Covid-19 v Chorvátsku: Vstup alebo návrat s obmedzeniami
Upresnite svoje filtrovanie
Chorvátsko Chorvátsko
 Chorvátsko, Severná Dalmácia, Vodice  Chorvátsko, Severná Dalmácia, Vodice

Stella Maris Hotel & Suites 

Stella Maris Hotel & Suites 

0:40 h
11 °C
11 °C
11 °C
cca 1:15 h
cca 1:15 h
1226 €
1226 €
cena hotela od
cena hotela od
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
blízko pláže; klimatizované; s bazénom; s bazénom
Hotel je vzdialený 1 minútu chôdze od pláže. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovanie zdarma. Izby boli nedávno zrekonštruované a majú moderný kúpeľňu, satelitnú TV a klimatizáciu. Každé ráno sa podávajú raňajky formou bufetu. Polpenzia zahŕňa aj večeru s 3 chodmi a 2 výbery. V blízkosti hotela Stella Maris sa nachádzajú tenisové a volejbalové kurty, minigolfové ihrisko a futbalové ihrisko. Autobusová stanica Vodice je vzdialená 1 km a mesto Šibenik je vzdialené asi 10 km.
Vzdialenosti: more je vzdialené 150 m, kamienková a kamenistá pláž je vzdialená asi 150 m, betónová pláž je asi 150 m, mesto je vzdialené asi 1500 m, najbližší supermarket je cca 700 m Najbližšia reštaurácia je vzdialená cca 150 m, Najbližší bar je vzdialený cca 150 m, Vzdialenosť od mora je cca 150 m, Verejná doprava je vzdialená cca 1000 m, Letisko je cca m preč
Plávanie: Plaváren
Šport / Rekreácia: telocvičňa
Gastronómia: raňajky formou bufetu, večera (výber z menu)
Jednotka - dvojlôžková izba Garden Side - 227898:
Klimatizácia, satelitná TV, trezor, minibar, telefón, klimatizácia Ak nie je uvedená samostatne, v základnej cene je zahrnutá miestna daň a všetky ostatné poplatky, ako sú registračné poplatky. Ak sú niektoré z nasledujúcich možností ponúkané a používané, platia na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ alebo 2 oddelené lôžka, 1 prístelka minibar, SAT-TV, trezor, bezdrôtová LAN na izbe, telefón, sušič vlasov, vaňa so sprchou a WC, bez mora, francúzsky balkón Zľavy k vonkajšej ploche: parkovanie zdarma Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) alebo kvôli malému počtu návštevníkov, niektoré zariadenia nemôžu alebo môžu byť použité len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Domáce zviera povolené
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Dvojlôžková izba morská strana - 227904:
Klimatizácia, satelitná TV, trezor, minibar, telefón, s výhľadom na more, klimatizácia Ak nie je uvedená samostatne, v základnej cene je zahrnutá miestna daň a akékoľvek ďalšie poplatky, ako sú registračné poplatky. Ak sú niektoré z nasledujúcich možností ponúkané a používané, platia na mieste a nie sú zahrnuté v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, práčka, kotvenie člna atď. Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ alebo 2 oddelené lôžka, 1 prístelka minibar, SAT-TV, trezor, bezdrôtová LAN na izbe, telefón, sušič na vlasy, vaňa so sprchou a WC, s výhľadom na more, francúzsky balkón Zľavy na vonkajšej ploche: parkovisko zdarma Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) alebo kvôli malému počtu návštevníkov, niektoré zariadenia nemôžu alebo môžu byť použité len v obmedzenom rozsahu. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Domáce zviera povolené
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Jednotka - Dvojposteľová izba s balkónom smerom k moru - 227907:
Klimatizácia, satelitná TV, trezor, minibar, telefón, s výhľadom na more, klimatizácia Ak nie je uvedená samostatne, v základnej cene je zahrnutá miestna daň a akékoľvek ďalšie poplatky, ako sú registračné poplatky. V prípade, že niektorá z nasledujúcich možností je Vám ponúknutá a používaná, platí sa na mieste a nie je zahrnutá v cene, napr .: garáž, kúrenie, mobilná klimatizácia, použitie práčky, kotvenie člna atď Spálňa 1: dvojlôžková izba, manželská posteľ alebo oddelené lôžko, Satelitná TV, bezdrôtová LAN na izbe, telefón, sušič vlasov, vaňa so sprchou a WC, s výhľadom na more Zľavy na exteriéri: parkovanie zdarma Upozorňujeme, že mimo hlavnej sezóny (september až jún) kvôli poveternostným podmienkam alebo kvôli nízkym počtom návštevníkov, používať v obmedzenom rozsahu kömôže. Tieto obmedzenia sa vzťahujú hlavne na plážové a bazénové zariadenia, zábavu a vonkajšie športy alebo nákupy.
Domáce zviera povolené
Vrátane stravovania: raňajky sú zahrnuté v cene
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre Stella Maris Hotel & Suites ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - Stella Maris Hotel & Suites

Zdroj: reopen.europa.eu Aktualizované 21.01.2022
Je hotel Stella Maris Hotel & Suites kvôli koronavírusu (COVID-19) otvorený?

OTVORIŤ

Hotely sú otvorené, hoci sezónne zatváranie hotelov a ubytovania, ktoré nesúvisí so súčasnou epidemiologickou situáciou, je bežné v celom Chorvátsku. Poraďte sa s hotelom alebo poskytovateľom ubytovania pri rezervácii, pokiaľ ide o dátumy ich prevádzky. Upozorňujeme, že všetky ubytovacie zariadenia sú povinné predpísať odporúčaným zdravotným a bezpečnostným postupom, ktoré nájdete tu.


Neváhajte nám poslať nezáväznú objednávku, každú požiadavku spracujeme a poskytneme najnovšie informácie o aktuálnej situácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 04.08.2021 15:08:07
Koľko stojí zájazd do hotela Stella Maris Hotel & Suites?
Cena zájazdu je od 1226€ za 7-dňovú dovolenku, vrátane všetkých poplatkov. Ceny sa líšia od sezónnosti a dĺžky zájazdu.
Zobraziť detaily o cenách
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 22.01.2022 9:30
Aké je počasie v blízkosti hotela?
Momentálne je teplota vzduchu 11°C a teplota vody 11°C. Počas hlavnej sezóny môžu byť teploty rozdielne. Viac informácií o počasí v oblasti nájdete na stránke Počasie v Severnej Dalmácii.
Zdroj: Dovolenka.sme.sk Aktualizované 22.12.2021 9:30
Ako dlho trvá let na najbližšie letisko pri hoteli?
Let trvá približne 0:40 h.
Zobraziť ďalšie podrobnosti.
Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 948 301 826
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30
COVID-19 Garancia