• Upresnenie filtrovania
    Cestovné kancelárie
dospelí
deti
Vek 1. dieťa
Vek 2. dieťa
Vek 3. dieťa
Akú dĺžku pobytu preferujete?
70%
Hodnotenie

The Cliff Beach Hotel & Spa 

  • Bulharsko
  • Bulharsko
  • Zlaté piesky
21 °C
teplota vzduchu
17 °C
teplota vody
1:20 h
dĺžka letu
Odporúčanie 50 %
Poloha 60 %
Izby 78 %
Strava 55 %
Personál 63 %
70%
Celkové hodnotenie
10 recenzií
Tento text bol preložený automaticky a preto Vas žiadame o pochopenie.
Kategória: 3 hviezdičky
miesto:
Ďalej len "The Cliff Beach & Spa" sa nachádza priamo na piesočnatej pláži. Apartmánový hotel sa nachádza asi 60 km od letiska Varna (VAR) preč, asi rovnaké, takže ak je Burgas (BOJ).
adresa:
South Beach
obzor 8250
Tel .: +359556399 00, 359556399 01
Fax: +359556399 00, 359556399 01
vybavenie:
K ubytovaniu ponúka 39 dvojlôžkových izieb okrem 80 bytov a 6 ateliérov. Recepcia je v prevádzke 24 hodín. Zodpovedajúcich poschodiach, hostia sa musia preniesť cez výťahom alebo po schodoch. Služby, ako je úschovňa batožiny, trezor a zmenáreň prispievajú k príjemnému pobytu. Vo verejných priestoroch je k dispozícii Wi-Fi cestovateľ. Krásna záhrada a detské ihriská sú súčasťou areálu hotela. Ak prídete autom, môžu hostia zaparkovať v garáži alebo na parkovisku. Medzi ďalšie služby patrí požičovňa áut, lekárska pomoc, transfery, izbová služba, pranie a komorník služby. Kyvadlová doprava je ponúkaný. Aktívny cestujúci, ktorí chcú preskúmať oblasť na bicykli určite ocenia požičovňu bicyklov.
Šport / Zábava:
Príjemne teplú úžitkovú vodu v bazéne s krytými bazénmi zaisťuje zdravý zážitok z kúpeľa. Osviežujúci občerstvenia zaručuje zaplávať vo vonkajšom bazéne. plávanie detský areál s bazénom je k dispozícii. Pozývajúca lehátka a tienisté slnečníky sú k dispozícii na terase. Horúca vaňa láka k uvoľneniu svalov (za poplatok). Blaženej relaxácie sľubuje jacuzzi v kúpacej oblasti. Osviežujúce nápoje sú k dispozícii v bare pri bazéne. Tí, ktorí nemajú ani nechcú vzdať športové cestovanie, patrí priestranná vstupnej hale tenis. Posilňovňa a stolný tenis sú súčasťou športových a rekreačných zariadení v hoteli. Apartmánový hotel ponúka celý rad procedúr v kúpeľoch, vrátane kúpele, hammam, salón krásy a hydroterapiu, a za príplatok, sauna, parným kúpeľom a masážou. Deti sú láskyplne stará v klube deti.
Výmena informácií:
Prevod do az cieľového letiska je súčasťou vašich objednaných služieb. Vítame vás osobne na cieľovom letisku v miestnym sprievodcom alebo hoteli s vhodným označením a prenesené do Vášho hotela.
Ak je hotel rezervovať s vlastným pohonom, je prevod nie je v cene!
Extra prestupov:
Upozorňujeme, že dodatočné náklady na objemné batožinu (napr golfových doplnkov, kočíky, padáku, surfových dosiek alebo lyže) sa môžu vzťahovať na miestne prevodu. Tieto nie sú zahrnuté v cene zájazdu a musí byť zaplatená v hotovosti. Registrácia je nutná pre to v predstihu.
Doba prenosu v Bulharsku od letiska Varna:
Upozorňujeme, že doba prenosu z letiska Varna a hotelom môže trvať asi 2 až 3 hodiny.
Poznámka na batožinu predpisy / Naše jedlá:
Voľný batožinu a stravu sa môžu líšiť v závislosti od leteckej spoločnosti.
Informujte sa, pozri:
JT Touristik informácie o batožine / Naše jedlá
http://www.jt.de/fluginformation
Sezóna Poznámka:
Upozorňujeme, že mimo hlavnej turistickej sezóne (zvlášť v priebehu mesiaca apríla a na konci októbra), hotely a rezorty môžu zúžiť vzhľadom k malému počtu hostí, ktoré zábavné a rekreačné program (napr zábava, detský klub a vodné športy).
Poznámka o požiadavkách na vstup:
vstupné požiadavky sa môžu líšiť v závislosti od cieľa cesty.
Informujte sa, pozri:
vstupné požiadavky JT Touristik
http://www.jt.de/einreisebestimmungen
Poznámka k pobytu / Hodnotenie:
Upozorňujeme, že sa môžete stretnúť pri rezervácii s alebo bez prístupu vzduchu v problémoch cieľovej oblasti kontrole v hoteli pre všetkých hostí, ktorí nemajú bydlisko v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku, Škandinávii a krajinách Beneluxu. V takom prípade, hotelieri sú oprávnené žiadať platby na mieste alebo odmietnuť rezerváciu!
Doprava
Strava
Typ izby
Hľadáte iný termín?
Upravte dátum vyhľadávania pobytu
Aktuálne máme k dipozícii iba percentuálne hodnotenia, ale môžete pridať Vašu recenziu.
Odporúčanie 50 %
Poloha 60 %
Izby 78 %
Strava 55 %
Personál 63 %
70%
Celkové hodnotenie
10 recenzií

Mrzí nás to, ale momentálne nemáme žiadne textové recenzie :-(

Buďte prvý, kto napíše recenziu pre The Cliff Beach Hotel & Spa ! Nezaberie Vám to viac ako 5 minút a pomôžete ďalším sa správne rozhodnúť pri výbere dovolenky.

Máte otázky ohľadom hotela? Napíšte nám, čo Vás zaujíma.

Otázky a odpovede - The Cliff Beach Hotel & Spa

Potrebujete poradiť?
Máte otázky ohľadom hotela?
Napíšte nám, čo Vás zaujíma
Požiadavku preveríme a odpíšeme priamo na Váš e-mail v priebehu najbližších dní. V prípade, že potrebujete odpoveď skôr zavolajte na naše telefónne číslo.
+421 940 509 818
Zavolajte nám, poradíme PO - PI 8:30 – 17:30