• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
0%
Hodnotenie

Južno More 

  • Čierna Hora
  • Čierna Hora
  • Sutomore
28 °C
teplota vzduchu
23 °C
teplota vody
1:10 h
dĺžka letu
cca 1:00 h
Od letiska
0%
Južno More
1 recenzií
od 384 €

Južno More

0%
Celkové hodnotenie
1 recenzií

Informácie pre Južno More

Obľúbený hotel s výbornou polohou pre výlety po krajine.

Vzdialenosti:

Pláž: 0 m
Centrum: 450 m
Nákupné možnosti: 450 m
Letisko: cca 1:00 hod

Poloha

Nachádza sa priamo na známej sutomorskej pláži v rušnom letovisku Sutomore. Pozdĺž pláže vedie promenáda, ktorá ponúka široké možnosti nákupov v obchodoch so suvenírmi, v butikoch či zlatníctvach. V okolí je taktiež široká ponuka miestnych reštaurácií a kaviarní.

Vybavenie

3 budovy, 145 izieb, WIFI, parkovanie (zdarma), kaviareň na terase, reštaurácia

Ubytovanie a izby

Dvojlôžková izba : sprcha, WC, minichladnička, balkón/terasa s posedením,

Pre deti

Animácie pre deti, ihrisko

Prednosti:

Parkovanie zdarma
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Už ste po dovolenke, budeme radi ak sa s nami podelíte o pocity a zážitky.
0%
Celkové hodnotenie
1 recenzií
Mária
Termín pobytu: Júl 2018 Publikované 02.08.2018
0 %
Tento rok som, bohužiaľ, kvôli časovej tiesni musela objednávať dovolenku cez dovolenkový portál, ale bolo to aj naposledy! Objednala som zájazd do Čiernej Hory a po telefonickom rozhovore so slečnou, ktorá ma ubezpečila, že aj napriek tomu, že ideme s ck, s ktorou sme cestovali minulý rok a mali veľmi zlú skúsenosť s Bulharskom, je tento hotel bez problémov a všetko bude v poriadku. No nebolo! Slečna mi totiž povedala, že hotel je čiastočne zrekonštruovaný a bungalovy pri hoteli sú v pôvodnom stave, tak som samozrejme chcela ísť do zrekonštruovanej časti... Okrem iného, fotky, čo majú uvedené na stránke, sú nafotené asi z inej krajiny, pretože to skutočnosti absolútne nezodpovedá! Objednávala som si all inclusive a slečna mi tvrdila, že v tejto krajine all inclusive znamená plnú penziu, ale je to všetko tak ako s all inclusive. Dovoľte mi sa úprimne zasmiať... "Reštaurácia", teda tá jedáleň, ktorá bola mimo ubytovne, takže sme museli chodiť pešo cez ulicu, aby sme sa mohli najesť a následne sme prišli na to, že táto strava nie je JEDLÁ!!!!!!!!! Ako nadpis už poznamenal, robotnícka ubytovňa na Zlatých Pieskoch za 5 eur na noc je v lepšom stave ako tento "3-hviezdičkový hotel". V prvom rade, keď prídete na miesto, táto ubytovňa má len 2 hviezdičky, aj keď nechápem prečo! Recepcia je obložená drevom a divne páchne, 3-poschodová ubytovňa bez výťahu, plesnivé kúpeľne a miesto manželskej postele máte rozkladacie prehnité pohovky obalené v špinavej plachte!!!! Dovolenka za 1200 eur, preplatená o ďalších 400 eur, keďže sme sa nejako prestravovať museli a denné platenie za ležadlá 10 eur a ja si musím ísť kúpiť čistiace prostriedky, aby som vôbec do kúpeľne bola schopná vstúpiť... no FUJ!!!!! Delegátka Jana neochotná absolútne čokoľvek riešiť - citujem ,,Ja si nič nemyslím, ja nič necítim" a mylné informácie zo strany objednávateľa. Náhrada samozrejme žiadna z oboch strán (ck, cestovný portál), tak si dávajte pozor, aby ste nenaleteli ako my! čítať celú recenziu
Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Južno More

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30