Rozšírené vyhľadávanie

Filtrujte výsledky presne podľa Vašich požiadaviek.

  • Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?

The Traditional Homes of Crete Almond Tree Villas 

  • Grécko
  • Grécko
  • Kréta
  • Elounda
16 °C
teplota vzduchu
16 °C
teplota vody
2:20 h
dĺžka letu
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
miesto:
Hotel sa nachádza v Elounde, asi 2 km od verejnej kamennej pláže "Plaka" (odporúčané kúpele). Je to dostupné autobusom / autom. Na približne 2 km sa nachádzajú nákupné a zábavné zariadenia. Najbližšie mesto Plaka je vzdialené asi 2 km. Letisko: HER približne 75 km.
vybavenie:
Klimatizovaný hotel sa skladá z dvoch hlavných budov a dvoch prístavov a skladá sa z 2 izieb rozložených na jednom poschodí. Vnútorný priestor zahŕňa trezor a WiFi (vo verejných priestoroch). Bazén zahŕňa bazén a slnečnú terasu (sezónne). Vonkajší komplex má terasu. Okrem toho môžu hostia relaxovať v hotelových záhradách. Hostia hotela môžu využívať u bazénov uteráky, slnečníky a ležadlá. Na pláži slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok.
Ubytovanie (podľa sezóny):
Vila, 2 spálne má 2 spálne, vaňu alebo sprchu / WC, sušič vlasov, klimatizáciu, satelitnú TV, Wi-Fi (možno za poplatok) a trezor (možno za poplatok).
Vila, 3 spálne má 3 spálne, vaňu alebo sprchu / WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, satelitnú TV, Wi-Fi (možno za poplatok) a trezor (možno za poplatok).
Stravovanie (v závislosti od dostupnej sezóny):
Bez jedla
Ostatné:
- prijaté platobné prostriedky: Euro / Master Card, Visa
- služba žehlenia (za poplatok), práčovňa (za poplatok)
- domáce zvieratá (na vyžiadanie a za poplatok)
- Parkovanie
- Napätie: 220 voltov
Kategória krajiny:
3 hviezdičky
Všeobecné poznámky:
Poznámka:
Berte na vedomie aktuálne informácie o cestovaní a bezpečnosti, ako aj zdravotné informácie pre nemeckých občanov na internete na adrese http://www.auswaertiges-amt.de. Iné národnosti sa obráťte na miestne veľvyslanectvo alebo konzulát.
Poznámka:
Informujte sa o predpisoch o batožine, stravovaní a registrácii rezervovanej leteckej spoločnosti na internete na adrese:
http://www.ferien-touristik.de/fluginformationen
http://www.ferien-touristik.de/coraltravel/fluginformationen
Transfer Poznámka:
Upozorňujeme, že pre špeciálnu a športovú batožinu môžu vzniknúť náklady na prepravu.
Vezmite prosím na vedomie, že v niektorých hoteloch budete namiesto vášho individuálneho hotela / ubytovania odísť na povinné zastávky v blízkosti hotela. Vďaka umiestneniu niektorých hotelov (napr. V pešej zóne) v týchto lokalitách nemusí byť možné poskytnúť službu door-to-door. V tomto prípade vás vodiči odpojí v najbližšom možnom mieste k ubytovaniu. Poskytovateľ nie je zodpovedný za prepravu batožiny do zariadenia.
Žiadame vás, aby ste informovali Vašu prepravnú agentúru ako aj hotel, ktorý ste si objednali, ak by počas príchodu mali dôjsť k oneskoreniam vo vašom lete.
Poznámka:
Vezmite prosím na vedomie, že uvedené hotelové zariadenia, jedlá, vonkajšie zariadenia a aktivity od polovice októbra (15.10.) Do konca mája (31.05.) Môže byť obmedzená alebo nie je k dispozícii v závislosti od obsadenosti hotela a poveternostných podmienok. Niektoré vonkajšie priestory, ako aj športové a zábavné zariadenia môžu byť počas tohto obdobia zatvorené alebo zrušené bez ohľadu na obsadenosť a počasie.
Poznámka:
Upozorňujeme, že zábavný program, starostlivosť o deti a televízny program nie sú nutne ponúkané v nemčine, pokiaľ nie je v našom popisu hotela uvedené inak.
Poznámka:
Upozorňujeme, že aspoň jeden účastník musí mať 18 rokov.
Poznámka:
Dávajte pozor na otváracie hodiny recepcie. Ak očakávate, že dorazíte mimo otváracích hodín recepcie, informujte prosím Váš rezervovaný hotel pred príchodom.
Poznámka:
Ak ste si rezervovali výlet bez prepravy a dorazili po 18:00 v rezervovanom hoteli, informujte hoteliera pred príchodom, aby vám bola udelená rezervovaná služba.
Poznámka:
Detská postieľka na vyžiadanie a podľa dostupnosti. Nakoniec sa ubytovanie uskutoční v posteli rodičov. Ak je to nutné, Za príplatok sa platí miestne.
Informácie o nočných letoch:
prosímUpozorňujeme, že v deň príchodu hotelové izby sú k dispozícii iba od 14:00. Ak prídete do 4 hodín ráno, okamžite dostanete rezervovanú izbu.
Poznámka:
Upozorňujeme, že v Grécku od 01.01.2018 bude účtovaná cestovná daň.
Toto sa meria podľa klasifikácie (národnej kategórie) hotela:
1 * a 2 * hotely / ubytovanie, daň za izbu a noc je približne 0,50 EUR
3 * hotely / ubytovanie je daň za izbu a na noc približne 1,50 EUR
4 * hotely / ubytovanie, daň je približne 3 EUR za izbu a noc
5 * hotelov / ubytovania, daň je približne 4 EUR za izbu a noc
Turistická daň sa platí priamo v hoteli. (Zmeny sú vyhradené)
Poznámka:
Upozorňujeme, že pri návrate z Grécka je možné vykonať pasové kontroly. Mali by ste mať so sebou platný preukaz totožnosti a / alebo pas.
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre The Traditional Homes of Crete Almond Tree Villas ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - The Traditional Homes of Crete Almond Tree Villas

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30