Upresnite svoje filtrovanie
40%
Hodnotenie
40%
Hodnotenie
Grécko Grécko
 Grécko, Olympská riviéra, Nei Pori  Grécko, Olympská riviéra, Nei Pori

Chrisafis 

Chrisafis 

1:40 h
25 °C
25 °C
18 °C
508 €
508 €
cena hotela od
cena hotela od
Celkový dojem 60 %
Pláž a more 80 %
Izby 20 %
Personál 20 %
40%
Celkové hodnotenie
1 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Rýchly popis:

moderný apartmánový dom blízko pieskovej pláže v pokojnejšej časti strediska vhodný pre všetky vekové kategórie, uspokojí aj rodiny s deťmi a náročnejších klientov.


Poloha:

vzdialenosť od mora asi 100 m. V okolí apartmánového domu nájdete obchody a na blízkej plážovej promenáde množstvo reštaurácií a kaviarní. Príjemnou prechádzkou po plážovej promenáde sa dostanete do centra strediska, ktoré je vzdialené asi 200 m. Rodiny s deťmi sa môžu zabaviť v lunaparku, či na niektorom z množstva detských ihrísk, ktoré stredisko ponúka. Geografická poloha letoviska umožňuje širokú ponuku fakultatívnych výletov, ale aj v bezprostrednej blízkosti nájdete množstvo zaujímavých miest, kam sa ľahko dopravíte turistickým vláčikom, miestnym autobusom, či vlakom priamo z letoviska. Na svoje si prídu aj milovníci prírody a pešej turistiky.


Ubytovanie:

priestranné klimatizované štúdiá pre 2-4 osoby pozostávajú z jednej miestnosti vybavenej dvoma dvojlôžkami, SAT TV, kuchynským kútom (kuchynská linka, varič, chladnička, riad), kúpeľňou so sprchou a WC. Ku každej izbe prináleží balkón alebo terasa so záhradným nábytkom. Klimatizácia je za doplatok na mieste.


Stravovanie:

individuálne, možnosť dokúpenia večerí alebo polpenzie.


Pláž:

široká piesková pláž s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá a slnečníky za poplatok, vodné športy za poplatok.


Doprava:

individuálna, autobusová


V cene je zahrnuté:

9, resp. 12x ubytovanie, záverečné upratovanie, posteľná bielizeň, služby delegáta.


V cene nie je zahrnuté:

Doprava: LUX BUS 140 EUR, miestenka 8 EUR, príplatok za dvojsedadlo 85 EUR, príplatok za samostatnú dopravu bez ubytovania 30 EUR/os. a za spojenie dvoch po sebe idúcich turnusov 35 EUR/os. Povinné príplatky: pobytová taxa od 2 rokov 15 EUR/os./pobyt. Odporúčaný doplatok: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/os./deň. Poistenie opustenej domácnosti 2,20 EUR/deň, asistencia k motorovému vozidlu 2,20 EUR/deň. Ostatné doplatky: 9x večere 100 EUR/os., resp. 12x večere 135 EUR/os.,9x polpenzia 130 EUR/os., resp. 12x polpenzia 175 EUR/os. Nástupné miesta: NR, TT, BA, KN - 6 EUR, NZ, TO, PN, PE, PO, KE - 10 EUR, TN, ZH PD, DUB, NM, PP, TV, SN, HE, MI - 13 EUR, BB, ZV, ZA, MT, PB, RK, LM - 15 EUR. Upozornenie: pri autokarovej doprave je termín nástupu vždy deň pred uvedeným nástupom na ubytovanie a termín návratu deň po ukončení pobytu.


Typ stravy:

bez stravy


Informácie o krajine a stredisku:

OLYMPSKÁ RIVIÉRA Rozprestiera sa južne od mesta Thessaloniki, patrí medzi najvyhľadávanejšie oblasti Grécka, hlavne kraj Pieria. Dominantou krajiny je pyšný masív Olympu. Môžete tu obdivovať množstvo historických klenotov gréckej kultúry. Príjemná stredomorská klíma a atraktívnosť prostredia vytvárajú takmer ideálne predpoklady na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky. Trasa autobu- sových zájazdov vedie cez Maďarsko, Srbsko, Macedónsko do Grécka. NEI PORI Malebné stredisko ležiace na pobreží Egejského mora, asi 40 km južne od Paralie. Na jednej strane je lemované širokými piesočnatými plážami a na druhej strane sa nad ním týči bájne pohorie Olymp. Pobrežná promenáda ponúka mnoho možností nákupov a občerstvenia v miestnych kaviarničkách a tavernách, kde si môžete posedieť do neskorých nočných hodín. Športoví nadšenci si môžu vybrať zo širokej škály vodných a plážových športov. Letovisko je vybavené tenisovými kurtami, športovým centrom s bazénom, deti sa môžu rozptýliť v lunaparku. Každý týždeň sa tu koná trh, kde si môžete nakúpiť suveníry, oblečenie, čerstvé ovocie, zeleninu, ryby, koreniny. Turistický vláčik spája letovisko s malebnou rybárskou dedinkou Platamonas. Trasa zájazdov vedie cez Maďarsko, Srbsko, Macedónsko do Grécka.


Fakultatívne výlety:

okolie strediska Nei Pori spoznáte prostredníctvom bohatej ponuky fakultatívnych výletov. K tým najzaujímavejším patrí výlet ku kláštorom Meteory, do nezabudnuteľných Atén, zabaviť sa môžete na Gréckom večeri, do sveta gréckych bohov Vás zavedie výlet na Olymp a loďou sa môžete odviezť až k súostroviu Severné Sporady na známy ostrov Skiathos.    

Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
Celkový dojem 60 %
Pláž a more 80 %
Izby 20 %
Personál 20 %
40%
Celkové hodnotenie
1 recenzií
Michal O.
Termín pobytu: Aug 2021 Publikované 23.09.2021
40 %
Čo sa týka samotnej lokality Nei Pori, ako dovolenkovej destinácie, by som veľa výhrad nemal, možno až na trochu zanedbaný vzhľad tamojších ulíc a špakov kontrastujúcich s plážovým pieskom.. Reštaurácie, stravovanie, naozaj pestré, hoci možno miestami vyššie ceny pre našinca, ale aj o tom je dovolenka v prímorských krajinách. More naozaj príjemné, svojou hĺbkou klamúce :) s piesočnatým dnom a naozaj pekným výhľadom na pohorie Olympos. Ale pokiaľ možno, odporúčal by som sa vyhnúť ubytovaniu sa v hoteli Chrysafis, ktorý už na pohľad z vonku pôsobí trochu ošarpaným dojmom. A nemenej zanedbane vyzerajú tamojšie ,,apartmány" ktorým a taktiež službám v ňom zrejme majiteľ nevenuje patričné množstvo pozornosti. V izbách, vybavených dosť zastarale (nábytok, spotrebiče) je najväčším zádrhľom sanita. Nehovoriac o toalete na jednej z izieb orientovanej predkom k sprchovému kútu- kde by sa dalo počas vykonávania veľkej potreby si rovno aj osprchovať nohy, boli ich súčasťami aj dosť biedne spádovanie vody na podlahe, kedy na dlážke po každom osprchovaní nastala celkom pekná potopa. Rovnako tak aj kompletne mokrý záchod, nakoľko sprchovací záves obopínal v jednej línii misu aj sprchovací kút. Umývadlo, ktoré sa na tej našej po pár dňoch kompletne upchalo a dokonca následným tlakom vody sa odlomila odtoková rúra, ktorá prispela k ďalšej malej potope. Sprchovacia batéria, ktorá pamätá, súdiac podľa vzhľadu ešte antické časy. No a najväčším nemilým prekvapením bol tamojší personál, ktorý sa skladal z troch miestnych dôchodcov, ktorí nevedeli okrem slovka ,,okay" po anglicky ani ceknúť.. Čiže bolo celkom zložité sa ich opýtať prečo tam niesú a či na izbu môžeme dostať nejaké uteráky, ktoré sú podľa mňa všade v ubytovaniach štandardom. A taktiež, prečo po ich trojhodinovom upratovaní po predošlých návštevníkoch je na izbách stále v rohoch nábytku a spotrebičov prach, vo vedre v kúpeľni špinavá voda a na madle neďaleko sprchy omotané čiesi špinavé nohavičky. Takže asi toľko z mojej strany. čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Chrisafis

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 16.05.2022
Je hotel Chrisafis kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 04.09.2020 07:09:33
Koľko stojí zájazd do hotela Chrisafis?
Cena zájazdu je od 508€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 27.05.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 25°C a teplota vody 18°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie na Olympskej rivére.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 27.04.2022 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 1:40 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30