.

vybavenie:
Rôzne zariadenia a služby ubytovania poskytujú hosťom uvoľnený a pokojný čas. Okrem supermarketu nájdete aj ďalšie obchody.

ubytovanie v rodinnom dome:
V izbách je kúpeľňa, klimatizácia môže byť použitá na ovládanie vnútornej klímy. Vo väčšine izieb je štandardne k dispozícii balkón. Izby majú telefón a TV. V kúpeľniach je sprchovací kút.

stravovanie:
Hostia sú rozmaznávaní kulinárskymi špecialitami v à la carte reštaurácii.

Šport / Zábava:
Pre flexibilné voľnočasové aktivity sú na výber športové a zábavné možnosti domu. Osviežujúce osvieženie zaručuje vonkajší bazén. Na slnenie pozvať ležadlá. K dispozícii je aj snack bar pri bazéne. Hotelový zábavný tím pripravuje zábavné programy pre deti a dospelých.

Poznámky:
Upozorňujeme, že všetci hostia, ktorí nemajú pobyt v EÚ, môžu v cieľovej oblasti zažiť problémy s registráciou v hoteli s „výhradami hotelových rezervácií“. V takom prípade majú hotelieri právo požadovať následnú platbu na mieste alebo rezerváciu odmietnuť!

VSTUPNÉ PRAVIDLÁ PRE CUBU ::
Občania Nemecka potrebujú turistickú kartu a pas na vstup na Kubu aspoň šesť mesiacov. Vstupy dieťaťa do pasu rodiča už nie sú povolené, takže každé dieťa potrebuje svoj pas. Turistická karta je k dispozícii na kubánskom veľvyslanectve v Nemecku a na niektorých leteckých spoločnostiach na letisku a platí do 30 dní. Možné je jednorazové predĺženie o ďalších 30 dní. Pre dlhšie pobyty je potrebné vízum. Víza alebo turistické karty sa nevydávajú na hraniciach. Letecké spoločnosti pred odchodom z Nemecka v zásade skontrolujú, či sú prítomné víza alebo turistická karta a v prípade potreby odmietnu vzlet.

Každý kubánsky cestujúci je povinný preukázať, že má zdravotné poistenie platné pre plánovanú dĺžku pobytu na Kube. Doklad o povinnom poistení, poistnom liste alebo poistnej karte príslušného cestovného zdravotného poistenia by mal byť v španielskom jazyku. Ak chcete získať ďalšie a podrobnejšie informácie, kontaktujte, prosím, veľvyslanectvo Kuby pred odchodom.

Občania iných národností sa informujte o podmienkach vstupu na veľvyslanectvo Kuby.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Islazul Sotavento Villa ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Islazul Sotavento Villa

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
Zatvorené do odvolania
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30