• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?

Islazul Las Terrazas 

  • Kuba
  • Kuba
  • Atlantické pobrežie - sever
  • Playa del Este
27 °C
teplota vzduchu
28 °C
teplota vody
11:10 h
dĺžka letu
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 2 Hviezdičky
miesto:
Tento hotel sa nachádza v blízkosti pláže a len asi 20 minút od centra Havany. K dispozícii sú rôzne reštaurácie a bary v okolí. letiska Havana je len niečo málo cez 45 km od hotela.
adresa:
Avenida Las Terrazas e / 10
Rotonda
Havana
Tel .: +53 7 971315
Fax: +53 7 971315
vybavenie:
Apartmánový hotel má 154 izieb. Služby zahŕňajú vstupnú halu s recepciou, tri reštaurácie a dva bary. Vonku je k dispozícii bazén s lehátkami a slnečníkmi zdarma. Wi-Fi je predmetom poplatkov. V závislosti od dostupnosti je k dispozícii za poplatok parkovanie. Domáce zvieratá nie sú povolené v hoteli.
ubytovanie v rodinnom dome:
Apartmán s 1 spálňou
(Asi 75 m²) Všetky izby majú spálňu, obývacia izba s kuchynským kútom a kúpeľňou. K vybaveniu patrí televízia, klimatizácia, stôl a balkón alebo terasu.
Apartmán 2 spálne
Táto izba (cca 90 m²), má spolu dve oddelené spálne s inak rovnaké vybavenie ako apartmán 1 spálňa.
stravovanie:
raňajky
Môžete na raňajky formou bufetu (zvyčajne bufet) použitie.
polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu obvykle.
plná penzia
Raňajky, obedy a večere formou bufetu obvykle.
Výmena informácií:
Prevod do az cieľového letiska je súčasťou vašich objednaných služieb. Vítame vás osobne na cieľovom letisku v miestnym sprievodcom alebo hoteli s vhodným označením a prenesené do Vášho hotela.
Ak je hotel rezervovať s vlastným pohonom, je prevod nie je v cene!
Extra prestupov:
Upozorňujeme, že dodatočné náklady na objemné batožinu (napr golfových doplnkov, kočíky, padáku, surfových dosiek alebo lyže) sa môžu vzťahovať na miestne prevodu. Tieto nie sú zahrnuté v cene zájazdu a musí byť zaplatená v hotovosti. Registrácia je nutná pre to v predstihu.
Poznámka na batožinu predpisy / Naše jedlá:
Voľný batožinu a stravu sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.
Informujte sa, pozri:
JT Touristik informácie o batožine / Naše jedlá
http://www.jt.de/fluginformation
Poznámka o požiadavkách na vstup:
vstupné požiadavky sa môžu líšiť v závislosti od cieľa cesty.
Informujte sa, pozri:
vstupné požiadavky JT Touristik
http://www.jt.de/einreisebestimmungen
Poznámka o víza:
Cestovné na Kubu na účely cestovného ruchu sa pobytu do 30 dní iba s vízom v podobe takzvaného "turistickú kartu", je možné, ktorý je používaný spoločne s pasom pre vstup. Turistické cestovné lístky je potrebné zakúpiť pred vami prísť a sú k dispozícii na kubánskom veľvyslanectve v Nemecku a niektoré letecké spoločnosti na letisku. Ste vítaní k nášmu partnerovi vízovej bodovom kontakte získané o turistických vizitiek. Túto informáciu možno uviesť nasledujúci odkaz:
www.jt.de/visum
Prichádzajúce zo Spojených štátov:
Americká agentúra pre bezpečnosť letectva (Transportation Security Administration, TSA), ste povinní z 01.11.2010 na prenos osobných údajov o cestujúcich. Tieto údaje musia byť zaznamenané ihneď po rezervácii všetkým účastníkom cestovné pre lety do / z USA: úplný názov (ako je uvedené v cestovnom pase, vrátane všetkých krstné mená), dátum narodenia, pohlavie, a ak je prítomný, tzv číslo Náprava (to dostane. cestujúci, keď bolo potvrdené, že sa neoprávnene na "" Watch List "štát"). Kontaktujte prosím dokončiť svoje dáta na deň cestovné rezerváciu, s uvedením čísla rezervácie na e-mail s naším servisným strediskom na service@jt.de v spojení.
Pre viac informácií o http://www.tsa.gov/what_we_do/layers/secureflight
USApre všetky americké cestujúcich zaviedli elektronický proces autorizácie ESTA cestovné (tiež pre nemeckých štátnych príslušníkov) a tranzitní cestujúci. Informácie o online registračného procesu v rámci https://esta.cbp.dhs.gov/. Každý cestujúci, vrátane detí všetkých vekových kategórií, je potrebné špeciálne povolenie. Povolenie ESTA je potrebné požiadať on-line pred odchodom aspoň 72 hodín ..
Poznámka Visa:
Potrebovať pomôcť so žiadosťou o vízum? Naša partnerská víza Point môžu byť rýchlo a spoľahlivo, ktoré vám pomôžu v získaní potrebných vstupných dokumentov. Zákazníci JT Touristik tu 15% zľavu na všetky výhody služieb. Túto informáciu možno uviesť nasledujúci odkaz:
http://www.jt.de/visum
zdravotné poistenie:
Musíte mať platné zdravotné poistenie pre Kuby pri vstupe. To musí byť vydané na dobu pobytu. http://www.jt.de/einreisebestimmungen: viac informácií
Dôležitá poznámka:
Kuba je v riziku hurikány zóny Karibiku (cyklón obdobie od júna do novembra). Treba očakávať, tropické búrky, silné dažde a možno zosuvy pôdy. Cestovatelia by mala monitorovať regionálnu predpovede počasia a postupujte podľa pokynov miestnych bezpečnostných orgánov.
Nástenka Stravovanie:
Upozorňujeme, že je rýchlosť závislá na tom, či sú jedlá zahrnuté v cene pri jazde na Euro Wings. U diaľkových letov Sunexpressfluggeräte sa väčšinou používajú.
adaptér:
Aby bolo možné použiť vaše elektronické zariadenia, zatiaľ čo na dovolenku, odporúčame vziať si so sebou adaptér.
Informácie o nočných letov:
Dovoľujeme si Vás upozorniť, že sa odohráva v nočných letov, ktorý (v súlade s miestnymi odchýlok) čas príchodu vo 04:00 hodín a neskôr majú v cieľovej oblasti a check-in v hoteli len pri príchode do 14:00.
Pokiaľ sa jedná o let späť do nočného letu, s časmi odchodov od 3:00 ráno z cieľovej oblasti, a check-out v hoteli v 12:00 (miestneho Zmeny vyhradené) z predchádzajúceho dňa.
Predčasné prihlásenie alebo neskorý check-out - Rozšírenie miestností iba za príplatok v závislosti od dostupnosti po dohode na recepcii hotela!
Je možné, dazuzubuchen jednu noc navyše príplatok pred odchodom. Berte prosím, obráťte sa na zákaznícky servis.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Islazul Las Terrazas ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Islazul Las Terrazas

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30